Kalia Beach Obrázek0
Kalia Beach Obrázek1
Kalia Beach Obrázek2
Kalia Beach Obrázek3
Kalia Beach Obrázek4
Kalia Beach Obrázek5
Kalia Beach Obrázek6
Kalia Beach Obrázek7
Kalia Beach Obrázek8
Kalia Beach Obrázek9
Kalia Beach Obrázek10
Kalia Beach Obrázek11
Kalia Beach Obrázek12
Kalia Beach Obrázek13
Kalia Beach Obrázek14
Kalia Beach Obrázek15
Kalia Beach Obrázek16
Kalia Beach Obrázek17
Kalia Beach Obrázek18
Kalia Beach Obrázek19
Kalia Beach Obrázek20
Kalia Beach Obrázek21
Kalia Beach Obrázek22
Kalia Beach Obrázek23
Kalia Beach Obrázek24
Kalia Beach Obrázek25
Kalia Beach Obrázek26
Kalia Beach Obrázek27
Kalia Beach Obrázek28
Kalia Beach Obrázek29
Kalia Beach Obrázek30
Kalia Beach Obrázek31
Kalia Beach Obrázek32
Kalia Beach Obrázek33
Kalia Beach Obrázek34

Kalia Beach

Řecko - Kréta - Heraklion
Pobytový
Sladkovodní bazén
Wi-Fi
Pláž do 100 m
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Čtyřhvězdičkový hotel Kalia Beach se nachází na severním pobřeží Kréty, v obci Gouves, na písečné pláži, pouhých 18 km od města Heraklion. Vzdálenost od letiště v Heraklionu cca 18 km. Na letiště Chania cca 162 km. Zastávka městského autobusu je vzdálena přibližně 1 km. V okolí jsou restaurace, bary a obchody.
Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Nejbližší veřejná písečná pláž se nachází necelých 100 metrů od hotelu (přes ulici s malým provozem). Lehátka a slunečníky za poplatek.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace, bar, venkovní sladkovodní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, TV koutek a jídelna, dětské židličky v restauraci. Za poplatek: internetový koutek, prádelna, hlídání dětí, kadeřnictví, půjčovna aut.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:0) formou bufetu. Zmrzlina se podává od 15:30 do 17:30. K dispozici jsou dětské židličky. A'la carte restaurace (za poplatek) naproti moři. Občerstvení na baru od 15:00 do 17:00. Likérka k dispozici od 11:00 do 22:30.

.

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. K dispozici je stolní tenis a dětské hřiště. Za poplatek kulečník, hrací automaty a vodní sporty ve sportovním centru na pláži vedle hotelu (vodní skútry, vodní lyže, banán, windsurfing, kajaky a další). Za příplatek jsou k dispozici masáže.

Webové stránky

https://kaliabeach.gr/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Díky své poloze u písečné pláže v jedné z nejoblíbenějších turistických destinací na ostrově je ideální pro páry i rodiny s dětmi.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč