IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek0
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek1
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek2
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek3
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek4
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek5
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek6
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek7
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek8
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek9
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek10
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek11
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek12
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek13
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek14
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek15
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek16
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek17
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek18
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek19
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek20
IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace Obrázek21

IBEROSTAR Selection Fuerteventura Palace

Španělsko - Fuerteventura - Jandia
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi
Fitness
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Přímo na pláži
Hotel Elite
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází asi 3 km od letoviska Morro Jable na jihu Fuerteventury, u jedné z nejdelších pláží na ostrově (Playa de Jandía - dlouhá asi 24 km). Do letoviska Morro Jable se dostanete městským autobusem, jehož zastávka se nachází v blízkosti hotelu.

.

Pláž

Pláž Playa de Jandia u hotelu, široká, písečná. Lehátka a slunečníky se platí na pláži (cca 10 Eur/osoba/den).

.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu, music bar, animační místnost, piano bar na terase, snack bar, herna, velká zahrada se slunečními terasami, 3 bazény včetně 1 vyhřívaného v zimě, tj. od listopadu do konce dubna, brouzdaliště pro děti, půjčovna aut, prádelna, obchod se suvenýry, počítačové stanice s přístupem na internet. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (cca 6 EUR/osoba/den).

Internet

Wi-Fi je v hotelu zdarma.

.

Catering

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně formou bufetu (08.00-10.30), občerstvení (10.00-18.00), obědy a večeře formou bufetu, káva a zákusky (15.30-16.30), místní alkoholické nápoje, značkový alkohol z nabídky All Inclusive, nealkoholické nápoje do 24.00.

.

Sportovní a animační program

Zdarma: posilovna, aerobik, vodní aerobik, lukostřelba, plážový volejbal, ping-pong. Za poplatek: kulečník, potápěčské centrum, squash, tenis. V hotelu se nachází lázeňské centrum Thai Zen Spa (v sesterském hotelu Iberostar Playa Gaviotas Park) - masáže, kosmetické a tělové procedury (využití lázní je za poplatek). V hotelu probíhá bohatý animační program pro dospělé i děti (večerní show, mini diskotéka, soutěže, hry, aktivity). K dispozici minikluby pro děti rozdělené do věkových skupin: 4-8, 9-12, 13-17.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Pro velmi náročné klienty, kteří si cení komfortu odpočinku, krásného výhledu a vysokého standardu služeb. Doporučujeme také kvůli krásné pláži.

.

Umiestnenie

Hotel se nachází asi 3 km od letoviska Morro Jable na ostrově Fuerteventura, při jedné z nejbližších pláží na ostrově (Playa de Jandía - vzdálená asi 24 km). To letoviska Morro Jable sa dostanete městským autobusem, jehož zastávka sa nachádza v blízkosti hotela.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Za poplatok: posilňovňa, aerobik, vodný aerobik, lukostreľba, plážový volejbal, ping-pong. Za poplatok: biliard, potápěčské centrum, squash, tenis. V hotelu sa nachádza kúpeľné centrum Thai Zen Spa (v sesterskom hoteli Iberostar Playa Gaviotas Park) - masáže, ošetrenie tváre a tela (využívanie kúpeľov je za poplatok). V hotelu probíhá bohatý animační program pro dospělé a děti (večerní představení, mini diskotéka, soutěže, hry, aktivity). K dispozici jsou mini kluby pre deti rozdelené do vekových skupin: 4-8, 9-12, 13-17.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bohatého bufetu. Za příplatok All Inclusive: raňajky formou bufetu (08.00-10.30), občerstvenie (10.00-18.00), obedy a večere formou bufetu, káva a koláče (15.30-16.30), miestne alkoholické nápoje, značkový alkohol z nabídky All Inclusive, nealkoholické nápoje do 24.00.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce s lobby, hlavní místnost s občerstvením, bar při bazénu, lobby bar, místo pro animaci, piano bar na terase, snack bar, herna, velká zahrada se slunnými terasami, 3 základny včetně 1 vyhrievaného v zima, t. j. od listopadu do konce dubna, detské brodítko, požičovňa áut, práčovňa, obchod so suvenírmi, počítačové stanice s přístupem na internet. Hotel poskytuje plážové uteráky (záloha cca 10 EUR). Na pláži jsou k dispozici ležadla a slunečníky (cca 6 EUR/osoba/den).

.
Podľa nášho názoru

Pre velmi náročných klientů, kteří si cenia komfort odpočinku, krásny výhled a vysoký standard služeb. Doporučujeme i kvůli krásné pláži.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Název zájezdu v polském jazyce: Wyspy Kanaryjskie - Fuerteventura


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

FUERTEVENTURA - základní informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas
- 1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Odlety z: Varšavy, Katovic a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Fuerteventura
Tento Kanárský ostrov velmi rychle rozvíjí turistickou infrastrukturu. Po Tererife druhý největší ostrov je téměř neobydlený, na 1 660 km² žije méně než 100 000 lidí. Ostrov je rájem pro milovníky pláží, surfingu, windsurfingu a kitesurfingu. Zdejší klima je pro tyto sporty přímo ideální a na Playa de Sotavento de Jandia se každoročně odehrává mistrovství světa. 

Corralejo
Oblast na severní části ostrova je kombinací turistického letoviska a malé španělské vesničky. Odtud je nejblíže na sousední Lanzarote (trajektem jen 30 minut) a na známé pobřežní duny. Město nabízí mnoho turistických atrakcí a jeho stará část má okouzlující atmosféru. 

Caleta de Fuste
Nejmladší malé ostrovní letovisko v blízkosti letiště. Vyznavači nočního života zde naleznou bary a milovníci kanárské kuchyně restaurace s nabídkou místních jídel. Zdejší široká zálivová pláž je ideální pro odpočinek.   

Costa Calma
Letovisko postavené na začátku několikakilometrové pláže, která je sama o sobě ideální atrakcí pro ty, kdo si chtějí vychutnat odpočinek na slunci nebo pro milovníky windsurfingu a kitesurfingu. Obchody, restaurace a bary zajišťují večerní zábavu. 

Jandia
Na nejjižnější části ostrova se nachází jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově. Krásné dlouhé pláže s bílým pískem a nemalé množství hotelů jsou důvodem rychlého vývoje oblasti. Vznikají tu nové obchody, kavárny a restaurace, takže o zábavu zde není nouze. 

Majanicho
Malá rybářská vesnice ležící na severu Fuerteventury s divokou pláží. Toto místo je ideální pro všechny, kteří hledají klidnou dovolenou a odpočinek daleko od hluku velkých letovisek.
 
Nudismus na plážích Fuerteventury
Nudismus je na ostrově velmi populární a na každé pláží lze potkat jeho nadšence. 

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Cofete Adventure
Výlet panoramatickým terénním autobusem na jih ostrova - divoký poloostrov Jandia a pláž Cofeta. Program zahrnuje zastávky na vyhlídkových místech a slavnou divokou pláž Cofete, historie záhadné vily Gustava Wintere, majáku Punto de Jandia. Oběd v ceně.

 

Gran Tour Fuerteventura
Celodenní okružní výlet po ostrově plný nezapomenutelných zážitků! Navštívíme rybářskou vesnici Ajuy se slavnou černou sopečnou pláží a jeskyněmi. Přejezd půvabným městem Pajara, vyhlídková místa Las Penitas a ostrovy Ayoze a Guize dávných králů; historická kanárská vesnice Betancuria (první hlavní město ostrova), ochutnávka chutí ostrova na kozí farmě a návštěva továrny na kosmetiku z aloe vera, zastávka v několik kilometrů dlouhém parku Corralejo Dunes. Cena výletu zahrnuje: služby polského průvodce, dopravu autokarem a oběd v podobě tapas s nápoji.

 

Lanzarote  
Celodenní výlet na nejvíce fascinující sopečný ostrov z celého kanárského souostroví. Nejdřív navštívíme Národní park Timanfaya - oblast velkých sopečných erupcí z 18. století, která zahrnuje ¼ celého ostrova. Přejedeme autokarem známou, 14 km dlouhou sopečnou trasou, která vede po ztuhlé lávě. Zúčastníme se tří ukázek geotermální činnosti a zjistíme, jak horká je láva. V oblasti La Geria nás čeká ochutnávka slavných vulkanických vín z Lanzarote. Přejedeme Údolím tisíce palem a zastavíme na vyhlídkovém místě. Na typický kanárský oběd se vydáme do restaurace postavené hned vedle jednoho z děl Césara Manriqueho - právě tomuto umělci vděčí ostrov za svou prosperitu. Následně navštívíme Jameos del Agua, neboli lávovou jeskyni vytvořenou v sopečném tunelu místním umělcem - Césarem Manriquem - překvapivé místo ideální k odpočinku. Výlet s polským průvodcem. Cena výletu zahrnuje: oběd s nápoji (voda, víno, dezert), vstupenky do turistických míst, dopravu autobusem, plavbu trajektem z přístavu Corralejo (cca 30 minut). 

 

Kouzelný katamarán
Půldenní plavba katamaránem z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Cena zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě.


 
Oasis Park Fuerteventura 

Obrovská zoo s atrakcemi pro malé i velké. Cena vstupenky zahrnuje celodenní pobyt v parku, 4 zvířecí představení: lachtani, ptáci, papoušci, obojživelníci a plazi a návštěva největší kaktusové zahrady v Evropě. Každý den odjíždí z hotelu bezplatný autobus do parku.

 

Paradise Goleta
Půldenní plavba lodí z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Cena zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě.
 

Pedro Sartana
Půldenní plavba na pirátské lodi z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Na palubě mnoho atrakcí, her a aktivit pro děti. Cena zahrnuje oběd a nápoje.

 

Tajemná Cofete
Půldenní výlet na divoký poloostrov Jandia a pláž Cofeta. Na trase malebné vyhlídky, úžasná pláž Cofete (volný čas na opalování a/nebo procházku), historie tajemné vily Gustava Wintera, návštěva malé místní vesnice Cofete, vyhlídkové místo na pláž Sotavento.

 

Pro aktivní

Ráj pro surfaře a kite/wind surfaře
Fuerteventura zvaná Havají Evropy, je známá díky fantastickým podmínkám k provozování právě těchto vodních sportů. Nejlepší místa pro surfaře se nachází v Corralejo, El Cotillo a La Pared. Milovníci kitesurfingu a windsurfing najdou své místo na pláži Sotavento, na které se koná každým rokem Mistrovství světa v kitesurfingu a windsurfingu.

Trekking
Měsíční krajiny, údolí a soutěsky, půvabné kanárské vesnice, pobřežní stezky - Fuerteventura překvapuje velkým počtem různě obtížných tras. Doporučujeme se vydat na nejvyšší vrchol Fuerteventury - Pico de la Zarza, ze kterého lze vidět jak západní, tak východní pobřeží oceánu.

Příroda

Duny v Corralejo
Ohromující písečné duny přecházející v široké a dlouhé pláže tvoří Přírodní park Las Dunas a jednu z vizitek Fuerteventury.

Pláž Sotavento
Pláž Sotavento je považována za nejkrásnější pláž na ostrově Fuerteventura - více než 9 km dlouhá, s jemným pískem a mělkými lagunami, to vše vytváří malebnou a velmi fotogenickou scenérii. Mělké, bezpečné zátoky ocení rodiny s dětmi a milovníci windsurfingu a kitesurfingu.

Aloe Vera Finca 
Během návštěvy plantáže Aloe Vera uvidíme odrůdu Barbadensis Miller, jejíž zklidňující vlastnosti jsou známy již po tisíce let. Kosmetika z Aloe Vera je jedním z nejznámějších vývozních produktů ostrova.

Relax

Corralejo
Corralejo je určitě nejzábavnějším městem ostrova. Stojí za to zajít na živý koncert do Rock Cafe nebo si jít zatančit do Waikiki nebo Kiwi. Gofio zmrzlina je nepochybně vizitkou ostrova - lze jí ochutnat v malé kavárně Secreto del Sur. Blízkost dun, neboli největšího pískoviště ostrova umožňuje spojit odpočinek a opalování s provozováním sportů - surfingu, windsurfingu nebo kitesurfingu.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč