Ubytování UMK Obrázek0
Ubytování UMK Obrázek1
Ubytování UMK Obrázek2
Ubytování UMK Obrázek3
Ubytování UMK Obrázek4
Ubytování UMK Obrázek5
Ubytování UMK Obrázek6
Ubytování UMK Obrázek7

Kalifornský vánek

Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Cena zahrnuje: letenku z Varšavy do Los Angeles a z Los Angeles do Varšavy (možnost přímého letu s LOT Polish Airlines), letenku, ubytování (8 nocí v hotelu v ceně), stravování: americké snídaně, transfery klimatizovaným autokarem, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, asistenci polského delegáta a pojištění TU Europa - základní varianta (NNW, KL, Assistance a zavazadla).

Cena nezahrnuje: náklady na vstupenky do navštívených objektů, místní průvodce, spropitné, systém Tour Guide - cca 350 USD (hradí se vedoucímu zájezdu na místě); transfery veřejnou dopravou, fakultativní výlety (viz orientační ceny v programu) a další osobní výdaje a jiné náklady, které nejsou zahrnuty výše.

Cena nezahrnuje: náklady na průvodce, místní průvodce, spropitné, systém Tour Guide - cca 350 USD (hradí se vedoucímu zájezdu na místě).

META Description

San Francisco - most Golden Gate a Alcatraz - největší čínská čtvrť v Severní Americe - 17 Mile Drive - Silicon Valley - Santa Barbara, Malibu a Santa Monica - Venice Beach - skrytý ráj Kalifornie - ostrov Catalina - možný přímý let.

Hotel

Ubytování

Hotely ***, případně penziony/motely *** podle kategorizace Rainbow podle průměrného standardu (v USA neexistuje oficiální kategorizace zařízení); obvykle se nacházejí mimo centra měst - (10 započatých hotelových nocí): Bakersfield - 2, Salinas - 1, San Luis Obispo - 2, Los Angeles - 3).

Catering

Americká snídaně: skládá se především ze sladkých výrobků - sladkých rohlíků, muffinů, toastového chleba, kukuřičných lupínků, ovoce. Někdy jsou k dispozici "hash browns". - Bramboráky nebo horké brambory. Zelenina, sýr nebo studené maso se objevují jen zřídka.

.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč