Maleme Mare Obrázek0
Maleme Mare Obrázek1
Maleme Mare Obrázek2
Maleme Mare Obrázek3
Maleme Mare Obrázek4
Maleme Mare Obrázek5
Maleme Mare Obrázek6
Maleme Mare Obrázek7
Maleme Mare Obrázek8
Maleme Mare Obrázek9
Maleme Mare Obrázek10
Maleme Mare Obrázek11
Maleme Mare Obrázek12
Maleme Mare Obrázek13
Maleme Mare Obrázek14
Maleme Mare Obrázek15
Maleme Mare Obrázek16
Maleme Mare Obrázek17
Maleme Mare Obrázek18
Maleme Mare Obrázek19
Maleme Mare Obrázek20
Maleme Mare Obrázek21
Maleme Mare Obrázek22
Maleme Mare Obrázek23
Maleme Mare Obrázek24
Maleme Mare Obrázek25

Maleme Mare

Řecko - Kréta - Chania - Maleme
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Rodinný pokoj
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní hotel se nachází v klidné oblasti, ve vesnici Maleme, asi 5 km od turistické oblasti Platanias, asi 36 km od letiště. Přibližně. 150 m od autobusové zastávky, bankomatu, nejbližších obchodů a lékárny.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Budova se nachází přímo na oblázkové pláži (přes málo frekventovanou ulici). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, bar, zahrada, sauna (za příplatek cca 10 EUR/hod.), hydromasáž (za příplatek cca 10 EUR/hod.), 2 TV koutky a herna, knihovna. Objekt má zázemí pro osoby se zdravotním postižením. Akceptace malých domácích mazlíčků na potvrzení. Hotel šetrný k životnímu prostředí - pěstování zeleniny pro restauraci.

Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště, nápoje v baru u bazénu, dětské židličky v restauraci nebo na pokojích a animace jednou týdně.

Internet

V pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Přestávka na kávu - káva, čaj a zákusky. Sendviče v baru u bazénu 11:00-18:00, zmrzlina 17:00-18:00 a 19:00-21:00. Místní alkoholické nápoje: pivo, víno, raki podávané od: 10:30-22:45, gin, ouzo, vodka, brandy, rum, whisky, tequila, likéry podávané od 18:00-22:45 a nealkoholické nápoje: čaj, káva, džusy, cola, sprite od 10:30-22:45.

Sportovní a animační program

Animace ve večerních hodinách minimálně 2krát týdně.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Příjemný hotel v klidné oblasti, vhodný pro rodiny s dětmi díky možnosti ubytování v pokojích 2+2. Dalšími výhodami jsou blízkost pláže a možnost all inclusive.

Umiestnenie

 

 

Webová lokalita Športový a animačný program

Animace ve večerních hodinách minimálně 2krát týdně.

.

Stravovanie

All inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Přestávka na kávu - káva, čaj a zákusky. Sendviče v baru u bazénu 11:00-18:00, zmrzlina 17:00-18:00 a 19:00-21:00. Místní alkoholické nápoje: pivo, víno, raki podávané od: 10:30-22:45, gin, ouzo, vodka, brandy, rum, whisky, tequila, likéry podávané od 18:00-22:45 a nealkoholické nápoje: čaj, káva, džusy, cola, sprite od 10:30-22:45.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

 

.

Podľa nášho názoru

Příjemný hotel v klidné oblasti, vhodný pro rodiny s dětmi díky možnosti ubytování v pokojích 2+2. Dalšími výhodami jsou blízkost pláže a možnost all inclusive.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč