Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek0
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek1
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek2
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek3
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek4
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek5
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek6
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek7
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek8
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek9
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek10
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek11

Constantinos the Great Beach Hotel

Kypr
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Constantinos the Great Beach Hotel je exkluzivní hotel nacházející se v Protaras, patřící do sítě Tsokkos Hotels. Luxusní pětihvězdičkový hotel se nachází cca 100 m od centra města a promenády, kde najdeme spoustu zábavy, stejně jako restaurací. Cca 1 km od hotelu se nachází slavná zátoka Figs Tree a město Ayia Napa cca 10 km (možný dojezd místní dopravou). Od mezinárodního letiště v Larnace je hotel vzdálen cca 50 km.

Pláž
Constantinos the Great Beach Hotelu je krásná písečná pláž, označena modrou vlajkou. Plážový servis - za poplatek (cca 7,5 EUR/den/2 lehátka a slunečník).

Vybavení
V zimě, na přelomu roku 2017/2018, hotel projde celkovou rekonstrukcí. V sezóně Léto 2018 budou naši klienti již ubytování v Constantinos the Great Beach Hotelu s komfortním a moderním interiérem.
24hodinová recepce, výtahy, kosmetický salon, obchod se suvenýry. Hostům jsou k dispozici restaurace a bary: restaurace Emperor, kde jsou servírovány večeře (tématické a dětské menu), restaurace Byzantine (snídaně, obědy, a’la carte), bar Atrium (koktejly a občerstvení), plážový bar Sea Breeze, bar u bazénu Poseidon. Constantinos the Great Beach Hotel má velký venkovní bazén, vnitřní bazén (vyhřívaný v zimě) a dětský bazén, všechny obklopeny sluneční terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. Za poplatek: prádelna, hlídání dětí, směnárna.

Pokoje
Constantinos the Great Beach Hotel má 153 luxusních a pohodlných pokojů. Standardní dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky), prostorné s balkonem a koupelnou (WC, sprcha/vana, vyysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, posezením, telefonem, satelitním TV, rádiem, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře (za poplatek).

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, nápoje k večeři a mezi jídly - za poplatek. Za příplatek All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v restauraci. Navíc: občerstvení v barech (10:30-12:00, 14:30-17:00 a 22:00-24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v určených barech. 

Sport a zábava
Animační program během dne, hry a zábava, večerní show, živá hudba. Kromě toho (za příplatek): tenis, wellness centrum (masáže, sauna, vířivka), stolní tenis, kulečník a posilovna. Pro děti: miniklub a herna.

Internet
V lobby a na pokojích bezdrátový internet Wi-Fi - za poplatek cca 10 EUR/den.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.tsokkos.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/cypr-larnaka-wypoczynek/constantinos-the-great-beach-hotel

Náš názor
Skvělý hotel pro ty, kteří hledají odpočinek v luxusním hotelu. Constantinos the Great Beach Hotel nabízí nejvyšší standard služeb a nachází se na krásné pláži. Je vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry, které hledají zábavu v Protaras.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, asistenci poského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, péči polského delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Jiné

Kypr - Obecné informace

Měna
EUR - Euro. Běžně můžete platit kreditními kartami. V turistických destinacích je mnoho směnáren (také v hotelech) a bankomatů.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a zaměstnancům hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že je spropitné již připočteno k účtu v restauraci.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat na Kypr na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l – cca 1 EUR, Coca Cola 0,5 l – cca 1 EUR, káva cca 2 EUR, pivo v baru od cca 3 EUR, večeře v restauraci cca 15-20 EUR.

Pošta
Známka na dopis nebo pohlednici do Česka stojí 0,55 EUR, pohlednice od 0,30 EUR.
Státní orgány (včetně pošty) jsou otevřeny pouze do 12:30.

Elektřina
Napětí 230 V, výstup tzv. anglická zásuvka. Doporučujeme si vzít s sebou adaptér (nebo k dostání v místních obchodech, cena cca 3 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují bez problémů na většině území Kypru. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami u Vašeho mobilního operátora před odjezdem na dovolenou.

V regionu

Larnaka
Jedná se o významné turistické středisko a přístav, který je jedním z nejvíce vybíraných prázdninových destinací na ostrově. Láká turisty z celého světa vynikajícími hotely, širokým výběrem restaurací a hostinců, na krásné, široké pláže doplněné o promenády. Město má významné památky, s důrazem na staletou historii tohoto kraje: zbytky starověkého Kitionu, což je řecký městský stát, pravoslavný kostel sv. Lazara z jedenáctého století,turecká pevnost pocházející z šestnáctého století. Mešita Hala Sultan, která je jedním z nejdůležitějších chrámů islámu. Kousek od města se nachází slané jezero, kde se v průběhu zimy a jara má domov mnoho druhů ptáků, včetně plameňáků.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Výlety v okolí

Severní Kypr - Famagusta, Kyrenia a Bellapais
Vydáme se do Famagusty, v jejímž centru se nachází půvabné staré město a nad ním se tyčí katedrála sv. Mikuláše, která byla přeměněna na mešitu Laly Mustafy Paši. Přejedeme rovněž podél tzv. Města duchů - Varosha. Tato čtvrť byla kdysi rušná a plná hotelů, dnes je vymřelou, uzavřenou oblastí, kterou střeží turecká armáda. Následně se vydáme ke zřícenině Salamis. Vydáme se směrem k severnímu pobřeží, přes hory a dostaneme se do vesničky Bellapais, která je známá díky augustiniánskému klášteru, jenž patří k nejlépe dochovanému příkladu gotiky na ostrově. Hlavním bodem programu bude Kyrenia s majestátní pevností.
Orientační cena: cca 75 EUR

Po stopách bohyně Afrodity & mýty a UNESCO
Nejdřív navštívíme zříceninu Kurionu - místo starověkého náboženského kultu, poté si prohlédneme nejdůležitější místo ostrova - pláž Petra Tou Romiou, na kterou se podle legendy vynořila bohyně krásy a lásky - Afrodita. Následně dojedeme do Paphos, jednoho z hlavních měst ostrova. V Paphos se vydáme do archeologického parku (na seznamu UNESCO), kde objevíme nádherné podlahové mozaiky. Volný čas v přístavu. Na zpáteční cestě zastavíme v místním obchodě s kyperskými sladkostmi.
Orientační cena: cca 50 EUR

Nikósie - jediné takovéto hlavní město na světě
Cesta do jediného hlavního města na světě, které je rozděleno mezi dva různé státy demarkační linií oddělující jižní část patřící Kyperské republice od severní části, kde se nachází tzv. Turecká republika severního Kypru. S delegátem přejdeme přes hranici, abychom mohli vidět na vlastní oči, jak rozdílné jsou tyto dva regiony. Mají zcela odlišnou kulturu a náboženství. Na severní straně navštívíme mimo jiné katedrálu sv. Jana, dnes - mešitu Selimiye. Ve volném čase možnost koupit si různé suvenýry během procházky mezi uličkami Nikósie.
Orientační cena: cca 50 EUR

Expedice do hor - Trodos Jeep Safari
Fascinující výlet terénními vozy, ideální pro milovníky dobrodružství. Během expedice uvidíme mimo jiné přehradu Arminou a most Jelefos. Projíždějíc horskou divočinou dojedeme k vyhlídkovému místu nejvyššího kyperského vrcholu - hoře Olymp (1 951 m n. m.). Během výletu nás také čeká odpočinek ve vesnici Lefkara, kde se vyrábějí ručně vyráběné stříbrné šperky a místní výšivky, a oběd v podobě meze.
Orientační cena: cca 70 EUR

Plavba lodí Discovery
Plavba lodí začíná v malebném přístavu Agia Napa. Odtud se budeme plavit podél pobřeží a navštívíme: podvodní jeskyně v Agia Napa, mys Cavo Greco, zátoku Konnos, zátoku Fig Tree a pláže ve městě Kapparis. Poplujeme také do okolí města duchů ve Famagustě - Varosha, odkud na ní bude nejlepší výhled. Navíc během plavby bude připraven oběd v podobě barbeque. Bude příležitost ochutnat tradiční kyperské pochoutky - sníst souvle (grilované maso), salát, tzatziki, sýr halloumi a chléb.
Orientační cena: cca 36 EUR

Kyperský večer - víno, tanec a… chutné jídlo!
To všechno na nás čeká během kyperského večera, který se koná v tradiční taverně ve vesnici Sotira. Uvidíme ukázku kyperských tanců, ale nebude chybět také jídlo. Bude se podávat známé meze - různé pokrmy servírované na samostatných talířcích. Žízeň uhasí červené a bílé víno a také voda.
Orientační cena: cca 37 EUR

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč