Universal Hotel Senigallia Obrázek0
Universal Hotel Senigallia Obrázek1
Universal Hotel Senigallia Obrázek2
Universal Hotel Senigallia Obrázek3
Universal Hotel Senigallia Obrázek4
Universal Hotel Senigallia Obrázek5
Universal Hotel Senigallia Obrázek6
Universal Hotel Senigallia Obrázek7

Universal Hotel Senigallia

Itálie - Marche
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Universal Hotel Senigallia
se nachází v městečku Senigallia v severní části italského regionu Marche nedaleko malého přístavu. Do centra Senigallie (s obchody, restauracemi a pizzeriemi) lze dojít pěšky za cca 10 minut. Město Ancona je cca 30 km a San Marino cca 90 km od hotelu. 

Pláž
Universal Hotel Senigallia
se nachází přímo u krásné písečné pláže Senigallia (s pozvolným sestupem do moře). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma (2 lehátka a 1 slunečník na pokoj). 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace (s italskou a mezinárodní kuchyní) a bar v hotelové lobby. Hotel nemá bazén. Navíc: TV místnost, za příplatek půjčovna kol, placené parkoviště (cca 8 EUR/den; nutná dřívější rezervace, omezený počet míst). Hotel akceptuje domácí zvířata (cca 10 EUR/pobyt). 

Pokoje
Universal Hotel Senigallia
nabízí 54 standardních dvoulůžkových pokojů o rozloze cca 14 m2 (s možností max. 2 přistýlek) umístěných v 5 podlažích hlavní budovy. Jednolůžkové pokoje mají rozlohu cca 10 m2. Všechny pokoje mají stejné vybavení: koupelna (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelná klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor (zdarma), minibar (konzumace za příplatek), balkon s výhledem na okolí hotelu nebo částečný výhled na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení, po předchozí rezervaci). Navíc za příplatek (na potvrzení a po dřívější rezervaci) možnost hlídání dětí. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - lze si vybrat večeři formou bufetu nebo obědy formou bufetu (nutno nahlásit před odjezdem). Navíc program Full Board (plná penze) - navíc večeře a obědy (servírované ke stolu). K obědům a večeřím místní víno a voda v ceně. Ostatní nápoje za poplatek. Za příplatek All Inclusive Soft - navíc místní nealkoholické nápoje a také čaj a káva v hotelovém baru (od 11:00 do 21:00 hodiny). V hotelové restauraci je navíc dětské menu. 

Sport a zábava
Universal Hotel Senigallia
organizuje animační program ve verzi Soft v podobě večerních animací v italštině. Pro děti od 2 do 12 let je miniklub otevřen od 1. června do 1. září (9:30 - 11:00 a 16:30 - 18:00). Navíc: posilovna, plážový volejbal, stolní tenis na pláži. Za příplatek zóna wellness & spa (se saunou a tureckou lázní). 

Internet
V hotelové lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hoteluniversal.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komorní hotel s fantastickou polohou! Hlavní výhodou hotelu je jeho poloha v příjemném městečku Senigallia, nedaleko písečné pláže a mnoha restaurací, které nabízí vynikající místní kuchyni. Díky blízkosti nejdůležitějších atrakcí regionu Marche je Universal Hotel Senigallia ideálním místem pro samostatné objevování této části Itálie. Hotel doporučujeme na italskou dovolenou ve dvou! 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dojezd do/z hotelu, fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Marche - wczasy z dojazdem własnym
Kód zájezdu: WMA

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Itálie naleznete ZDE.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Marche
Jeden z nejmenších regionů Itálie nacházející se v centrální části Apeninského poloostrova, známý díky jedinečnému klimatu a nedotčené přírodě. Charakter regionu je zemědělský - je zde mnoho dobře udržovaných vinic, polí a malých hájů a mezi nimi malá půvabná města, ve kterých si lze odpočinout od žhavého slunce. V Marche se také nachází jedny z nejkrásnějších pláží na italském Jadranu - nejkrásnější z nich jsou ukryty v malých zátokách v okolí Sirolo.

V oblasti 

Ancona

Hlavní město regionu Ancona je důležitým přístavním městem. Malebně umístěná na kopcích sestupujících k blankytným vodám Jaderského moře nabízí nezapomenutelné výhledy. Nad městem dominuje triumfální oblouk císaře Trajána postavený v 1. století. Doporučujeme také navštívit románsko-byzantskou katedrálu z 11.-13. století, která se nachází na kopci Monte Guasco.

Pesaro
Jedno z hlavních letovisek v této části pobřeží. V centru města Pesaro je náměstí Piazza del Popolo s renesančním palácem Palazzo Ducale a ulice Corso XII Settembre s mnoha obchody s rukodělnými výrobky a restauracemi. Město je známé díky jedinečné keramice zvané majolika.

Porto Civitanova  
Město dobře známé milovníkům odpočinku u italského Jadranu, hlavně díky široké písečné pláži, která láká ke koupání. Typické rušné letovisko nabízející mnoho zajímavostí. Co je však velmi důležité, v Porto Civitanova se povedlo uchovat starý charakter města a do dnešního dne můžete v přístavu pozorovat rybáře, kteří se odpoledne vracejí z rybolovu, nebo posedět v místní trattorii a ochutnat zdejší pochoutky.

Základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. Ve většině turistických letovisek se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu tzv. coperto.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Itálie na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, 1 litr vody - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech. Pošta je otevřená od pondělí do soboty (8:30-12:30).

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v regionu Marche (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč