Cotillo Beach

Španělsko - Fuerteventura
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Cotillo Beach se nachází v letovisku El Cotillo (v severozápadní části ostrova), cca 350 m od centra (několik barů, obchodů a restaurací). U hotelu je supermarket. Corralejo je vzdáleno cca 20 km a letiště cca 45 km.

Pláž
Hotel Cotillo Beach se nachází cca 250 m od písčité pláže (přes ulici), bez plážového servisu.

Vybavení
Recepce s lobby, hlavní restaurace, 2 bary (včetně 1 u bazénu), bazén a brouzdaliště pro děti (v bazénu sladká voda), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, půjčovna automobilů (za poplatek), parkoviště. K dispozici plážové osušky (záloha cca 10 EUR/osoba, výměna cca 1,5 EUR/osoba).

Pokoje
Hotel Cotillo Beach nabízí ubytování ve 140 prakticky zařízených pokojích se stropním ventilátorem, koupelnou (vysoušeč vlasů, vana), satelitní TV, trezorem (za poplatek cca 13 EUR/týden) a s balkonem (balkonový nábytek). Pokoje v přízemí mají menší tzv. otevřenou terasu s přímým přístupem k bazénové zóně. Dítě do 2 let se zahrnuje do maximální obsazenosti pokoje.

Standardní pokoj (rozloha cca 30 m²​) - pro max. 3 osoby, pokoje na straně bazénu nebo ulice (některé pokoje na straně ulice mohou mít výhled na oceán - nejedná se o přímý výhled).

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), večeře (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne v baru od 10:00 do 23:00.

Sport a zábava
Za poplatek: stolní tenis, kulečník.

Internet
Internet Wi-Fi v recepci zdarma, v pokojích za poplatek cca 18 EUR/týden.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotelcotillobeach.com/

Náš názor
Dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Prakticky zařízený, ale velmi příjemný hotel se sluneční terasou obklopenou zelení, komfortními pokoji a přátelskou obsluhou. Skvělá pláž - široká a písčitá. El Cotillo je klidné městečko s několika dobrými místními restauracemi - hotel Cotillo Beach doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek bez hluku velkých letovisek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč