Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek0
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek1
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek2
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek3
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek4
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek5
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek6
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek7
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek8
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek9
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek10
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek11
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek12
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek13
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek14
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek15
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek16
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek17
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek18
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek19
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek20
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek21
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek22
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek23
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek24
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek25
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek26
Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton Obrázek27

Domes Aulus Elounda, Curio Collection by Hilton

Řecko - Kréta - Heraklion - Elounda
Pobytový
Pláž do 100 m
Pro dospělé
S výhledem na moře
Wellness
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní designový hotel pouze pro dospělé (16+). Poloha u moře poskytuje nádherný výhled v kteroukoli denní dobu. Centrum městečka Agios Nikolaos s krásným přístavem, četnými tavernami, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 2 km. 11 km. Autobusová zastávka se nachází přímo před objektem. Vzdálenost od letiště v Heraklionu - přibližně 75 km.

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města. 50 m od písčito-oblázkové pláže (přes ulici). Lehátka a slunečníky na pláži jsou zahrnuty v ceně. U pláže je bar.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, lobby, hlavní restaurace - mezinárodní kuchyně, dva bary (včetně jednoho na pláži), venkovní bazén a jeden krytý bazén, pohodlná lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, lázeňské centrum (za poplatek).

.

Internet

V pokojích a veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bufetu. Existuje možnost zaplatit příplatek za all inclusive, který zahrnuje snídani (07:00-11:30), oběd (12:30-14:30), večeři (18:30-22:00), kávu, čaj a občerstvení, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje, jako je ouzo, raki, likéry. K dispozici jsou také 3 restaurace a'la carte: The Island, Amphitheatre a Meze a celkem 3 bary: Blu Bar, Spiritzeria a Ammos.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá tematické večery a sportovní aktivity, jako je jóga a pilates pod širým nebem. Za příplatek: jízdní kola, vodní sporty, lázně.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Luxusní hotel s krásnou polohou splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Doporučujeme jej zejména těm, kteří si chtějí odpočinout ve dvou v romantickém prostředí.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč