Caramel Grecotel Resort Obrázek0
Caramel Grecotel Resort Obrázek1
Caramel Grecotel Resort Obrázek2
Caramel Grecotel Resort Obrázek3
Caramel Grecotel Resort Obrázek4
Caramel Grecotel Resort Obrázek5
Caramel Grecotel Resort Obrázek6
Caramel Grecotel Resort Obrázek7
Caramel Grecotel Resort Obrázek8
Caramel Grecotel Resort Obrázek9
Caramel Grecotel Resort Obrázek10
Caramel Grecotel Resort Obrázek11
Caramel Grecotel Resort Obrázek12
Caramel Grecotel Resort Obrázek13
Caramel Grecotel Resort Obrázek14
Caramel Grecotel Resort Obrázek15
Caramel Grecotel Resort Obrázek16
Caramel Grecotel Resort Obrázek17
Caramel Grecotel Resort Obrázek18
Caramel Grecotel Resort Obrázek19

Caramel Grecotel Resort

Řecko - Kréta - Chania - Rethymnon
Pobytový
Hotel Elite
Bazén se slanou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Butikový, ale luxusní hotel patřící do známého řetězce Grecotel. Nachází se přímo na pláži, v malebné vesničce Adelianos Kampos na severním pobřeží Kréty, necelých 5,5 km od půvabného Rethymna. Letiště Chania je od hotelu vzdáleno přibližně 68 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Přibližně 300 m od hotelu se nachází soukromá pláž s lehátky, slunečníky a osuškami (na vyžádání a/nebo za příplatek). Na pláži jsou k dispozici ručníky, sprchy, převlékárny, slunečníky a lehátka (plážový servis 10:00-18:00).

K dispozici pro hosty

1 velký bazén s mořskou vodou (700 m2) s vířivkou. K vybavení bazénu patří lehátka s měkkými matracemi, slunečníky, osušky a sprchy, restaurace a la carte (za poplatek - nutná rezervace předem), lobby bar (za poplatek) otevřený od: (na vyžádání), výměna ručníků (na vyžádání), zašívání postelí (na vyžádání), parkoviště.

Internet

V celém hotelu a ve všech pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu plná sezónního čerstvého ovoce, čerstvě upečeného chleba, sýrů, jogurtů a dalších mléčných výrobků, masových snídaní, cereálií a müsli, oříšků, domácích marmelád a medu se podává v restauraci od 7:15 do 11:00.

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí fitness lekce: ranní gymnastiku, jógu, pilates. Kromě toho můžete od 7:00 do 20:00 využívat plně vybavenou posilovnu (včetně běžeckých pásů, kol, orbitreků, kardio strojů). Kromě toho je k dispozici tenisový stůl, šipky a boccia.

V blízkosti pláže jsou k dispozici vodní sporty (za příplatek - externí organizace).

.
Webové stránky

https://caramel.grecotel.com/

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Luxusní hotel nabízí klidnou dovolenou plnou relaxace a řeckých specialit. Bonusem navíc je blízkost farmy Agreco, která je obklopena olivovníky a vinicemi. Doporučujeme všem, kteří rádi lenoší na pláži nebo u bazénu, a těm, kteří chtějí poznávat řeckou kulturu a památky.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč