Hotel Gołębiewski  Obrázek0
Hotel Gołębiewski  Obrázek1
Hotel Gołębiewski  Obrázek2
Hotel Gołębiewski  Obrázek3
Hotel Gołębiewski  Obrázek4
Hotel Gołębiewski  Obrázek5
Hotel Gołębiewski  Obrázek6
Hotel Gołębiewski  Obrázek7
Hotel Gołębiewski  Obrázek8

Hotel Gołębiewski

Polsko - Krkonoše - Karpacz
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Gołębiewski
v Karpaczi se nachází v nadmořské výšce cca 800 m na úpatí nejvyšší hory Krkonoš - Sněžky. Uchvácí malebným panoramatem okolních hor. 

Vybavení
Recepce, 2 restaurace (Zielona a'la carte a Czerwona bufetová), kavárna Patio, venkovní bazén s lehátky (otevřen v letním období), klub a hřiště pro děti, prádelna (za poplatek) a žehlící místnost, venkovní parkoviště (rozdělené na 2 zóny - bezplatné a placené monitorované cca 30 PLN/vozidlo/den) a podzemní (za poplatek cca 40 PLN/vozidlo/den), noční klub. U vchodu do hotelu se nachází největší sladkovodní akvárium v ​​Polsku. Hotel akceptuje domácí zvířata (za příplatek). Nespornou výhodou hotelu je aquapark Tropicana - pro hotelové hosty zdarma. 

Pokoje
Hotel Gołębiewski
má celkem 880 pokojů různého typu. Většinou se jedná o standardní dvoulůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky formou rozkládací pohovky) s koupelnou (WC, sprcha, sada koupelové kosmetiky, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. Všechny pokoje mají balkon. 

Strava
Snídaně (7:00-11:00) formou bufetu v hotelové restauraci. Za poplatek možnost využití bohaté nabídky hotelových restaurací (obědy 13:30-16:00, večeře 19:00-21:00) a kavárny Patio servírující teplé a studené nápoje, lahodné dezerty a bohatou nabídku koktejlů a nápojů. Pro děti je k dispozici gurmánská restaurace (za příplatek). 

Sport a zábava
Hotel Gołębiewski
nabízí širokou škálu atrakcí. Hlavní je aquapark Tropicana (bazénový komplex např. sportovní, rekreační s vlnobitím, s hydromasáží, brouzdaliště pro děti, sauny, vířivka, skluzavky, posilovna). Navíc je hostům k dispozici bowling (za poplatek), herna, wellness (za poplatek) a Alpine Coster - celoroční sáňkařská dráha (za poplatek). 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.golebiewski.pl/karpacz

Náš názor
Špičkový hotel známého řetězce Gołębiewski garantuje skvělou dovolenou a spoustu atrakcí pro celou rodinu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč