Sabbiadoro Obrázek0
Sabbiadoro Obrázek1
Sabbiadoro Obrázek2
Sabbiadoro Obrázek3
Sabbiadoro Obrázek4
Sabbiadoro Obrázek5
Sabbiadoro Obrázek6
Sabbiadoro Obrázek7
Sabbiadoro Obrázek8
Sabbiadoro Obrázek9
Sabbiadoro Obrázek10
Sabbiadoro Obrázek11
Sabbiadoro Obrázek12
Sabbiadoro Obrázek13
Sabbiadoro Obrázek14
Sabbiadoro Obrázek15
Sabbiadoro Obrázek16
Sabbiadoro Obrázek17

Sabbiadoro

Itálie - Kampánie - Lido Lago
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tichý, mimo město

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v regionu Kampánie, v jižní části Itálie, v blízkosti národního parku Cilento, s výhledem na Amalfitánský záliv. Objekt se nachází mezi turistickými městy Salerno a Paestum, v malé vesničce Lido Lago, kde je několik obchodů, barů a restaurací. Přibližně. 12 km od vesnice Battipaglia a 85 km od letiště v Neapoli.

.
Pláž

Hotel se nachází cca 50 m od písečné soukromé pláže (přes ulici, s pozvolným sestupem do moře). Plážový servis zdarma od 3. řady (1 lehátko, 1 křeslo a slunečník na pokoj).

K dispozici pro hosty

Recepce, výtah, placený trezor, hlavní restaurace, bar, nově postavený bazén s lehátky a slunečníky zdarma (nutné čepice, k dispozici na recepci hotelu, cena cca 2 Eur) a dětské brouzdaliště. Dále: TV místnost, čítárna, konferenční místnost, prádelna, půjčovna aut, parkoviště. Hotel přijímá platební karty.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu se podávají na stůl (předkrmy, salátový bufet). V ceně oběda a večeře: voda, 1/2 l domácího vína na osobu. Mezi 15:00-17:00 a 21:00-23:00 nápoje: voda, džusy (3 druhy), kolové nápoje, pivo. Ostatní nápoje k jídlu jsou za příplatek. Lze si objednat vegetariánská a bezlepková jídla.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhají animační aktivity pro děti i dospělé. Miniklub pro děti ve věku 4-10 let vedený kvalifikovaným personálem, který zahrnuje: sportovní aktivity, workshopy, týmové hry, lekce tance. Pro nejmenší figloklub: 6x týdně dětské aktivity s polským animátorem od poloviny června do poloviny září. Dále: půjčovna kol v ceně, herna, stolní tenis, ping pong, boules, fitness, plážový volejbal, amfiteátr, diskotéka, večerní představení, piano bar v hlavní sezóně (červen až srpen).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel se nachází v klidné oblasti. Vynikající nabídka pro ty, kteří plánují poznávat půvabná zákoutí této části Itálie na vlastní pěst. Doporučujeme také rodinám s dětmi díky bohatým animačním programům (i v polštině) a blízkosti pláže.

.
Umiestnenie

Hotel sa nachádza v regióne Kampánia, v južnej časti Talianska, v blízkosti národného parku Cilento, s výhľadom na záliv Amalfitan. Objekt sa nachádza medzi turistickými mestami Salerno a Paestum, v malej dedinke Lido Lago, kde je niekoľko obchodov, barov a reštaurácií. Približne. 12 km od města Battipaglia a 85 km od letiska v Neapoli.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhajú animačné aktivity pre deti aj dospelých. Miniklub pre deti vo veku 4-10 rokov vedený kvalifikovaným personálom, ktorý zahàňa: športové aktivity, workshopy, týmové hry, lekcie tanca. Pre najmenších figloklub: 6-krát týždenne detské aktivity s poľským animátorom z polovice júna do polovice septembra. Dále: požičovňa bicyklov v cene, herňa, stolný tenis, ping pong, boule, fitnes, plážový volejbal, amfiteáter, diskotéka, večerné predstavenia, piano bar v hlavnej sezóne (jún až august).

Stravovanie

Rajky, obedy a večere formou bufetu podávané na stůl (předjedlá, šalátový bufet). V cene obedy a večere: voda, 1/2 l domácího vína na osobu. V čase 15:00-17:00 a 21:00-23:00 nápoje: voda, džúsy (3 druhy), kolové nápoje, pivo. Poslední nápoje k jídlu jsou za příplatek. Vegetariánské a bezlepkové jedlá si můžete objednat.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí
Podľa nášho názoru

Hotel se nachází v pokojnej oblasti. Vynikajúca ponuka pre tých, ktorí plánujú na vlastnú päsť preskúmať pôvabné zákutia tejto časti Talianska. Odporúčame aj for rodzininy s deťmi vďaka bohatým animáciám (aj v poľštine) a blízkosti pláže.

.

Program:

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow na vybraném letišti. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a možnost využítí fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KAMPÁNIE - obecné informace

Měna

EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je běžným zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu jako tzv. coperto.

Pronájem automobilu
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít s sebou konvexní kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Pasují do nich české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu). Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Kampánie
Kampánie je hornatá oblast u Tyrhénského moře s hlavním městem Neapol. Malebné zálivy a ostrovy s krásnými plážemi, středomořská vegetace, stará městečka, plná architektonických památek a bohatá archeologická naleziště, kde se po erupci Vesuvu zastavil čas - to jsou vizitky této části Itálie.

Neapol
Neapol s výhledem na záliv a Vesuv, který se nad ním tyčí, je jedním z nejkrásnějších italských panoramat. Město plné památek (Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO) přitahuje architektonickými perlami v podobě hradů, paláců (např.: Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina nebo Reale) a kostelů (jako: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Večerní procházka stylovými uličkami města a ochutnávka tradiční neapolské pizzy u sklenky vína je perfektním zakončením pobytu v Neapoli.

Sorrento
Tady si lze odpočinout od ruchu a hluku Neapole. Město je známé díky románské katedrále ze 14. století a hlavnímu náměstí věnovanému básníkovi Tassovi. Sorrento obklopují olivovníky a citrusové háje, malebné uličky plné kaváren a restaurací lákají turisty k večerním procházkám.

Pompeje, Herculaneum a Stabie
Tady se zastavil čas v roce 79. Města byla pokryta sopečným popelem z Vesuvu, který zakonzervoval jejich budovy, obyvatele a zvířata. Pompeje plné turistů a méně navštěvované Herculaneum a Stabie jsou archeologickými vizitkami Kampánie.

Paestum
Dávná řecká kolonie a dnes jedno z nejvýznamnějších evropských archeologických nalezišť (UNESCO). Město má dobře vybavenou turistickou infrastrukturu. Je známé svou krásnou, písečnou pláží, což zaručuje skvělý odpočinek.

Amalfi
Dávné kupecké městečko a přístav zasazený do vysokého, skalnatého pobřeží je v současné době exkluzivním letoviskem s tradicí. Okouzlující, vinuté uličky a klidná nádvoří jsou ideálním místem k procházkám a prohlídce historického centra Amalfi. Město hýří večerním životem, když restaurace lákají turisty na večeři s živou hudbou.

Odlety z: Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Kampánii obvykle od poloviny června do poloviny září. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč