New Jolie Hotel Obrázek0
New Jolie Hotel Obrázek1
New Jolie Hotel Obrázek2
New Jolie Hotel Obrázek3
New Jolie Hotel Obrázek4
New Jolie Hotel Obrázek5
New Jolie Hotel Obrázek6
New Jolie Hotel Obrázek7

New Jolie Hotel

Itálie - Emilia-Romania - Rimini
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komorní hotel se nachází v oblíbeném italském letovisku Rimini s mnoha atrakcemi, obchody, restauracemi, bary a pizzeriemi. Centrum Rimini se nachází v docházkové vzdálenosti cca 15 minut. New Jolie Hotel leží cca 10 km od Boloně, cca 70 km od Ravenny, cca 45 km od oblíbeného zábavního parku Mirabilandia a cca 25 km od San Marina.

Pláž
New Jolie Hotel
se nachází v docházkové vzdálenosti cca 400 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je k dispozici za poplatek.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace a bar. V hotelu není bazén. Navíc: TV místnost a za příplatek parkoviště - cca 5 EUR/den (počet míst je omezen) a půjčovna kol.

Pokoje
New Jolie Hotel
má 42 funkčně zařízených dvoulůžkových pokojů typu komfort (s max. 2 přistýlkami) umístěných na 3 patrech hlavní budovy a v přízemní vedlejší budovy. Pokoje o rozloze cca 18 m² jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem. Chybí balkony. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení a po předchozí rezervaci). Hotel akceptuje malá domácí zvířata - za příplatek na místě cca 30 EUR/pobyt (na vyžádání a potvrzení).

Strava
Kontinentální snídaně formou bohatého bufetu nebo servírované ke stolu v hlavní restauraci. Za příplatek: program Half Board plus - navíc večeře servírované ke stolu (výběr ze 4 nabídek menu) nebo program Full Board plus - večeře a obědy servírované ke stolu (výběr ze 4 nabídek menu). K obědům a večeřím voda a místní víno (0,25 l/os.) v ceně.

Sport a zábava
New Jolie Hotel
organizuje denní a večerní animační program pro dospělé (v italštině) ve verzi Soft. Jednou týdně večer s živou hudbou a od 15. června do 6. září denní animace na pláži. Díky četným atrakcím nejoblíbenějšího italského letoviska Rimini se zde nebudete nudit!

Internet
V hotelové lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotelnewjolierimini.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den (pro osoby starší 14 let). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Zajímavé místo pro italskou dovolenou ve dvou nebo s přáteli! Blízkost pláže a poloha v Rimini plném atrakcí a zábavy nočního života - v nejoblíbenějším letovisku této části italského pobřeží Jadranu - to jsou výhody tohoto hotelu. New Jolie Hotel je skvělou základnou pro objevování turistických perel této části Itálie!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Emilia-Romania - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WER

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Emilia-Romagna  
Jeden z nejznámějších a nejrozvinutějších regionů Itálie, malebně umístěný mezi dvěma pohořími - Alpami a Apeninami, táhnoucí se na Padanské nížině. Kromě vynikajícího jídla, které je charakteristickým znakem regionu - parmazán nebo parmská šunka, nabízí tento region mnoho památek a krásné pláže. Je to ideální místo k aktivnímu odpočinku spojenému s návštěvou míst, která se stala nedílnou součástí evropské historie.

V oblasti 

Rimini  

Rimini je asi nejznámějším letoviskem na italském pobřeží. Kilometry širokých písečných pláží, exkluzivní hotely, komfortní penziony, kempy, nespočet klubů, diskoték a restaurací, vodní a zábavní parky - to vše dělá z Rimini skutečnou mekku pro turisty z celého světa. Nelze se zde nudit!

Bolonia  
Hlavní město regionu Emilia-Romagna, které je hospodářským, kulturním a zábavním centrem regionu. Historie města sahá až do 2. století př. n. l., proto v něm můžeme obdivovat mnoho památek z prakticky každého období historie. Mezi nejpůsobivější z nich patří náměstí Piazza Maggiore, které je od středověku centrálním náměstím města, s bazilikou sv. Petronia a sídlo University of Bologna, které je nejstarší na světě. Doporučujeme ochutnat originální boloňské špagety a tortellini.

Ravenna
Město s neobvykle dlouhou a bohatou historií, známé hlavně díky svým krásným mozaikám z byzantské doby. Během návštěvy Ravenny doporučujeme prohlídku kostela San Vitale s krásným, bohatě zdobeným interiérem a také mauzolea Galli Placidia z 5. století - obě památky jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Ravenna nabízí kromě památek také krásné a široké pláže - po celém dni stráveném objevováním perel architektury si lze skvěle odpočinout na pobřeží.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Elektřina 
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii jsou jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se vyskytují zásuvky typu L se třemi otvory v jedné řadě. Vejdou se do nich české tenké zástrčky (jako z nabíječky do telefonu), nelze ale zasunout kulaté silné zástrčky (například od vysoušeče vlasů nebo ze zdroje napájení notebooku). V takových případech je nutné používat adaptér. Jsou k dispozici na hotelových recepcích (zdarma, záloha cca 5 EUR), lze si je také koupit v Česku ve stavebních supermarketech  nebo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit na poště, v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Tarif roamingových hovorů do českých mobilních sítí si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Víza

Není povinnost registrovat návštěvníky regionu Emilia-Romagna. Zkontrolujte si prosím potřebné požadavky týkající se nezbytných dokumentů a případné registrace v regionech a zemích navštívených během přejezdu do regionu Emilia-Romagna.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Emilia-Romagna (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč