Decameron Baru Obrázek0
Decameron Baru Obrázek1
Decameron Baru Obrázek2
Decameron Baru Obrázek3
Decameron Baru Obrázek4
Decameron Baru Obrázek5
Decameron Baru Obrázek6
Decameron Baru Obrázek7
Decameron Baru Obrázek8
Decameron Baru Obrázek9
Decameron Baru Obrázek10
Decameron Baru Obrázek11
Decameron Baru Obrázek12
Decameron Baru Obrázek13
Decameron Baru Obrázek14
Decameron Baru Obrázek15
Decameron Baru Obrázek16
Decameron Baru Obrázek17
Decameron Baru Obrázek18
Decameron Baru Obrázek19
Decameron Baru Obrázek20
Decameron Baru Obrázek21
Decameron Baru Obrázek22
Decameron Baru Obrázek23
Decameron Baru Obrázek24
Decameron Baru Obrázek25
Decameron Baru Obrázek26
Decameron Baru Obrázek27
Decameron Baru Obrázek28
Decameron Baru Obrázek29
Decameron Baru Obrázek30
Decameron Baru Obrázek31
Decameron Baru Obrázek32
Decameron Baru Obrázek33
Decameron Baru Obrázek34
Decameron Baru Obrázek35
Decameron Baru Obrázek36
Decameron Baru Obrázek37
Decameron Baru Obrázek38
Decameron Baru Obrázek39
Decameron Baru Obrázek40
Decameron Baru Obrázek41
Decameron Baru Obrázek42
Decameron Baru Obrázek43
Decameron Baru Obrázek44
Decameron Baru Obrázek45
Decameron Baru Obrázek46
Decameron Baru Obrázek47
Decameron Baru Obrázek48
Decameron Baru Obrázek49

Decameron Baru

Kolumbie - Cartagena
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na rajském poloostrově Baru uprostřed tropického lesa, který vám umožní uniknout od každodenního shonu. V okolí hotelu se nacházejí proslulé karibské pláže "Playa Blanca" a luxusní "Playa Puntilla", kde se rekreanti mohou těšit na soukromý klub a širokou nabídku vodních sportů, jako je jízda na kajaku, veslování, potápění a šnorchlování. Vzdálenost od letiště: 23 km, vzdálenost od Cartageny: 21 km.

Pláž

Pláž se nachází 100 metrů od hotelu a má oddělenou soukromou část pro hotelové hosty.

K dispozici pro hosty

24 hodinová recepce, vstupní hala, výtahy, čtyři bazény (včetně dětského), lehátka a plážové osušky, restaurace, bezplatné parkoviště (nutná předchozí rezervace), turistické informace, směnárna, prádelna (za poplatek), přístup do business centra (za poplatek).

Internet

V areálu je k dispozici bezplatná Wi-Fi.

 

Catering

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci hotelu Portonao. Kromě toho je k dispozici občerstvení ve vyhrazeném prostoru a neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů ve třech barech (Pelicanos a ve vstupní hale a na pláži). Tři restaurace a la carte k dispozici během večeře  (nutná předchozí rezervace): V restauraci La Pesca del Dia se podávají mořské plody, v restauraci Il Fuoco italská kuchyně a v restauraci Asia-Asia asijské pokrmy.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí řadu sportovních a volnočasových aktivit, například aerobik, živou hudbu, tematické večery, tenisový kurt (za příplatek), potápění, hernu, masáže (za příplatek), lázeňské a wellness centrum (za příplatek).

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Fantastická lokalita, která vám umožní relaxovat v přírodě. Těsná blízkost rajské bílé pláže Playa Blanca, která je perlou mezi karibskými plážemi.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet širokotrupým charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let) do Cartageny, letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování 7 nebo 14 nocí ve vybraném hotelu, strava dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

 

Program

Den 1
Sraz na letišti u u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cartageny. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer  do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

 

Den 8 nebo15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cartagenie. Odlet do Polska.

 

Den 9 nebo 16 
Přílet do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Víza

Občané ČR mohou s účinností od 10. února 2004 cestovat do Kolumbijské republiky bez víz. Pro turistické účely je povolen bezvízový pobyt na 90 dnů s možností prodloužení o dalších 90 dnů.

 

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu z destinace.

 

Povinnost vyplnit formulář "Check-Mig" nejdříve 72 hodin před odletem a nejpozději jednu hodinu před odbavením prostřednictvím portálu https://apps.migracioncolombia.gov.co/pre-registro/en/DatosViaje
Výše uvedený formulář je třeba vyplnit také před návratem do Polska.

 

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč