SBH Nautilus Beach Obrázek0
SBH Nautilus Beach Obrázek1
SBH Nautilus Beach Obrázek2
SBH Nautilus Beach Obrázek3
SBH Nautilus Beach Obrázek4
SBH Nautilus Beach Obrázek5
SBH Nautilus Beach Obrázek6
SBH Nautilus Beach Obrázek7
SBH Nautilus Beach Obrázek8
SBH Nautilus Beach Obrázek9
SBH Nautilus Beach Obrázek10
SBH Nautilus Beach Obrázek11

SBH Nautilus Beach

Španělsko - Fuerteventura
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel SBH Nautilus Beach se nachází v jižní části ostrova, v letovisku Costa Calma. Centrum resortu leží cca 400 m, tam se nachází několik barů, restaurací a malé nákupní centrum. Letiště je vzdáleno cca 60 km od hotelu.

Pláž
U hotelu začíná jedna z nejkrásnějších pláží Fuerteventury - Playa de Sotavento, na úseku v blízkosti hotelu, skalnatý sestup do vody. Lehátka a slunečníky na pláži. V areálu hotelu se nachází také pláž - lehátka a slunečníky (zdarma).

Vybavení
SBH Nautilus Beach
společně s hotelem SBH Costa Calma Beach tvoří 1 komplex, společně v komplexu: recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény a 2 brouzdaliště (1 sezónně vyhřívaný, v bazénech sladká voda) , miniklub, klub pro mládež, dětské hřiště, butik, prádelna (za poplatek), parkoviště. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR, výměna cca 1 EUR). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

Pokoje
SBH Nautilus Beach
nabízí ubytování v 164 komfortních pokojích. Všechny jsou klimatizované. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, malou ledničkou (zdarma), trezorem (za poplatek cca 3,5 EUR/den + záloha cca 10 EUR) a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

Standardní pokoj - pro max. 2 osoby.

Standardní pokoj s výhledem na oceán - pro max. 3 osoby, jako přistýlka je pohovka.

Strava
All Inclusive: snídaně, kontinentální snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické nápoje a místní nealkoholické nápoje v hodinách od 11:00-23:30 v místech určených hotelem. Občerstvení, káva, čaj, koláče, zmrzlina - v hodinách stanovených hotelem.

Sport a zábava
Hotel SBH Nautilus Beach organizuje různorodé denní a večerní animace pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, sauna, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal. Za poplatek: kulečník, vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 25 EUR/týden).

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
www.sbhfue.com

Náš názor
Velmi pěkný, rozsáhlý a dobře udržovaný komplex dvou hotelů, celkem 5 bazénů (včetně 2 brouzdališť), velká a dobře udržovaná zahrada, vlastní pláž a různorodé a chutné jídlo. Pokoje nejsou nejnovější, ale infrastruktura a umístění u pláže je plně kompenzují. Hotel organizuje oblíbené animace pro děti a mládež. Milovníkům aktivní dovolené doporučujeme vodní sporty, turistické a cyklistické expedice (v Costa Calma je k dispozici několik půjčoven kol).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč