IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek0
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek1
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek2
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek3
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek4
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek5
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek6
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek7
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek8
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek9
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek10
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek11
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek12
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek13
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek14
IBEROSTAR Selection Sabila Obrázek15

IBEROSTAR Selection Sabila

Španělsko - Tenerife - Costa Adeje
Pobytový
Pláž do 100 m
Posilovna
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Pro dospělé
S výhledem na moře
Wellness
Luxusní 5*
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila se nachází v letovisku Costa Adeje, cca 16 km od mezinárodního letiště Reina Sofia. Puerto Colon je jen několik minut chůze od hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, butiky, bary, restaurace a autobusová zastávka.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila se nachází cca 100 m od široké písečné pláže Torviscas. Pláž byla v roce 2014 oceněna "Modrou vlajkou". Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/osoba/den).

Vybavení
Hotel pouze pro osoby starší 16 let!

Hotel IBEROSTAR Selection Sabila prošel kompletní rekonstrukcí a byl znovu otevřen v roce 2018.
Recepce s prostornou lobby, výtahy, bufetová restaurace, 4 bary, sladkovodní bazén (v zimním období vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky, slunečníky a balijskými postelemi u bazénu, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční prostory, půjčovna kol, parkoviště (za poplatek), market. Hotel IBEROSTAR Selection Sabila poskytuje plážové osušky.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře nebo All Inclusive. All inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-21:30) podávané v hlavní restauraci, občerstvení v baru u bazénu a lobby baru, místní alkoholické nápoje: víno, vodka, pivo, gin a nealkoholické nápoje (10:00-24:00).
Upozornění! K večeři je vyžadován večerní oděv (u pánů jsou vyžadovány dlouhé kalhoty a košile s dlouhým rukávem).

Sport a zábava
Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, večerní show, tanec, živá hudba. Za poplatek: (termální bazény, masáže), posilovna, tenisový kurt (cca 10 EUR/hod., bez osvětlení), stolní tenis, aqua aerobic, vodní pólo, golfové hřiště se nachází několik kilometrů od hotelu. Na pláži vodní sporty - za poplatek.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu - zdarma. Internetová stanoviště - za poplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení hotelu
Všechny recenze tohoto hotelu si můžete přečíst zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/iberostar-torviscas-playa

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila doporučujeme velmi náročným klientům, kteří si cenní komfort odpočinku, skvělou kuchyni i velmi vysoký standard služeb. Vodní sporty, potápěčská centra i golfové hřiště v okolí hotelu - to vše zaručuje fantastickou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, asistenci zástupce Rainbow na místních letištích, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, strava, která nejsou uvedena v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Program

Den první 
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední 
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu sdělí delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

TENERIFE - základní informace

Měna
EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si lze vyměnit valuty.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas 
- 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Španělština.

Orientační ceny 
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Pošta 
Je otevřena od pondělí do pátku (8:30-14:00). Jak pohlednice, tak známky je možné zakoupit a nechat odeslat na recepci. Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR.

Elektřina 
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony 
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Otevírací doby 
Banky jsou otevřeny denně od 9:00 do 14:00, v sobotu do 13:00. Obchody jsou otevřeny od 9:00 do 13:00 a od 16:00, kdy končí siesta. Supermarkety jsou obvykle otevřeny od 9:00 do 21:00. V neděli a o svátcích jsou obchody a úřady uzavřeny. Všechny úřady jsou otevřeny pouze v dopoledních hodinách. 

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

 
Tenerife 

Tenerife je největším ostrovem souostroví Kanárských ostrovů (2059 km²) s hlavním městem v Santa Cruz de Tenerife. Ostrov se nachází v Atlantském oceánu u severozápadního pobřeží Afriky. Administrativně patří Kanárské ostrovy Španělsku. Tenerife se vyznačuje hornatou oblastí sopečného původu. Nejvyšší vrchol Pico de Teide (3718 m n. m.) je také nejvyšší horou ve Španělsku. Ostrov láká krásnými plážemi a zelenými palmami. Pěstuje se zde cukrová třtina, banány, citrusy, hroznové víno, kukuřice, tabák a zelenina. Hlavním městem a přístavem je Santa Cruz de Tenerife. Na ostrově panuje různorodé klima (mírné po celý rok). Pohoří rozděluje ostrov na dvě klimatická pásma - jihovýchodní - teplejší (dominuje pouštní a suché klima, vzhledem k horkému vzduchu proudícímu z Afriky, poměrně málo vegetace, písečné pláže) a severozápadní - chladnější (klima je vlhké, bujná vegetace, skalnaté pobřeží, černý a šedý sopečný písek). O obyvatelích Tenerife se povídá, že jsou jako sopka Teide - zvenčí chladní, horcí uvnitř - i když mohou při prvním setkání působit odtažitě, při druhém budou jistě přátelštější, ochotní a vstřícní. Zdejší lidé jsou také hrdí na své tradice a kulturu, což rádi také ukazují návštěvníkům. Jsou skutečnou směsicí kultur a etnických menšin. 

Los Cristianos, Playa de las Americas a Costa Adeje 
Los Cristianos a Playa de las Americas se nachází v jižní části ostrova ve vzdálenosti cca 13-18 km od letiště Reina Sofia. Jsou také jedněmi z nejstarších letovisek v této části ostrova. Tyto vesnice spolu s Costa Adeje jsou vzájemně propojeny a  vytváří obrovský rekreačně-hotelový areál. V Los Cristianos a Playa de las Americas se nachází krásné pláže vulkanického původu s černým pískem.

Playa de las Americas je rušné letovisko plné restaurací, barů, hospod, klubů a nákupních center - je zde rušno po celý den. 

Los Cristianos je trochu klidnější, ale ani zde není nedostatek atrakcí typických pro turistická letoviska, které umožňují trávit čas i mimo hotel.

Costa Adeje je považováno za letovisko vhodnější pro rodinné dovolené, je zde více hotelů než diskoték. Je to skvělá přímořská promenáda s krásnými vyhlídkovými místy a příjemnými restauracemi, které zajistí klientům skvělý odpočinek.
Milovníci opalování zde najdou dobře udržované pláže - lehátka, slunečníky, sprchy a vodní sporty. Milovníkům windsurfingu a kitesurfingu doporučujeme návštěvu El Medano v blízkosti letiště - panují zde ideální podmínky pro tyto sporty. Milovníci horské turistiky se mohou věnovat trekingu v Národním parku sopky El Teide, hráči golfu zde mají k dispozici dobře upravené golfové hřiště a milovníci poznávacích výletů ocení návštěvu La Orotavy a Puerto de la Cruz - lokalit v severní části ostrova, které lákají typickými španělskými křivolakými uličkami a bílými domy s červenou dlažbou. Všem doporučujeme návštěvu aquaparku Siam Park. Zveme vás k prozkoumání Tenerife!

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Zklamání z hotelu Iberostar srpen 2013 23. 06. 2016

Jednoduchý hotel v blízkosti pláže. Nejhorší ubytování, jaké jsem zažila :-( Na pokoji zašlé koberce, balkon byl do rušné ulice, kterou stále projížděla auta. Velmi špatné těsnění balkonových dveří... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

20. 10. - 28. 10. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
24 694 Kč
27. 10. - 04. 11. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
23 576 Kč
03. 11. - 11. 11. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
24 617 Kč
10. 11. - 18. 11. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
24 672 Kč
24. 11. - 09. 12. 2019 (15 dní)
Katovice Snídaně
39 138 Kč
05. 01. - 13. 01. 2020 (8 dní)
Katovice Snídaně
26 021 Kč
05. 01. - 20. 01. 2020 (15 dní)
Katovice Snídaně
41 634 Kč
12. 01. - 20. 01. 2020 (8 dní)
Varšava Snídaně
24 676 Kč
12. 01. - 27. 01. 2020 (15 dní)
Varšava Snídaně
38 823 Kč
19. 01. - 27. 01. 2020 (8 dní)
Varšava Snídaně
24 792 Kč
19. 01. - 03. 02. 2020 (15 dní)
Varšava Snídaně
39 257 Kč
26. 01. - 10. 02. 2020 (15 dní)
Katovice Snídaně
41 640 Kč
26. 01. - 03. 02. 2020 (8 dní)
Katovice Snídaně
25 628 Kč
02. 02. - 10. 02. 2020 (8 dní)
Katovice Snídaně
27 149 Kč
02. 02. - 17. 02. 2020 (15 dní)
Katovice Snídaně
43 444 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč