Blue Mountain Resort Obrázek0
Blue Mountain Resort Obrázek1
Blue Mountain Resort Obrázek2
Blue Mountain Resort Obrázek3
Blue Mountain Resort Obrázek4
Blue Mountain Resort Obrázek5
Blue Mountain Resort Obrázek6
Blue Mountain Resort Obrázek7
Blue Mountain Resort Obrázek8
Blue Mountain Resort Obrázek9
Blue Mountain Resort Obrázek10
Blue Mountain Resort Obrázek11
Blue Mountain Resort Obrázek12
Blue Mountain Resort Obrázek13

Blue Mountain Resort

Polsko - Krkonoše - Sklářská Poruba
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Objekt se nachází v malebné části Szklarské Poręby, v blízkosti turistických tras a centra střediska. Mimořádně půvabné stezky Karkonosze vybízejí k aktivnímu odpočinku a využití mnoha cyklistických a turistických tras.

Hotel se nachází v centru Szklarské Poręby.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, výtah, restaurace Blue a Green, lobby bar, venkovní bazén (otevřený v létě). Jednou z hlavních atrakcí hotelu je aquapark (v ceně) s bazénovou částí (bazény různých hloubek a teplot vody), umělou řekou, saunovým komplexem a vířivými lázněmi, multimediální skluzavkou a rodinnou skluzavkou. Aquapark doplňuje relaxační zóna, která je přístupná pouze dospělým. Je to místo, které umožňuje naprostý klid a relaxaci. Kromě toho je k dispozici wellness zóna (za poplatek) s širokou nabídkou procedur a masáží.Parkoviště-soukromé 30zl/den.Zvířata za příplatek pes 30zl/den.

Místní poplatek - 2,40 zł/osoba/den

.
Internet

Wi-Fi na recepci a v pokojích.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení večeří (nápoje k jídlu se platí zvlášť).

.
Sportovní a animační program

Rainbow pořádá v prázdninové vesnici řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší prohlídku okolí, při níž poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, taneční workshopy, workshopy vaření, rukodělné dílny .

V období 11.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokou škálu aktivit jak venku, tak v našem Figloklubu, který se nachází ve vesnici a je k dispozici každý den kromě soboty.

Hotel se postaral o možnost aktivního trávení volného času pro celou rodinu tím, že svým hostům poskytl aquapark s komplexem bazénů, skluzavek a samostatnou vodní hernou. Na adrese

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální místo pro rodinnou dovolenou plnou rozmanitých aktivit pro hosty všech věkových kategorií. Vynikající kuchyně je ideálním doplňkem každého dne.

.
Umiestnenie

Objekt se nachází v malebné části Szklarskej Poręby, v blízkosti turistických chodníků a centra střediska. Mimoriadne pôvabné chodníky Karkonosze nabádajú k aktívnemu odpočinku a využívaniu mnohých cyklistických a turistických trás.

Hotel sa nachádza v centre mesta Szklarska Poręba.

.
Webová lokalita Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu. Možnosť doobjednať večeru (nápoje k jedlám za príplatok).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s nepřetržitou provozkou, výtah, restauraácie Blue a Green, lobby bar, vonkajší bazén (otevřený v lete). Jednou z hlavních atrakcí hotelu je aquapark (v cene) s bazénovou zónou (bazény s rôznou hĺbkou a teplotou vody), umelou riekou, saunovým komplexom a vírivkami, multimediálnou šmýkačkou a rodinnou šmýkačkou. Vodný park dopĺňa relaxačná zóna, ktorá je prístupná len pre dospelých. Je to místo, které umožňuje úplný pokoj a relaxaci. Kromě toho je k dispozici wellness zóna (za poplatok) so širokou ponukou procedur a masáží.Parkovanie-súkromné 30zl/deň.Zviera za príplatok pes 30zl/deň.

Miestna daň - 2,40 zł/osoba/deň

.
Podľa nášho názoru

Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku plnú rozmanitých aktivít pre hostí všetkých vekových kategórií. Vynikajúca kuchyňa je ideálnym doplnkom každého dňa.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč