Chrysomare Obrázek0
Chrysomare Obrázek1
Chrysomare Obrázek2
Chrysomare Obrázek3
Chrysomare Obrázek4
Chrysomare Obrázek5
Chrysomare Obrázek6
Chrysomare Obrázek7
Chrysomare Obrázek8
Chrysomare Obrázek9
Chrysomare Obrázek10
Chrysomare Obrázek11
Chrysomare Obrázek12
Chrysomare Obrázek13
Chrysomare Obrázek14
Chrysomare Obrázek15
Chrysomare Obrázek16
Chrysomare Obrázek17
Chrysomare Obrázek18
Chrysomare Obrázek19
Chrysomare Obrázek20
Chrysomare Obrázek21
Chrysomare Obrázek22
Chrysomare Obrázek23
Chrysomare Obrázek24
Chrysomare Obrázek25
Chrysomare Obrázek26
Chrysomare Obrázek27
Chrysomare Obrázek28

Chrysomare

Kypr - Kypr
Pobytový
Hotel Premium
Rodinný
Bestseller
Přímo u pláže
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nově postavený exkluzivní hotel známého řetězce Tsokkos přivítá své první hosty v dubnu 2020. Nachází se kousek od centra Ayia Napy, kde je řada barů, restaurací a obchodů. Nachází se také nedaleko známé pláže Nissi. Na mezinárodní letiště Larnaka je to přibližně 60 km.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné přírodní pláži, kde si můžete užívat klidu a přírody.

K dispozici pro hosty

V hotelu se nachází recepce s nepřetržitým provozem, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 4 tematické restaurace (za příplatek), 3 bary rozmístěné po celém hotelu, velký rozlehlý bazén s lehátky a slunečníky všude kolem, který poskytuje skvělou relaxaci, a wellness centrum s vířivkou, saunou a různými procedurami (za příplatek). Velkou předností hotelu je část určená pouze pro dospělé s bazénem a oddělenou restaurací.

Internet

V areálu hotelu je Wi-Fi připojení k internetu za poplatek (cca 10 EUR/den, 24 EUR/týden).

.

Catering

Polopenze. Za příplatek možnost All Inclusive: snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci formou bufetu. Fantastický výběr jídel z mezinárodní kuchyně s živými ukázkami vaření. K dispozici také restaurace a'la carte s kyperskou, italskou, mexickou a řeckou kuchyní. Mezi jídly je k dispozici různé občerstvení a zmrzlina ve vyhrazených prostorách hotelu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici ve 3 barech - Paradise Beach Bar (jen pár kroků od pláže), Lobby Bar a Sunset Lounge Bar. Značkový alkohol a čerstvě vymačkané džusy za příplatek.

Sportovní a animační program

Pro hosty, kteří ocení aktivní odpočinek, hotel nabízí volejbalové hřiště, jógu, aerobik, stolní tenis, tenisový kurt, squash, kulečník (některé atrakce jsou za poplatek). Pro nejmenší hosty hotel nabízí dětské hřiště a miniklub. Od poloviny června do poloviny září je k dispozici FIGLO CLUB s animacemi v polštině.

.

Webové stránky

Webové stránky v přípravě.

Upozorňujeme, že fotografie představují vizualizaci hotelu, protože v době tisku nabídky je hotel ve výstavbě a dokončování interiéru.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní a luxusní hotel nacházející se přímo na krásné pláži splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Renomovaný řetězec Tsokkos je zárukou vysokého standardu nově postaveného hotelu.

.

Umiestnenie

Novopostavený exkluzivní hotel známej siete Tsokkos privíta svojich prvých hostí v dubnu 2020. Nachádza sa kúsok od centra Ayia Napa, kde je množstvo barov, reštaurácií a obchodov. Nachádza sa tiež neďaleko známej pláže Nissi. Na mezinárodní letisko Larnaka je to přibližně 60 km.

.
Webová lokalita

Webová stránka v příprave.

Poznamenávame, že fotografie představují vizualizáciu hotela, keďže v čase tlače ponuky je hotel vo výstavbe a dokončovaní interiéru.

Stravovanie

All Inclusive zahàňa raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii formou bufetu. Fantastický výběr jedál z mezinárodní kuchyně so živými ukážkami varenia. K dispozici jsou i a'la carte reštaurácie s cyperskou, talianskou, mexickou a gréckou kuchyňou. Rôzne občerstvenie a zmrzlina k dispozícii medzi jedlami v určených priestoroch hotela. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici ve 3 baroch - Paradise Beach Bar (len pár krokov od pláže), Lobby Bar a Sunset Lounge Bar. Značkový alkohol a čerstvo vylisované džúsy za poplatok.

Miestna kategória

*****

Podľa nášho názoru

Elegantní a luxusní hotel nachádzajúci se přímo na krásnej pláži splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Renomovaná síť Tsokkos je zárukou vysokého štandardu nově postaveného hotelu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 3, 4, 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby poského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!


Název zájezdu v polském jazyce: Cypr Larnaka wypoczynek

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Týká se to nabízených místních výletů na Severní Kypr:
Turecká republika severního Kypru není uznaná Evropskou unií jako nezávislý stát.
V současné době turisté, kteří se chtějí pohybovat mezi částí tzv. „Turecké republiky severního Kypru“ a částí Kyperské republiky musí překročit Zelenou linii v určených oblastech. Jsou to mimo jiné: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar v okolí Famagusty a přechod na Ledra Street v Nikósii - přechod pouze pro pěší po starém městě. Přechod probíhá na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu (upozorňujeme, že na zpáteční cestě je třeba se prokázat stejným dokumentem, který byl již dříve předložen). 

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Kypr - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou. V turistických destinacích je mnoho směnáren (také v hotelech) a bankomatů.

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a zaměstnancům hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že je spropitné již připočteno k účtu v restauraci.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat na Kypr na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

 

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1 EUR, Coca Cola 0,5 l - cca 1 EUR, káva cca 2 EUR, pivo v baru od cca 3 EUR, večeře v restauraci cca 15-20 EUR.

 

Pošta
Známka na dopis nebo pohlednici do Česka stojí 0,55 EUR, pohlednice od 0,30 EUR.
Státní orgány (včetně pošty) jsou otevřeny pouze do 12:30.

 

Elektřina
Napětí 230 V, výstup tzv. anglická zásuvka. Doporučujeme si vzít s sebou adaptér (nebo k dostání v místních obchodech, cena cca 3 EUR).

 

Telefony
Mobilní telefony fungují bez problémů na většině území Kypru. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

V regionu

Larnaka
Jedná se o významné turistické středisko a přístav, který je jedním z nejvíce vybíraných prázdninových destinací na ostrově. Láká turisty z celého světa vynikajícími hotely, širokým výběrem restaurací a hostinců, na krásné, široké pláže doplněné o promenády. Město má významné památky, s důrazem na staletou historii tohoto kraje: zbytky starověkého Kitionu, což je řecký městský stát, pravoslavný kostel sv. Lazara z 11. století, turecká pevnost pocházející z 16. století. Mešita Hala Sultan, která je jedním z nejdůležitějších chrámů islámu. Kousek od města se nachází slané jezero, kde se v průběhu zimy a jara má domov mnoho druhů ptáků, včetně plameňáků.

 

Protaras  
Malé turistické městečko leží ve východní části ostrova cca 60 km od Larnaky. Protaras je známé díky širokým plážím pokrytým zlatým pískem, zejména slavné Fig Tree Bay nebo Flamingo, označené tzv. „Modrou vlajkou“. Pláže na Kypru jsou dostupné a plážový servis je za poplatek. Centrální částí města je promenáda s mnoha restauracemi, bary a kavárnami - zde se odehrává noční život turistů.

 

Ayia Napa  
Jedno z nejznámějších turistických letovisek na ostrově, dříve malá rybářská vesnice. Nachází se cca  40 km východně od Larnaky a táhne se několik kilometrů podél pobřeží Středozemního moře. Ayia Napa láká turisty krásnými písečnými plážemi, včetně té nejznámější - pláže Nissi Beach a bohatým nočním životem. Centrum města je plné klubů, diskoték, restaurací a barů, díky kterým se turisté nebudou nudit! V Ayia Napa je také jeden z největších aquaparků v Evropě - WaterWorld, který svým vzhledem navazuje na řeckou mytologii a malebný přírodní park Cape Greco se nachází kousek od města.

 

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Severní Kypr - Famagusta, Kyrenia a Bellapais
Vydáme se do Famagusty, v jejímž centru se nachází půvabné staré město a nad ním se tyčí katedrála sv. Mikuláše, která byla přeměněna na mešitu Laly Mustafy Paši. Přejedeme rovněž podél tzv. Města duchů - Varosha. Tato čtvrť byla kdysi rušná a plná hotelů, dnes je vymřelou, uzavřenou oblastí, kterou střeží turecká armáda. Následně se vydáme ke zřícenině Salamis. Vydáme se směrem k severnímu pobřeží, přes hory a dostaneme se do vesničky Bellapais, která je známá díky augustiniánskému klášteru, jenž patří k nejlépe dochovanému příkladu gotiky na ostrově. Hlavním bodem programu bude Kyrenia s majestátní pevností.

 

Po stopách bohyně Afrodity & mýtů a UNESCO
Nejdřív navštívíme zříceninu Kurionu - místo starověkého náboženského kultu, poté si prohlédneme nejdůležitější místo ostrova - pláž Petra Tou Romiou, na kterou se podle legendy vynořila bohyně krásy a lásky - Afrodita. Následně dojedeme do Paphos, jednoho z hlavních měst ostrova. V Paphos se vydáme do archeologického parku (na seznamu UNESCO), kde objevíme nádherné podlahové mozaiky. Volný čas v přístavu. Na zpáteční cestě zastavíme v místním obchodě s kyperskými sladkostmi.

 

Nikósie - jediné takovéto hlavní město na světě
Cesta do jediného hlavního města na světě, které je rozděleno mezi dva různé státy demarkační linií oddělující jižní část patřící Kyperské republice od severní části, kde se nachází tzv. Turecká republika severního Kypru. S delegátem přejdeme přes hranici, abychom mohli vidět na vlastní oči, jak rozdílné jsou tyto dva regiony. Mají zcela odlišnou kulturu a náboženství. Na severní straně navštívíme mimo jiné katedrálu sv. Jana, dnes - mešitu Selimiye. Ve volném čase možnost koupit si různé suvenýry během procházky mezi uličkami Nikósie.

 

Expedice do hor - Trodos Jeep Safari
Fascinující výlet terénními vozy, ideální pro milovníky dobrodružství. Během expedice uvidíme mimo jiné přehradu Arminou a most Jelefos. Projíždějíc horskou divočinou dojedeme k vyhlídkovému místu nejvyššího kyperského vrcholu - hoře Olymp (1 951 m n. m.). Během výletu nás také čeká odpočinek ve vesnici Lefkara, kde se vyrábějí ručně vyráběné stříbrné šperky a místní výšivky, a oběd v podobě meze.

 

Plavba lodí Discovery
Plavba lodí začíná v malebném přístavu Agia Napa. Odtud se budeme plavit podél pobřeží a navštívíme: podvodní jeskyně v Agia Napa, mys Cavo Greco, zátoku Konnos, zátoku Fig Tree a pláže ve městě Kapparis. Poplujeme také do okolí města duchů ve Famagustě - Varosha, odkud na ní bude nejlepší výhled. Navíc během plavby bude připraven oběd v podobě barbeque. Bude příležitost ochutnat tradiční kyperské pochoutky - sníst souvle (grilované maso), salát, tzatziki, sýr halloumi a chléb.

 

Kyperský večer - víno, tanec a… chutné jídlo!
To všechno na nás čeká během kyperského večera, který se koná v tradiční taverně ve vesnici Sotira. Uvidíme ukázku kyperských tanců, ale nebude chybět také jídlo. Bude se podávat známé meze - různé pokrmy servírované na samostatných talířcích. Žízeň uhasí červené a bílé víno a také voda.PROHLÍDKY

Kostel sv. Lazara
Pravoslavný kostel byl postaven v 9. století a zrenovován v 17. století. Podle kyperské tradice byla budova postavena na místě posledního odpočinku sv. Lazara, který byl po mnoho let biskupem Kitionu (dřívější název Larnaky).
 

Kostel Profitis Ilias
Nádherně umístěný kostel přímo u břehu v letovisku Protaras. Z vrcholu kopce, na kterém se tyčí, je krásný výhled do okolí.
 

PŘÍRODA

Národní park Kavo Greko
Národní park se nachází mezi turistickými destinacemi Ayia Napa a Protaras. Krásná divočina je místem, které musíte vidět!
 

S DĚTMI

Ocean Aquarium
V akváriu lze zblízka obdivovat podmořský svět. Žije zde několik stovek druhů mořských živočichů. Můžete tady strávit vzrušující den s těmi nejmenšími.
 

Aquapark Ayia Napa
Možnost strávit spolu den aktivně a pobavit se. Doporučujeme pro děti i dospělé.
 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá na Kypru obvykle od poloviny června do konce srpna.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč