Aquila Rithymna Beach Obrázek0
Aquila Rithymna Beach Obrázek1
Aquila Rithymna Beach Obrázek2
Aquila Rithymna Beach Obrázek3
Aquila Rithymna Beach Obrázek4
Aquila Rithymna Beach Obrázek5
Aquila Rithymna Beach Obrázek6
Aquila Rithymna Beach Obrázek7
Aquila Rithymna Beach Obrázek8
Aquila Rithymna Beach Obrázek9
Aquila Rithymna Beach Obrázek10
Aquila Rithymna Beach Obrázek11
Aquila Rithymna Beach Obrázek12
Aquila Rithymna Beach Obrázek13
Aquila Rithymna Beach Obrázek14
Aquila Rithymna Beach Obrázek15
Aquila Rithymna Beach Obrázek16
Aquila Rithymna Beach Obrázek17
Aquila Rithymna Beach Obrázek18
Aquila Rithymna Beach Obrázek19
Aquila Rithymna Beach Obrázek20
Aquila Rithymna Beach Obrázek21
Aquila Rithymna Beach Obrázek22
Aquila Rithymna Beach Obrázek23
Aquila Rithymna Beach Obrázek24
Aquila Rithymna Beach Obrázek25
Aquila Rithymna Beach Obrázek26
Aquila Rithymna Beach Obrázek27
Aquila Rithymna Beach Obrázek28
Aquila Rithymna Beach Obrázek29
Aquila Rithymna Beach Obrázek30
Aquila Rithymna Beach Obrázek31
Aquila Rithymna Beach Obrázek32
Aquila Rithymna Beach Obrázek33
Aquila Rithymna Beach Obrázek34
Aquila Rithymna Beach Obrázek35
Aquila Rithymna Beach Obrázek36
Aquila Rithymna Beach Obrázek37
Aquila Rithymna Beach Obrázek38
Aquila Rithymna Beach Obrázek39

Aquila Rithymna Beach

Řecko - Kréta - Chania - Rethymnon
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Exkluzivní, 5*
Bazén
Lehátka zdarma
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Aquila Rithymna Beach se nachází na severním pobřeží Kréty, v malebné oblasti Rethymno. Nachází se přímo na písečné pláži, což hostům umožňuje snadný přístup k nádherným výhledům a relaxačnímu koupání ve Středozemním moři. Je obklopen krásnými zahradami, což ještě více umocňuje jeho atraktivní polohu. Kromě toho má hotel výhodnou polohu v blízkosti mnoha místních turistických atrakcí, což hostům usnadňuje objevování krás této části Kréty. Vzdálenost od letiště Chania je 73 km.

Poznamenejte, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


 

Pláž

Hotel se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží na Krétě, která získala certifikát Modrá vlajka. Pláž je písčito-oblázková (veřejná) a má vyhrazenou soukromou část patřící hotelu, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici bez příplatku.

 

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, úschovna zavazadel, výtah, 5 hotelových restaurací: hlavní restaurace "Rithymna" (bufet, mezinárodní a řecká kuchyně), taverna "Mournies" (a la carte restaurace, tematické večery, různá představení a show na pódiu), restaurace "Ancient Eleftherna" (řecká a krétská kuchyně), kavárna "Rimondi", plážová restaurace (čerstvé mořské plody), 3 hotelové bary: "Loggia" hlavní bar, bar "Great Hellas" a plážový bar "Beach bar", 4 hotelové bazény se sladkou vodou: 2 venkovní bazény, venkovní dětský bazén a vnitřní vyhřívaný bazén (otevřený od října do dubna), 1 venkovní bazén s mořskou vodou o rozloze 980 m2 s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky, osušky, posilovna, tenisový kurt*, sauna*, vířivka*, parní lázeň*, solná jeskyně*, TV místnost, stolní tenis, šipky, kulečník, dětský klub. Za poplatek: lázeňské a wellness centrum, kosmetické procedury, kadeřnictví, masáže, bankomat, obchod se smíšeným zbožím, vybavení pro vodní sporty, prádelna, business centrum.

*Předchozí rezervace nutná

Internet

Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách a je zdarma.

Catering

All-Inclusive Premium: časná kontinentální snídaně (05:00-07:15), snídaně (07:15-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), svačina (14:30-18:00), káva, zákusek a zmrzlina (16:00-18:00), večeře (18:30-21:30), noční svačina (23:00-24:00). Lobby bar (17:30-01:00), plážový bar (10:30-18:00), bar u bazénu (10:00-18:00).

Slavnostní večeře při svíčkách - jednou za týden pobytu (19:30-22:00)*

Restaurace a la carte - denně (12:30-15:00)*

*předem nutná rezervace

 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí širokou škálu volnočasových aktivit, od ranních fitness lekcí na pláži až po vodní hry a sportovní turnaje. Hoteloví animátoři se starají o to, aby byl každý den naplněn akcemi, jako jsou večerní taneční show, živé koncerty a tematické večírky, plážový volejbal, boccia, aerobik, fotbal nebo basketbal. Pro děti byl připraven miniklub, který vedou kvalifikovaní animátoři.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel Aquila Rithymna Beach je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní a relaxační dovolenou na severním pobřeží Kréty. Hosté mohou očekávat nejen výjimečné pohodlí a eleganci v pokojích, ale také vynikající služby a širokou nabídku volnočasových aktivit. Poloha hotelu přímo na pláži umožňuje snadný přístup k modrým vodám Středozemního moře, zatímco bohaté zahrady poskytují oázu klidu a relaxace. Výborná poloha hotelu v blízkosti místních turistických atrakcí navíc umožňuje hostům vychutnat si vše, co tato část Kréty nabízí.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč