Aldemar Knossos Royal Obrázek0
Aldemar Knossos Royal Obrázek1
Aldemar Knossos Royal Obrázek2
Aldemar Knossos Royal Obrázek3
Aldemar Knossos Royal Obrázek4
Aldemar Knossos Royal Obrázek5
Aldemar Knossos Royal Obrázek6
Aldemar Knossos Royal Obrázek7
Aldemar Knossos Royal Obrázek8
Aldemar Knossos Royal Obrázek9
Aldemar Knossos Royal Obrázek10
Aldemar Knossos Royal Obrázek11
Aldemar Knossos Royal Obrázek12
Aldemar Knossos Royal Obrázek13
Aldemar Knossos Royal Obrázek14
Aldemar Knossos Royal Obrázek15
Aldemar Knossos Royal Obrázek16
Aldemar Knossos Royal Obrázek17
Aldemar Knossos Royal Obrázek18
Aldemar Knossos Royal Obrázek19
Aldemar Knossos Royal Obrázek20
Aldemar Knossos Royal Obrázek21
Aldemar Knossos Royal Obrázek22
Aldemar Knossos Royal Obrázek23
Aldemar Knossos Royal Obrázek24
Aldemar Knossos Royal Obrázek25
Aldemar Knossos Royal Obrázek26
Aldemar Knossos Royal Obrázek27
Aldemar Knossos Royal Obrázek28
Aldemar Knossos Royal Obrázek29
Aldemar Knossos Royal Obrázek30
Aldemar Knossos Royal Obrázek31
Aldemar Knossos Royal Obrázek32
Aldemar Knossos Royal Obrázek33
Aldemar Knossos Royal Obrázek34
Aldemar Knossos Royal Obrázek35

Aldemar Knossos Royal

Řecko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
FIGLOKLUB polští animátoři
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Luxusní, 5*
Bazén
Bezplatná lehátka
Přímo na pláži
Bestseller
Bazén se sladkou vodou
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velký komplex se nachází asi 2 km od nejzábavnějšího letoviska na východním pobřeží - Hersonissosu. Vzdálenost od letiště Heraklion cca 23 km. Na mezinárodní letiště Chania cca 170 km. Vedle hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete do Heraklionu vzdáleného cca 25 km.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Přímo u písečné a oblázkové pláže. Lehátka, slunečníky zdarma, plážové osušky na kauci.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, klimatizovaná hlavní restaurace, restaurace a'la carte (Taverna Artemis, Fontana Amorosa), 2 bary - hlavní a u bazénu, snack bar, 2 venkovní bazény a 1 vnitřní bazén, 2 dětská brouzdaliště (včetně jednoho se sladkou vodou), tobogán. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu - zdarma. Dále je hostům k dispozici: minimarket, butik, kadeřnictví, zlatnictví, dětské hřiště. Hotelové lázeňské centrum nabízí širokou škálu kosmetických procedur (za poplatek).

.

Internet

Ve veřejných prostorách a na pokojích je Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), oběd (12:30-15:30) a večeře (18:30-21:15) formou bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho pozdní kontinentální snídaně ve snack baru (10:00-11:15). 1 x týdně možnost večeře v a la carte restauraci Taverna Artemis (19:00-22:00, nutná rezervace), občerstvení (12:30-15:30). Nealkoholické nápoje a místní a mezinárodní alkoholické nápoje - raki, ouzo, brandy gin, vodka, rum, tequila, whisky podávané v hlavním baru (10:30-24:00), v baru u bazénu (10:30-17:30) nebo v baru Manitari (10:30-17:30, v hlavní sezóně do 23:30).

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá animační a sportovní program pro děti i dospělé, který zahrnuje večerní show, hry, aktivity a ukázky. Zdarma: 2 tenisové kurty (nutná rezervace), posilovna, miniklub pro děti, vodní pólo, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf. Za poplatek: sauna, kulečník, herna, potápění, squash, lázně.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní a moderní hotel Aldemar, kde si každý najde to své. Je ceněn pro své velmi dobré služby a polohu u pláže v krásné zahradě, která zaručuje příjemnou dovolenou.

Umiestnenie

Velký komplex se nachází asi 2 km od nejzajímavějšího letoviska na východním pobřeží - Hersonissos. Vzdialenost od letiska Heraklion cca 23 km. Na mezinárodní letisko Chania cca 170 km. Pri hoteli sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ sa dostanete do Heraklionu vzdáleného cca 25 km.

Poznámka: Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 10 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá animačný a sportovní program pro děti a dospělé včetně večerních představení, hier, aktivít a ukážok. Zdarma: 2 tenisové kurty (nutná rezervace), posilňovňa, miniklub pre deti, vodné pólo, plážový volejbal, stolný tenis, minigolf. Za poplatok: sauna, biliard, herňa, potápanie, squash, kúpele.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), oběd (12:30-15:30) a večeře (18:30-21:15) formou bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho neskoré kontinentálne raňajky v snack bare (10:00-11:15). 1 x týždenne možnosť večere v a la carte reštaurácii Taverna Artemis (19:00-22:00, nutná rezervácia), občerstvenie (12:30-15:30). Nealkoholické nápoje a místní a mezinárodní alkoholické nápoje - raki, ouzo, brandy gin, vodka, rum, tequila, whisky podávané v hlavnom bare (10:30-24:00), v bare pri bazéne (10:30-17:30) alebo v bare Manitari (10:30-17:30, v hlavnej sezóne do 23:30).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, klimatizovaná hlavní restaurace, restaurace a'la carte (Taverna Artemis, Fontana Amorosa), 2 bary - hlavní a pri bazéne, snack bar, 2 vonkajšie bazény a 1 vnútorný bazén, 2 detský bazény (vrátane jedného so sladkou vodou), tobogán. Ležadlá, slunečníky a osušky pri bazéne - zdarma. Hosťom je k dispozici i: minimarket, boutique, kaderníctvo, zlatníctvo, detské ihrisko. Hotelové kúpeľné centrum ponúka širokú škálu kozmetických procedúr (za poplatok).

.
Podľa nášho názoru

Elegantní a moderní hotel značky Aldemar, ve kterém si každý nájde něco pro sebe. Je cenený pre svoje veľmi dobré služby a polohu pri pláži v krásnej záhrade, ktorá zaručuje príjemnú dovolenku.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč