Le Castella Village Obrázek0
Le Castella Village Obrázek1
Le Castella Village Obrázek2
Le Castella Village Obrázek3
Le Castella Village Obrázek4
Le Castella Village Obrázek5
Le Castella Village Obrázek6
Le Castella Village Obrázek7
Le Castella Village Obrázek8
Le Castella Village Obrázek9
Le Castella Village Obrázek10
Le Castella Village Obrázek11
Le Castella Village Obrázek12
Le Castella Village Obrázek13
Le Castella Village Obrázek14
Le Castella Village Obrázek15
Le Castella Village Obrázek16

Le Castella Village

Itálie
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Le Castella Village se nachází na malém kopci v klidné a okouzlující oblasti, uprostřed bujné středomořské vegetace. Malé letovisko Le Castella (známé díky hradu pamatujícímu si Napoleonův pobyt v této části Itálie), kde se nachází obchody, restaurace, pizzerie je vzdáleno v docházkové vzdálenosti cca 1,5 km. Letiště Lamezia Terme je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Hotel Le Castella Village se nachází u písčito-oblázkové pláže vzdálené cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma (v závislosti na dostupnosti).

Vybavení
Recepce 24h, trezor, hlavní restaurace Il Ristorante Centrale s panoramatickou terasou a 2 bary: hlavní bar a plážový bar. Sladkovodní bazén a dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma (v závislosti na dostupnosti). Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy cca 10 EUR a za poplatek cca 5 EUR/týden (výměna - cca 1 EUR). Navíc: obchod, parkoviště (v závislosti na dostupnosti míst), TV místnost.

Pokoje
Hotel Le Castella Village má 298 pokojů, které se nachází v budovách v dobře upravené zelené zahradě. Hotel má standardní pokoje: DZ - dvoulůžkové, TZ - třílůžkové, VZ - čtyřlůžkové, o rozloze od cca 14 m² do cca 26 m². Všechny pokoje jsou vybaveny stejně: koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo okolí hotelu. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 18 EUR/den) – nutná dřívější rezervace. Povinná pobytová taxa - platí se na místě v hotelu - cca 2 EUR/osoba/den.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. K obědům a večeřím voda a domácí víno v ceně. Navíc: nealkoholické nápoje (typu coca-cola, voda, džusy, čaj typu ice tea) a místní alkoholické nápoje v baru u pláže v čase 10:00 - 13:00 a 15:00 - 19:00 nebo v baru u bazénu v čase 10:00 - 23:00. Káva a čaj v baru u bazénu v čase 10:00 - 23:00.

Sport a zábava
Hotel Le Castella Village organizuje animační program během dne, večer v hotelovém amfiteátru a na pláži a má širokou škálu sportovních zařízení: tenisové kurty, stolní tenis, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště a víceúčelové sportovní hřiště. Pro děti: dětské hřiště a hotelový miniklub (v italštině). Za poplatek: wellness centrum.

Internet
Na recepci hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
www.lecastellavillage.it

Náš názor
Malebné umístění hotelu Le Castella Village, blízkost pláže a velmi dobrá italská kuchyně zaručují skvělou dovolenou s rodinou i ve dvou. Navíc díky bohatému sportovně-animačnímu zařízení je skvělou nabídkou pro hosty zaměřené na aktivní odpočinek v slunečné Kalábrii.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč