Hotel Las Piechowice Obrázek0
Hotel Las Piechowice Obrázek1
Hotel Las Piechowice Obrázek2
Hotel Las Piechowice Obrázek3
Hotel Las Piechowice Obrázek4
Hotel Las Piechowice Obrázek5
Hotel Las Piechowice Obrázek6
Hotel Las Piechowice Obrázek7
Hotel Las Piechowice Obrázek8

Hotel Las Piechowice

Polsko
Pobytový
Tenisový kurt
Wellness
Domácí zvířata
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Las
se nachází cca 4 km od centra města Sklářské Poruby, uprostřed lesů Krkonošského národního parku. Nedaleko hotelu se nachází mnoho turistických stezek různé obtížnosti. Je to ideální místo pro ty, kteří se chtějí vydat na turistiku. V blízkosti hotelu se nachází takové atrakce jako např.: lyžařský vlek Hala Szrenicka (4 km), vodopád Kamieńczyk a Szklarki (5 km). Dinosauří park (1,5 km), Muzeum Země JUNA (1,5 km), Dům Carla a Gerharta Hauptmanna (2,5 km), Mineralogické muzeum (3,5 km). Kousek dále - sedačková lanovka Horní Mísečky-Medvědín (11 km), skokanské můstky v Harrachově (12 km), chrám Wang (13 km), lyžařský vlek Kopa, lyžařský vlek Biały Jar, lyžařský vlek Kolorowa, Western City. Milovníci dobývání horských vrcholů mohou vystoupat na Wielki Szyszak, Szrenica nebo na Labský štít. 

Vybavení
24h recepce, restaurace servírující pokrmy polské kuchyně (13:00-21:00), banketový sál, kavárna otevřená od 14:00 do 22:00, ve které si lze vychutnat lahodné kávy, čaje, různé druhy nápojů a dezerty. Hotel má také vlastní wellness centrum s bazénem, ​​saunami a masážním salonem. V hotelu je také tenisový kurt (některé ze zmíněných atrakcí jsou za příplatek). Parkoviště - zdarma. 

Pokoje
Hotel má 4 typy pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové (dvoulůžkový s přistýlkou) a čtyřlůžkové (dvoulůžkový se dvěma přistýlkami).

Všechny pokoje jsou zařízeny v příjemné a útulné atmosféře. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou, dřevěným nábytkem, satelitní TV a mini ledničkou.

Jednolůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Na pokoji není dovoleno kouřit.

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Dvě samostatné postele. Na pokoji není dovoleno kouřit.

Třílůžkový pokoj (dvoulůžkový s přistýlkou) s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Dvě samostatné postele a jedna rozkládací pohovka. Na pokoji není dovoleno kouřit.

Čtyřlůžkový pokoj (dvoulůžkový s možností max. 2 přistýlek) s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Dvě samostatné postele a dvě rozkládací pohovky. Na pokoji není dovoleno kouřit.
 
Strava
Snídaně jsou servírovány formou bufetu v restauraci.

Sport a zábava
Na hosty čeká mnoho atrakcí, a to jak mimo hotel, tak v samotném hotelu. V hotelu je krytý bazén dlouhý 13 m a hluboký 1,35 m a saunový komplex - suchá sauna, parní sauna, vířivka s hydromasáží (pro hotelové hosty - zdarma). Wellness s masážní místností nabízí řadu procedur - relaxační masáže, zeštíhlující masáže a ošetření rukou a nohou (všechny procedury jsou za poplatek; nutná dřívější rezervace). Hotel nabízí kulečníkovou místnost se stoly různých velikostí a stolním tenisem. Hostům je k dispozici tenisový kurt. Hotel spolupracuje s lyžařskou a snowboardovou školou Oxygene. 

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://hotel-las.pl/

Náš názor
Stylový hotel obklopený zelení s bazénem a welless centrem je místem pro klidný a pohodový odpočinek pro celou rodinu. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč