VOI Floriana Resort Obrázek0
VOI Floriana Resort Obrázek1
VOI Floriana Resort Obrázek2
VOI Floriana Resort Obrázek3
VOI Floriana Resort Obrázek4
VOI Floriana Resort Obrázek5
VOI Floriana Resort Obrázek6
VOI Floriana Resort Obrázek7
VOI Floriana Resort Obrázek8
VOI Floriana Resort Obrázek9
VOI Floriana Resort Obrázek10
VOI Floriana Resort Obrázek11

VOI Floriana Resort

Itálie - Kalábrie - Simeri
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Moderní hotel VOI Floriana Resort se nachází na klidném místě, v malém městě Simeri Mare, na pobřeží Jónského moře. Komplex se skládá z hlavní budovy a vedlejších budov umístěných v rozlehlé zahradě s typickou středomořskou vegetací. Nachází se cca 20 km od centra města Catanzaro Lido, kde je několik barů, restaurací a obchodů. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 45 km. 

Pláž
Hotel VOI Floriana Resort se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis od 2. řady - zdarma (2 lehátka a slunečník/pokoj).

Vybavení
24 hodinová recepce, výtah, lobby, hlavní restaurace s terasou, 2 bary - v areálu hotelu - centrální (07:30-09:00, 13:00-15:30, 18:30-00:30) a na pláži (09:00-18:30). Bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky -zdarma, plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (cca 20 EUR/osuška a cca 2 EUR/každá výměna). Navíc je k dispozici: herna, obchod se suvenýry, butik, parkoviště a konferenční místnost. Kuchyně je vybavena potřebným vybavením pro přípravu jídel pro nejmenší hosty, cca 17-23 EUR/dítě/den.

Pokoje
Hotel VOI Floriana Resort má 328 standardních pokojů v bungalovech (plocha cca 15 m²) s možností max. 1 přistýlky pro děti. Všechny pokoje jsou moderně zařízené. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (konzumace za poplatek). Všechny pokoje jsou s výhledem do zahrady. Postýlka pro děti do 2 let zdarma (k dispozici pouze ve dvoulůžkových pokojích). Za příplatek pokoje Deluxe, které se nacházejí blíže k pláži a rodinné pokoje Standard a Deluxe (pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let). Rodinné pokoje Deluxe jsou navíc vybaveny mini ledničkou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, bezplatným Wi-Fi internetem a plážovým servisem v 1. řadě (slunečník, 2 lehátka a ručníky s denní výměnou). Hotel má také pokoje pro tělesně postižené osoby (na potvrzení).

Strava
Snídaně (07:30-10:00) a večeře (19:30-21:15) formou bohatého bufetu. V ceně večeří: voda, nealkoholické nápoje z výdejního stojanu, pivo a domácí víno. Za příplatek All Inclusive - navíc: obědy (12:30-14:15) a nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje a slané občerstvení během otevírací doby baru (10:00-24:00).

Sport a animační program
Hotel VOI Floriana Resort organizuje bohatý animační program pro dospělé v italštině a angličtině: večerní show, muzikály, kabaret, diskotéka. Kromě toho: posilovna, aerobic, aqua aerobic, 2 tenisové kurty (osvětlení za příplatek), víceúčelové hřiště m.j. pro basketbal či fotbal, stolní tenis, kuželky, lukostřelba, windsurfing, půjčovna kol (za příplatek) a mnoho dalšího. Sportovní vybavení za příplatek. Miniklub pro děti (3-12 let) a junior klub (13-17 let), týmové hry a zábava.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu (zdarma).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.voihotels.com

Náš názor
Moderní a funkčně navržený hotelový komplex velmi dobrého standardu VOI Floriana Resort patří do známého italského hotelového řetězce VOI. Klidné místo, krásná pláž a atrakce, které hotel nabízí, tvoří ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou. Hotel je oceňován mezi hosty pro chutnou kuchyni a vysoký standard služeb.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč