Hotel Klimczok Obrázek0
Hotel Klimczok Obrázek1
Hotel Klimczok Obrázek2
Hotel Klimczok Obrázek3
Hotel Klimczok Obrázek4
Hotel Klimczok Obrázek5
Hotel Klimczok Obrázek6
Hotel Klimczok Obrázek7
Hotel Klimczok Obrázek8
Hotel Klimczok Obrázek9
Hotel Klimczok Obrázek10
Hotel Klimczok Obrázek11
Hotel Klimczok Obrázek12
Hotel Klimczok Obrázek13
Hotel Klimczok Obrázek14
Hotel Klimczok Obrázek15
Hotel Klimczok Obrázek16
Hotel Klimczok Obrázek17
Hotel Klimczok Obrázek18
Hotel Klimczok Obrázek19
Hotel Klimczok Obrázek20
Hotel Klimczok Obrázek21
Hotel Klimczok Obrázek22
Hotel Klimczok Obrázek23
Hotel Klimczok Obrázek24
Hotel Klimczok Obrázek25
Hotel Klimczok Obrázek26
Hotel Klimczok Obrázek27
Hotel Klimczok Obrázek28
Hotel Klimczok Obrázek29

Hotel Klimczok

Polsko
Pobytový
Novinka
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Penzion se nachází v prostředí obklopeném lesy a krásnými Beskydami. Jeho soukromý pozemek je obklopen udržovanou zahradou, zatímco interiér nabízí spoustu aktivit pro celou rodinu. V těsné blízkosti objektu se nacházejí nejen pěší stezky, ale také cyklostezky pro příznivce horské i silniční cyklistiky, přičemž trasy se liší náročností a některé z nich jsou vhodné pro výlet s dětmi. Velmi dobré zázemí je také pro milovníky lyžování - naproti hotelu se nachází Beskid Sport Arena se 6 sjezdovkami.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která se platí na recepci (cca 2 PLN/den/osoba).

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hod., hole na nordic walking, půjčovna sáněk a sáněk na zimu, zahrady s altány, restaurace s posezením, skotský bar, společenská místnost, výtah, bezbariérové zařízení, úschovna zavazadel, turistická informační kancelář. Půjčovna jízdních kol, konferenční místnosti, prádelna a žehlírna, pohotovostní potřeby pro domácí mazlíčky včetně krmiva, pečovatelských potřeb, sáčků, misek, ochranných podložek pod nábytek, pokud váš mazlíček rád sedí na posteli/křesle za příplatek. Domácí zvířata jsou přijímána za příplatek. Parkování na místě zdarma.

Internet

Wi-Fi zdarma.

Catering

Bohatá snídaně a večeře formou bufetu. Součástí pobytu je dětské menu a polední polévka. V restauraci jsou k dispozici dětské židličky a jednorázové bryndáčky.

.

Sportovní a animační program

Jednou z největších atrakcí je bazénový komplex s oddělenou dětskou částí s brouzdalištěm. V létě je v provozu také venkovní bazén. Voda v bazénech je vyhřívaná na přibližně 28 stupňů Celsia. K dispozici je také vířivka pro 6 osob, bylinná sauna a finská sauna. Hotel nabízí bohatý celoroční animační program pro děti s maskotem zařízení, medvědem Klimchusem. Připraveny jsou výtvarné aktivity, hledání pokladu a setkání s pohádkovými postavami - aktuální animační program je k dispozici na recepci hotelu. Děti se mohou zúčastnit také workshopů vaření a sportovních aktivit. V zimě funguje v hotelu lyžařská školka "Eskimoski". Zařízení nabízí také dětskou hernu, Figlopark se skluzavkami, kuličkovými bazény, kreativním koutkem, visutým mostem a mnoha dalšími atrakcemi. Venku je k dispozici dětské hřiště. K dispozici je také vnitřní a venkovní posilovna, kulečník, stolní tenis, dvoudráhový bowling a stolní fotbal, které lze využívat zdarma. Za příplatek je možné využít lázeňskou část s nabídkou četných tělových procedur, ošetření obličeje, masáží a kosmetických procedur. K dispozici jsou také procedury pro děti a mládež. Za příplatek je k dispozici herna s cimbálovkou, šipkami a automaty na výhry.

Webové stránky

https://www.klimczok.pl/

Místní kategorie

****

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč