Minoa Palace Obrázek0
Minoa Palace Obrázek1
Minoa Palace Obrázek2
Minoa Palace Obrázek3
Minoa Palace Obrázek4
Minoa Palace Obrázek5
Minoa Palace Obrázek6
Minoa Palace Obrázek7
Minoa Palace Obrázek8
Minoa Palace Obrázek9
Minoa Palace Obrázek10
Minoa Palace Obrázek11
Minoa Palace Obrázek12
Minoa Palace Obrázek13
Minoa Palace Obrázek14
Minoa Palace Obrázek15
Minoa Palace Obrázek16
Minoa Palace Obrázek17
Minoa Palace Obrázek18
Minoa Palace Obrázek19
Minoa Palace Obrázek20
Minoa Palace Obrázek21
Minoa Palace Obrázek22
Minoa Palace Obrázek23
Minoa Palace Obrázek24
Minoa Palace Obrázek25
Minoa Palace Obrázek26
Minoa Palace Obrázek27
Minoa Palace Obrázek28
Minoa Palace Obrázek29
Minoa Palace Obrázek30
Minoa Palace Obrázek31
Minoa Palace Obrázek32
Minoa Palace Obrázek33
Minoa Palace Obrázek34
Minoa Palace Obrázek35
Minoa Palace Obrázek36
Minoa Palace Obrázek37
Minoa Palace Obrázek38
Minoa Palace Obrázek39
Minoa Palace Obrázek40
Minoa Palace Obrázek41
Minoa Palace Obrázek42
Minoa Palace Obrázek43
Minoa Palace Obrázek44
Minoa Palace Obrázek45

Minoa Palace

Řecko - Kréta
Pobytový
Hotel Premium
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní, moderní hotel se nachází v Platanias. Jedná se o přímořské město, jehož jedna část se vyznačuje přítomností mnoha zařízení pro turisty, zatímco druhá je klidnější s mnoha tichými zákoutími. Hotel se nachází asi 1 km od centra letoviska, asi 40 minut jízdy od letiště v Chanii. V blízkosti hotelu se nachází obchody, bary, restaurace a vedle hotelu je autobusová zastávka.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písčito-oblázkové pláži (opakovaně oceněné Modrou vlajkou). Slunečníky a lehátka na pláži jsou zahrnuty v ceně ubytování.

 

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, klimatizovaná restaurace, restaurace a'la carte (za poplatek), bary, bar u bazénu, 4 bazény, brouzdaliště, zahrada, internetový koutek - za poplatek, lehátka, slunečníky a osušky u bazénů (v ceně).

Za poplatek: lázeňské centrum, minimarket, zlatnictví, kadeřnictví, konferenční místnost.

Pro děti: dětské hřiště, vysoké židličky v restauraci, služba hlídání dětí (za poplatek).

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné připojení k internetu WI-FI.

Catering

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze: 2 jídla denně formou bohatého bufetu: snídaně a večeře. Příplatek za plnou penzi - možnost 3 jídel denně.

 

Sportovní a animační program

Hoteloví hosté mohou zdarma využívat tenisový kurt (včetně vybavení), stolní tenis (včetně vybavení), posilovnu a poslouchat živou hudbu (několikrát týdně).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní, malebný hotel, který se vyznačuje důrazem na nejmenší detaily, zaručuje relaxační atmosféru a nezapomenutelnou dovolenou.

Umiestnenie

Luxusní, moderní hotel se nachází v Platanias. Je to přímorské město, jehož jedna část sa vyznačuje prítomnosťou mnohých zariadení pre turistov, zatiaľ čo druhá je pokojnejšia s množstvom tichých zákutí. Hotel sa nachádza približne 1 km od centra obce, asi 40 minút jazdy od letiska Chania. V blízkosti hotelu sa nachádzajú obchody, bary, reštaurácie a pri hoteli je autobusová zastávka.

Poznamenávame, že cena nezahŕňa miestnu turistickú daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

Webová lokalita Športový a animačný program

Hoteloví hosté mohou bezplatně využívat tenisový kurt (vybavení v cene), stolný tenis (vybavení v cene), posilňovňu a počúvať živú hudbu (niekoľkokrát týždenne).

Stravovanie

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze: 2 jídla denně formou bohatého bufetu: snídaně a večeře. Příplatek za plnou penzi - možnost 3 jídel denně.

 

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, klimatizovaná restaurace, restaurace a'la carte (za poplatek), bary, bar u bazénu, 4 bazény, brouzdaliště, zahrada, internetový koutek - za poplatek, lehátka, slunečníky a osušky u bazénů (v ceně).

Za poplatek: lázeňské centrum, minimarket, zlatnictví, kadeřnictví, konferenční místnost.

Pro děti: dětské hřiště, vysoké židličky v restauraci, služba hlídání dětí (za poplatek).

 

Podľa nášho názoru

Exkluzivní, malebný hotel, který se vyznačuje důrazem na nejmenší detaily, zaručuje relaxační atmosféru a nezapomenutelnou dovolenou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč