KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek0
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek1
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek2
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek3
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek4
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek5
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek6
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek7
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek8
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek9
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek10
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek11
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek12
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek13
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek14
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek15
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek16
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek17
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek18
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek19
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek20
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek21
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek22
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek23

KUMARA Serenoa by Lopesan

Španělsko - Gran Canaria - Maspalomas
Pobytový
Rodinný
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nejnovější nabídka známého portugalského řetězce Lopesan. Hotel se nachází mimo ruch typického letoviska, v klidné části letoviska Maspalomas. Je obklopen nádhernými dunami národního parku Las Dunas, 18jamkovým golfovým hřištěm a krásnými plážemi Maspalomas. Do centra letoviska (obchody, bary, restaurace) cca 3,5 km.

.

Pláž

Na širokou písečnou pláž Maspalomas cca 4 km. Na pláž jezdí hotelový autobus (za poplatek, počet míst omezen).

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, restaurace, bary, bazén s oddělenou částí pouze pro dospělé, brouzdaliště pro děti (v bazénech sladká voda, jeden v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky, balijskými lůžky a slunečníky, dětské hřiště, služba hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), parkoviště, půjčovna aut (za poplatek). Hotel poskytuje ručníky k bazénu (záloha splatná cca 5Eur).

.

Internet

WiFi v hotelu zdarma.

.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost plná penze nebo all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje do 23:00 v prostorách určených hotelem.

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: posilovna, kulečník.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nový hotel řetězce Lopesan určený pro každého. Moderní, ale zároveň nesmírně odlehčená architektura a design interiéru komplexu navozují blaženou náladu. A pro milovníky golfu je přímo u hotelu 18jamkové hřiště. Jste vítáni.

Umiestnenie

Najnovšia ponuka známej portugalskej siete hotelov Lopesan. Hotel sa nachádza mimo ruchu typického letoviska, v pokojnej časti letoviska Maspalomas. Je obklopený nádhernými dunami národního parku Las Dunas, 18-jamkovým golfovým ihriskem a krásnymi plážemi Maspalomas. Do centra letoviska (oslavy, bary, restaurace) cca 3,5 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhají denní a večerní animácie pre deti a dospelých. Za poplatok: posilňovňa, biliard.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Je možné zaplatiť príplatok za all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje do 23:00 v priestoroch určených hotelom.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, restauraácia, bary, bazén s oddelenou časťou len pre dospelých, detské brodítko (sladká voda v bazénoch, jeden v zime vyhrievaný), slnečná terasa s ležadlami, balijskými posteľami a slnečníkmi, detské ihrisko, služba stráženia detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), parkovisko, prenájom auta (za poplatok). Hotel poskytuje uteráky k bazénu (záloha sa platí cca 5Eur).

.
Podľa nášho názoru

Nový hotel sítě Lopesan určený pro všechny. Moderná, ale zároveň mimořádně odlehlá architektúra a interiérový dizajn komplexu navodzujú blaženú náladu. A pre milovníkov golfu je tu 18-jamkové ihrisko priamo pri hoteli. Ste vítaní.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

GRAN CANARIA - základní informace

 

Měna
EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty.

 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

 

Čas
V letním období - 2 hodiny oproti času v ČR. V zimním období - 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

 

Pošta
Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR. Poštovní schránky se nachází na mnoha místech, často rovněž v hotelech.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Gran Canaria
Třetí největší ostrov v souostroví Kanárských ostrovů je známý pro svou rozmanitost. Najdeme zde několik klimatických pásem a širokou škálu endemických exotických rostlin. Střed ostrova tvoří vysoké hory pokryté sněhem, zatímco na pobřeží nesčetné pláže nabízejí skutečnou letní atmosféru. Slavné písečné duny v Maspalomas působí jako magnet a po generace lákají turisty z celého světa, kteří se chtějí cítit jako na poušti. Ostrov je skutečným rájem pro milovníky aktivního využití volného času, lze si zde vychutnat všechny druhy vodních sportů a potápět se.

 

Playa del Ingles
Je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pláž během dne a večer zábavu. Dlouhá písečná pláž táhnoucí se až do Maspalomas zve ke slunění a odpočinku. Nesčetné bary, diskotéky a kluby jsou otevřeny do pozdních nočních hodin a lákají k zábavě.

 

Maspalomas/Meloneras
Nejznámější duny na Kanárských ostrovech, přímořská promenáda, elegantní hotely a golfové hřiště - to vše se zde nachází. Ideální místo pro ty, kteří mají rádi procházky a užívají si slunce, protože po pláži můžete dojít až do Playa del Ingles.

 

San Augustin
Malé letovisko nabízející veškeré pohodlí a klidnou atmosféru. Písečná pláž v zátoce nabízí ideální podmínky pro slunění a procházky. Letovisko je rovněž skvělou základnou k prozkoumávání ostrova.

 

Playa de Taurito
Jedno z hodně známých koupališť na ostrově se vyznačuje zátokovou pláží s klidnou vodou a bílým pískem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od hluku a shonu velkých letovisek. Navíc je zde atrakcí největší aquapark na ostrově.

 

Odlety: Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

GRAN CANARIA

Místní výlety a atrakce

 

Gran tour - fantastický ostrov
Během celodenního výletu navštívíme severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovat neuvěřitelně rozmanitou krajinu a objevovat nejkrásnější místa ostrova. Během přejezdu klikatými cestami dojedeme do malebných vesnic s typickou kanárskou architekturou, např. Arucas se slavnou neogotickou katedrálou Jana Křtitele, navštívíme továrnu na výrobu rumu z 19. století nebo Firgas a Moya. Ve Fontanales přestávka na kanárský oběd. Při projížďce horami pokrytými lesy kanárské borovice zastavíme na vyhlídkových místech Cruz de Tajeda nebo Fataga, odkud budeme moci obdivovat krásy ostrova. Čeká nás nezapomenutelný zážitek!


Plavba pod plachtou
Exkluzivní plavba plachetnicí s polskou posádkou pod polskou vlajkou. Možnost získání prvních plachetních zkušeností. Příležitost pohybovat se po Atlantickém oceánu pomocí síly větru. Obdivování ostrova z větší vzdálenosti, stejně jako z jeho západní, útesové strany. Zastávka v jedné z vybraných zátok s křišťálově čistou vodou, možnost šnorchlování a čas na teplé jídlo. Malé komorní skupiny umožní příjemnou relaxaci uprostřed oceánských vln.


Tajemství Gran Canarie
Výlet po těžko dosažitelných, panenských zákoutích jižní a západní Gran Canarie. Uvidíme ostrov z jiné perspektivy - uchvátí nás kanárské „mořské oko“, překvapí duhová skála a dojmy doplní krásné vesnice ukryté v horách. Výlety probíhají ve společnosti fotografa, v malých skupinách po 8 osob, v pohodlných klimatizovaných minibusech. Zaručujeme nádherné výhledy, fantastické vzpomínky a fotografické památky ve vašem prázdninovém albu; to vše v rodinné atmosféře bez davů a ​​spěchu.


ŠPANĚLSKÉ CHUTĚ - LEKCE VAŘENÍ
Chcete se cítit jako Master Chef? Zveme Vás na jedinečný kurz vaření, během kterého budete během několika hodin zkoumat tajemství nejznámějších španělských jídel! Experti Greenpoint Cooking Academy vás naučí, jak připravit chutnou studenou polévku gazpacho, nejznámější kanárské občerstvení - brambory s vrásčitou slupkou papas arrugadas a paellu z Valencie. To všechno doplněné vínem a atmosférou skvělé zábavy! Doba trvání - cca 4 hodiny.


Jeep safari
Dobrodružství, které dává možnost objevit skryté krásy nepřístupných částí ostrova! Během projížďky džípy 4x4 uvidíte úžasnou sopečnou krajinu, horské vesnice, osídlené jeskyně a údolí plné mandloní. Dalším lákadlem výletu bude projížďka na velbloudech. Spousta zábavy výlet pro celou rodinu!
 

Las Palmas a okolí
Během tohoto výletu se blíže seznámíme s kosmopolitním Las Palmas, čili hlavním městem Gran Canaria a největším městem souostroví Kanárských ostrovů. Navštívíme dvě nejdůležitější čtvrtě: historickou Veguetu s katedrálou sv. Anny a rušnou Trianu, plnou butiků a restaurací. Uvidíme nejkrásnější městskou pláž v Evropě - Las Canteras, často srovnávanou s brazilskou Copacabanou. V programu výletu také návštěva největší botanické zahrady ve Španělsku ve městě Tafira a návštěva plantáže s aloe.
 

Loro Park
Výlet na ostrov Tenerife do největší botanicko-zoologické zahrady v Evropě! Skvělý den pro celou rodinu. Největší atrakcí parku jsou ukázky drezúry kosatek, delfínů a lachtanů. V Loro Parku se také nachází akvárium ve tvaru tunelu, ledová hora s tučňáky a výběhy se zvířaty takovými jako např.: aligátoři, gorily, jaguáři, lenochodi atd.
 

Trekking
Během pěší turistiky po ostrově Gran Canaria lze prozkoumat ostrov z jiné perspektivy. Díky trekkingu objevíte ta zákoutí, do kterých se lze dostat pouze pěšky. Můžete si vybrat jednu ze tří dostupných tras: Kouzelné vodopády, Roque Nublo, vrcholy Gran Canarie. V komorní skupině s polským průvodcem zažijete a uvidíte úžasnou přírodu ostrova.
 

Poema del Mar
Akvárium otevřené v roce 2018, jehož tvůrci jsou majitelé Loro Parku. Objekt ležící v přístavní části města Las Palmas nám odhaluje podmořský svět. V obrovských nádržích lze skrze skla (také největší skleněná obrazovka v Evropě) obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.
 

S dětmi

Palmitos Park
Nádherně umístěná zoologická zahrada, kde lze obdivovat ukázky drezúry delfínů, dravých ptáků nebo papoušků. Místo, kde lze skvěle strávit čas s rodinou, procházet se mezi mnoha druhy zvířat, obklopeni fascinující vegetací.

Aqualand
Zábavní park s četnými skluzavkami a vodními atrakcemi. Ideální místo pro milovníky vodních hrátek, které poskytují úlevu v horkých dnech.

Poema del Mar
Akvárium otevřené v roce 2018, jehož tvůrci jsou majitelé Loro Parku. Objekt ležící v přístavní části města Las Palmas nám odhaluje podmořský svět. V obrovských nádržích lze skrze skla (také největší skleněná obrazovka v Evropě) obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.

Příroda

Duny v Maspalomas
Krásná přírodní rezervace nejsilněji spojuje Gran Canarii s Afrikou. Hory písku, které lze zdolávat směrem k oceánu nebo majáku v Maspalomas. Během putování po kanárské poušti můžeme také vidět malou vodní nádrž Charca de Maspalomas, ke které se slétá mnoho druhů ptáků z celého světa.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč