Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek0
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek1
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek2
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek3
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek4
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek5
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek6
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek7
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek8
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek9
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek10
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek11
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek12
Pensjonat Pod Kotelnicą Obrázek13

Pensjonat Pod Kotelnicą

Polsko
Pobytový
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Jedná se o malebně umístěné zařízení, které svou architekturou i interiérem silně připomíná horalský styl. Nachází se stranou od ruchu města, v blízkosti přírody a v srdci Podhalí. Ve vzdálenosti 100 m od hotelu se nachází Kotelnica Białczańska s nejmodernější lyžařskou stanicí v Podhalí, kde můžete sjet 14 km sjezdovek různých obtížností. Hotel se nachází pouhých 200 m od země vodního šílenství a relaxace - Aquaparku Terma Bania v Białce Tatrzańské - pro hosty penzionu lze na recepci zařízení zakoupit vstupenky s 5% slevou.

Pláž

 

K dispozici pro hosty

Recepce, restaurace, bar, uzamykatelné skříňky na lyže s přívodem teplého vzduchu, úschovna zavazadel, trezor na recepci, zařízení pro tělesně postižené.Domácí zvířata nejsou přijímána. Konferenční místnosti k dispozici za příplatek. Bezplatné monitorované parkoviště v areálu hotelu.

Internet

Wi-Fi zdarma.

Catering

Snídaně formou královského bufetu. Večeři lze dokoupit za příplatek.

.

Sportovní a animační program

K dispozici je wellness centrum s vířivkou, finskou saunou, parní lázní a lehátky, které je k dispozici od 17:00 do 20:00. Wellness procedury a masáže jsou k dispozici za příplatek. Volný čas v hotelu mohou hosté trávit hraním stolního fotbalu, šipek nebo kulečníku a na nejmenší děti čeká kouzelná herna. Ve vybrané dny v týdnu se děti mohou zúčastnit odpoledních výtvarných dílen. V Drinkbaru Pod Kotelnica bude na dospělé hosty čekat "horské osvěžení" a na děti sladké překvapení. Každou středu během zimních prázdnin se v Drinkbaru koná horalská veselice s regionálním menu za doprovodu místní kapely.

Webové stránky

https://www.podkotelnica.pl/

Místní kategorie

***

Podle našeho názoru
Toto zařízení nabízí hostům dovolenou plnou zábavy a nejrůznějších aktivit, k čemuž přispívá jeho vynikající poloha v centru Podhalí. Ideální místo zejména pro ty, kteří ocení odpočinek v doprovodu horského klimatu.
Umiestnenie
Je to malbne umiestnené zariadenie, ktoré architektúrou aj interiérovým dizajnom výrazne pripomína horalský štýl. Nachádza sa mimo ruchu mesta, v blízkosti prírody a v srdci Podhalia. Vo vzdialenosti 100 m od hotela sa nachádza Kotelnica Białczańska s najodernejšou lyžiarskou stanicou v regióne Podhale, kde sa môžete spustiť na 14 km zjazdoviek rôznych stupňov náročnosti. Hotel sa nachádza len 200 m od krajiny vodného šialenstva a relaxu - Aquaparku Terma Bania v Białke Tatrzańskej - pre hostí penziónu je možné zakúpiť vstupenky s 5 % zľavou na recepcii zariadenia.
Webová lokalita
https://www.podkotelnica.pl/
Stravovanie

Raňajky formou královského bufetu. Večeru si můžete zakoupit za příplatek.

.
Miestna kategória
***
K dispozícii pre hostí
Recepcia, reštaurácia, bar, uzamykateľné skrinky na lyže s prívodom teplého vzduchu, úschovňa batožiny, trezor na recepcii, zariadenia pre zdravotne postihnutých.Domáce zvieratá nie sú akceptované. Konferenční místnosti k dispozici za příplatek. Bezplatné monitorované parkoviště na místě.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč