Voi Tropea Beach Resort Obrázek0
Voi Tropea Beach Resort Obrázek1
Voi Tropea Beach Resort Obrázek2
Voi Tropea Beach Resort Obrázek3
Voi Tropea Beach Resort Obrázek4
Voi Tropea Beach Resort Obrázek5
Voi Tropea Beach Resort Obrázek6
Voi Tropea Beach Resort Obrázek7
Voi Tropea Beach Resort Obrázek8

Voi Tropea Beach Resort

Itálie - Kalábrie - Parghelia
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Voi Tropea Beach Resort se nachází cca 3 km od centra městečka Parghelia a cca 6 km od slavné okouzlující Tropei - známé jako „perla Kalábrie“. Hotel prošel v roce 2021 komplexní rekonstrukcí. Letiště v Lamezia di Terme je vzdáleno cca 50 km od hotelu. 

Pláž
Hotel Voi Tropea Beach Resort se nachází přímo u písečné pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky od 2. řady. Plážový servis v 1. řadě - za příplatek (cca 98 EUR/pokoj/týden v období do 3.července a po 28.srpnu a cca 147 EUR/pokoj/týden v období od 4.července do 27.srpna). Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (výměna za příplatek). 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace s mezinárodní a místní kuchyní (se stoly i venku), hlavní bar Stromboli, velký poloolympijský bazén pravidelného tvaru s lehátky a slunečníky, zahrada. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy (výměna za příplatek). Navíc: bezplatné parkoviště (v závislosti na dostupnosti míst). Za příplatek: hlídání dětí, půjčovna kol a aut.

Pokoje
Hotel Voi Tropea Beach Resort má 112 funkčně a pohodlně zařízených pokojů typu Superior (pokoje pro 2-3 osoby o rozloze cca 19-21 m² a pokoje pro 4 osoby o rozloze cca 29 m²) umístěných v hlavní hotelové budově. Všechny pokoje jsou vybaveny stejně: koupelnou (sprcha, vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek). Některé pokoje mají balkon nebo terasu. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (po předchozí rezervaci a potvrzení). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek obědy formou bufetu. Místní pivo, víno a nealkoholické nápoje k obědu a večeři - zdarma. 

Sport a zábava
Hotel Voi Tropea Beach Resort organizuje bohatý denní a večerní animační program pro dospělé a děti v italštině - sportovní hry a zábavu i živá hudební vystoupení. Po 18.září animace ve verzi Soft. Pro nejmenší herny a minikluby pro věkové skupiny: do 2 let (pouze v péči rodičů; 11:30-21:30), od 3 do 6 let, od 7 do 9 let, od 10 do 12 let (9:00-21:00) a od 13 do 17 let (10:00-24:00). Navíc za poplatek: stolní tenis, tenis. Animační program je k dispozici od 19.června do 18.září. Po 18.září animace ve verzi Soft.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.voihotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 3,2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Kvalitní hotel Voi Tropea Beach Resort se nachází v klidné části kalábrijského pobřeží. Jeho nepochybnou výhodu je blízkost krásné pláže, vynikající italská kuchyně a bohatý animační program pro dospělé a děti. Dalším plusem je blízkost Tropei - nejkrásnějšího městečka v Kalábrii! Doporučujeme těm, kteří hledají odpočinek na klidném místě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytové taxy placené přímo v hotelech: v okolí Copanello cca 14 EUR/os./týden a cca 20 EUR/os./2 týdny, v okolí Pizzo a Tropei cca 2 EUR/os./den, v okolí Capo Vaticano cca 1 EUR/os./den, v okolí Ricadi cca 1 EUR/os./den a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Kalabria - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.
 
Den 2 - 7 (nebo 14) 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Eolské ostrovy - Noční Stromboli 
Toto je neopakovatelná příležitost vidět noční představení - vulkanickou aktivitu na Stromboli a strávit několik hodin v okouzlujícím přístavním městečku Sant Vincento. Stromboli je jeden z mála vulkánů na světě, a jediný v Itálii, který je stále aktivní. Tento vulkán pravidelně chrlí lávu, plyn a prach do výšky od několika až po několik desítek metrů, což je nejlépe vidět večer a v noci. Po připlutí na ostrov je dostatek času na procházku městečkem k vyhlídkovému místu, ze kterého lze obdivovat aktivitu vulkánu. Návrat do hotelu v noci. Cena cca 55 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Sicílie: Taormina 
 Po krátké plavbě trajektem na Sicílii - panoramatickou trasou přes Messinskou úžinu - dojedeme do Taorminy. Díky malebným uličkám a starým činžovním domům stále cítíme charakteristickou středověkou atmosféru s Etnou v pozadí. Téměř nutností je návštěva řecko-římského divadla, které je jednou z nejznámějších sicilských památek na světě. Během výletu bude čas jak na prohlídku památek, tak i na procházku, nákup suvenýrů a ochutnávku sicilské kuchyně v pauze na oběd. Cena cca 61 EUR/os.

Liparské (Eolské) ostrovy 
Jedna z největších atrakcí regionu - plavba lodí na Eolské ostrovy. Doporučujeme celodenní verzi se zastávkou na třech nejznámějších ostrovech souostroví: Vulcano (na kterém si lze dopřát koupel v teplém sirném bahně a samozřejmě i koupel v moři, mimo jiné na černé vulkanické pláži), Lipari (největší z ostrovů, nabízí možnost prohlídky památek, procházek, nákupů a neuvěřitelnou atmosféru uzounkých uliček s balkóny ověšenými květy) a Stromboli (současně ostrov a zároveň i nejaktivnější sopka Evropy). Během plavby nás často doprovázejí delfíni (ne vždy). Cena cca 60 EUR/os. + cca 5 EUR/os. přístavní poplatek.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perličky pobřeží Tyrhénského moře
Pizzo je městečko ležící vysoko na skále u nádvoří hradu, ve kterém byl kdysi vězněn Murat - Napoleonův švagr. Na tomto místě doporučujeme ochutnat slavnou zmrzlinu Tartufo. Následně navštívíme Tropeu - samotné srdce Kalábrie a domov slavné červené cibule z Tropea. Později se přesuneme na vyhlídkovou terasu do Capo Vaticano, kde budeme obdivovat nejromantičtější výhled Evropy, čili azurové pobřeží Kalábrie. Cena cca 55 EUR/os.

Špička italské boty - Reggio di Calabria - Scilla 
Návštěva Národního muzea (pro zájemce, vstupné cca 8 EUR/os.), ve kterém uvidíme slavné bronzové sochy z Riace „Bronzi di Riace“ (připisované Phidiasovi!). Samostatná procházka nejkrásnějším kilometrem Itálie - přímořskou promenádou Reggio di Calabria a elegantní nákupní ulicí Corso Garibaldi. Na zpáteční cestě podél krásné „Costa Viola“ zastavíme ve Scille - mýtickém okouzlujícím městečku na pobřeží, kde sám Odysseus bojoval s bájnou příšerou Scyllou, nyní je místo známé díky lovu mečouna. Na závěr cesty procházka starou rybářskou čtvrtí Chianalea. Cena cca 46 EUR/os.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Organizuje také jejich program, stanovuje ceny a termíny odjezdů, proto je nutno případné reklamace směřovat přímo na tohoto organizátora. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétní informace obdržíte na požádání u našeho zástupce. Delegát je pouze prostředníkem pro evidenci zájemců o fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány. Ceny výletů se liší v závislosti na umístění hotelu.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč