Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek0
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek1
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek2
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek3
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek4
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek5
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek6
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek7
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek8
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek9
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek10
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek11
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek12
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek13
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek14
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek15
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek16
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek17
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek18
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek19
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek20
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek21
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek22
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek23
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek24
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek25
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek26
Constantinos the Great Beach Hotel Obrázek27

Constantinos the Great Beach Hotel

Kypr
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Fitness
Tenisový kurt
Wellness
Mezinárodní animace
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní ubytování v Protarasu, které je součástí kyperského řetězce Tsokkos Hotels. Luxusní pětihvězdičkový hotel se nachází jen asi 100 m od centra obce a promenády, kde najdete řadu zábavních aktivit i restaurací. Přibližně. 1 km od hotelu se nachází známá zátoka Figs Tree a město Ayia Napa cca 10 km (dostupné místní dopravou). V blízkosti hotelu se nachází krásná písečná pláž oceněná modrou vlajkou. Od mezinárodního letiště v Larnace je hotel vzdálen přibližně 50 km.

.
Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná písečná pláž označená modrou vlajkou. Plážový servis - za poplatek (cca 7,5 EUR/den/2 lehátka a slunečník).

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, pokojová služba, business centrum se zasedacími místnostmi, prádelna, hlídání dětí (na zavolání), směnárna, půjčovna aut, výtahy, kadeřnictví, kosmetický salon, obchod se suvenýry. Ve vstupní hale a na pokojích je k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). K dispozici restaurace a bary: restaurace Emperor (tematické a dětské menu), restaurace Byzantine (a'la carte, občerstvení), restaurace Ocean Basket (a'la carte), bar Atrium (koktejly a teplé občerstvení), plážový bar Sea Breeze, bar u bazénu Poseidon. Hotel má 2 velké venkovní bazény (jeden lagunový) a brouzdaliště pro děti obklopené sluneční terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů jsou k dispozici zdarma.

Internet

V hale - zdarma, na pokojích bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek cca 10 EUR/den.

.
Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bufetu. Za příplatek možné:

- v zimě 2014/15- All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) podávané formou bufetu v restauraci. Navíc: občerstvení k dispozici v barech (10:30-12:00; 14:30-17:00 a 22:00-24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje v určených barech (10:00-24:00).

- v létě 2015- All Inclusive Premium: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) podávané formou bufetu. Kromě toho: občerstvení dostupné v barech (10:30-12:00; 14:30-17:00 a 22:00-24:00), zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v určených barech. Jednou během týdenního pobytu mohou hosté využít některou z restaurací a'la carte (po předchozí rezervaci). Program dále zahrnuje: bezplatný trezor, bezplatné wi-fi připojení v lobby, minibar (doplňovaný jednou při příjezdu hostů - nealkoholické nápoje), saunu (30 min/týden), lázeň (30 min/týden), vířivku (30 min/týden) a lekci "úvod do potápění".

Sportovní a animační program

Animační program během dne, hry a aktivity, večerní show, živá hudba. Dále (za poplatek): tenisový kurt, wellness centrum (masáže, sauna, vířivka), stolní tenis, kasino.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Skvělý hotel pro ty, kteří si chtějí odpočinout v luxusním hotelu s nejvyšším standardem služeb, který se nachází na krásné pláži a je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry, které hledají zábavu v Protarasu.

.
Umiestnenie

Exkluzívne ubytovanie v Protarase, ktoré je súčasťou cyperskej siete Tsokkos Hotels. Luxusný pětihviezdičkový hotel se nachází asi 100 m od centra obce a promenády, kde najdete množství zábavných aktivit, jako i restaurací. Približne. 1 km od hotelu sa nachádza známa zátoka Figs Tree a mesto Ayia Napa cca 10 km (dostupné městnou dopravou). V blízkosti hotelu sa nachádza krásna pěočnatá pláž ocenená modrou vlajkou. Od mezinárodního letiska v Larnake je hotel vzdálený přibližně 50 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Animácia počas dňa, hry a aktivity, večerné predstavenie, živá hudba. Dále (za poplatok): tenisový kurt, wellness centrum (masáže, sauna, vírivka), stolní tenis, kasíno.

.
Stravovanie

Raňajky a večere se podávají formou bufetu. Za příplatek je možné:

- v období 2014/15- All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) podávané formou bufetu v restauraci. Kromě toho: občerstvenie dostupné v baroch (10:30-12:00; 14:30-17:00 a 22:00-24:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v určených baroch (10:00-24:00).

- v létě 2015- All Inclusive Premium: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:30) podávané formou bufetu. Kromě toho: občerstvenie dostupné v baroch (10:30-12:00; 14:30-17:00 a 22:00-24:00), zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v určených baroch. Raz během týždenného pobytu mohou hostia využít služby některých z a'la carte restauraácií (po predchádzajúcej rezervácii). Program zahrnuje i: bezplatný trezor, bezplatné Wi-Fi připojení na internet vo vstupnej hale, minibar (dopĺňaný raz pri príchode hostí - nealkoholické nápoje), saunu (30 min./týždeň), kúpeľ (30 min./týždeň), vírivku (30 min./týždeň) a lekciu "úvod do potápania".

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepcia, izbová služba, biznis centrum so zasadacími miestnosťami, práčovňa, stráženie detí (na zavolanie), zmenáreňa, požičovňa áut, výťahy, kaderníctvo, kozmetický salón, obchod so suvenírmi. Vo vstupnej hale a na izbách je k dispozici bezdrátové připojení na internet (za poplatok). K dispozici jsou restauraácie a bar: Emperor restaurant (tematické a detské menu), Byzantine restaurant (a'la carte, občerstvenie), Ocean Basket restaurant (a'la carte), Atrium bar (cocktaily a teplé občerstvenie), Sea Breeze beach bar, Poseidon pool bar. Hotel má 2 velké venkovní bazény (jeden lagúnový bazén) a detské brodítko obklopené slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch sú k dispozícii zadarmo.

.
Podľa nášho názoru

Skvělý hotel pro ty, kteří si přejí oddýchnout v luxusnom hoteli s najvyšším štandardom služieb, ktorý sa nachádza na krásnej pláži a je vhodný pre rodiny s deťmi aj páry ktoré hľadajú zábavu v Protarase.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 3, 4, 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby poského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!


Název zájezdu v polském jazyce: Cypr Larnaka wypoczynek

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Týká se to nabízených místních výletů na Severní Kypr:
Turecká republika severního Kypru není uznaná Evropskou unií jako nezávislý stát.
V současné době turisté, kteří se chtějí pohybovat mezi částí tzv. „Turecké republiky severního Kypru“ a částí Kyperské republiky musí překročit Zelenou linii v určených oblastech. Jsou to mimo jiné: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar v okolí Famagusty a přechod na Ledra Street v Nikósii - přechod pouze pro pěší po starém městě. Přechod probíhá na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu (upozorňujeme, že na zpáteční cestě je třeba se prokázat stejným dokumentem, který byl již dříve předložen). 

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Kypr - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou. V turistických destinacích je mnoho směnáren (také v hotelech) a bankomatů.

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a zaměstnancům hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že je spropitné již připočteno k účtu v restauraci.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat na Kypr na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

 

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1 EUR, Coca Cola 0,5 l - cca 1 EUR, káva cca 2 EUR, pivo v baru od cca 3 EUR, večeře v restauraci cca 15-20 EUR.

 

Pošta
Známka na dopis nebo pohlednici do Česka stojí 0,55 EUR, pohlednice od 0,30 EUR.
Státní orgány (včetně pošty) jsou otevřeny pouze do 12:30.

 

Elektřina
Napětí 230 V, výstup tzv. anglická zásuvka. Doporučujeme si vzít s sebou adaptér (nebo k dostání v místních obchodech, cena cca 3 EUR).

 

Telefony
Mobilní telefony fungují bez problémů na většině území Kypru. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

V regionu

Larnaka
Jedná se o významné turistické středisko a přístav, který je jedním z nejvíce vybíraných prázdninových destinací na ostrově. Láká turisty z celého světa vynikajícími hotely, širokým výběrem restaurací a hostinců, na krásné, široké pláže doplněné o promenády. Město má významné památky, s důrazem na staletou historii tohoto kraje: zbytky starověkého Kitionu, což je řecký městský stát, pravoslavný kostel sv. Lazara z 11. století, turecká pevnost pocházející z 16. století. Mešita Hala Sultan, která je jedním z nejdůležitějších chrámů islámu. Kousek od města se nachází slané jezero, kde se v průběhu zimy a jara má domov mnoho druhů ptáků, včetně plameňáků.

 

Protaras  
Malé turistické městečko leží ve východní části ostrova cca 60 km od Larnaky. Protaras je známé díky širokým plážím pokrytým zlatým pískem, zejména slavné Fig Tree Bay nebo Flamingo, označené tzv. „Modrou vlajkou“. Pláže na Kypru jsou dostupné a plážový servis je za poplatek. Centrální částí města je promenáda s mnoha restauracemi, bary a kavárnami - zde se odehrává noční život turistů.

 

Ayia Napa  
Jedno z nejznámějších turistických letovisek na ostrově, dříve malá rybářská vesnice. Nachází se cca  40 km východně od Larnaky a táhne se několik kilometrů podél pobřeží Středozemního moře. Ayia Napa láká turisty krásnými písečnými plážemi, včetně té nejznámější - pláže Nissi Beach a bohatým nočním životem. Centrum města je plné klubů, diskoték, restaurací a barů, díky kterým se turisté nebudou nudit! V Ayia Napa je také jeden z největších aquaparků v Evropě - WaterWorld, který svým vzhledem navazuje na řeckou mytologii a malebný přírodní park Cape Greco se nachází kousek od města.

 

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Severní Kypr - Famagusta, Kyrenia a Bellapais
Vydáme se do Famagusty, v jejímž centru se nachází půvabné staré město a nad ním se tyčí katedrála sv. Mikuláše, která byla přeměněna na mešitu Laly Mustafy Paši. Přejedeme rovněž podél tzv. Města duchů - Varosha. Tato čtvrť byla kdysi rušná a plná hotelů, dnes je vymřelou, uzavřenou oblastí, kterou střeží turecká armáda. Následně se vydáme ke zřícenině Salamis. Vydáme se směrem k severnímu pobřeží, přes hory a dostaneme se do vesničky Bellapais, která je známá díky augustiniánskému klášteru, jenž patří k nejlépe dochovanému příkladu gotiky na ostrově. Hlavním bodem programu bude Kyrenia s majestátní pevností.

 

Po stopách bohyně Afrodity & mýtů a UNESCO
Nejdřív navštívíme zříceninu Kurionu - místo starověkého náboženského kultu, poté si prohlédneme nejdůležitější místo ostrova - pláž Petra Tou Romiou, na kterou se podle legendy vynořila bohyně krásy a lásky - Afrodita. Následně dojedeme do Paphos, jednoho z hlavních měst ostrova. V Paphos se vydáme do archeologického parku (na seznamu UNESCO), kde objevíme nádherné podlahové mozaiky. Volný čas v přístavu. Na zpáteční cestě zastavíme v místním obchodě s kyperskými sladkostmi.

 

Nikósie - jediné takovéto hlavní město na světě
Cesta do jediného hlavního města na světě, které je rozděleno mezi dva různé státy demarkační linií oddělující jižní část patřící Kyperské republice od severní části, kde se nachází tzv. Turecká republika severního Kypru. S delegátem přejdeme přes hranici, abychom mohli vidět na vlastní oči, jak rozdílné jsou tyto dva regiony. Mají zcela odlišnou kulturu a náboženství. Na severní straně navštívíme mimo jiné katedrálu sv. Jana, dnes - mešitu Selimiye. Ve volném čase možnost koupit si různé suvenýry během procházky mezi uličkami Nikósie.

 

Expedice do hor - Trodos Jeep Safari
Fascinující výlet terénními vozy, ideální pro milovníky dobrodružství. Během expedice uvidíme mimo jiné přehradu Arminou a most Jelefos. Projíždějíc horskou divočinou dojedeme k vyhlídkovému místu nejvyššího kyperského vrcholu - hoře Olymp (1 951 m n. m.). Během výletu nás také čeká odpočinek ve vesnici Lefkara, kde se vyrábějí ručně vyráběné stříbrné šperky a místní výšivky, a oběd v podobě meze.

 

Plavba lodí Discovery
Plavba lodí začíná v malebném přístavu Agia Napa. Odtud se budeme plavit podél pobřeží a navštívíme: podvodní jeskyně v Agia Napa, mys Cavo Greco, zátoku Konnos, zátoku Fig Tree a pláže ve městě Kapparis. Poplujeme také do okolí města duchů ve Famagustě - Varosha, odkud na ní bude nejlepší výhled. Navíc během plavby bude připraven oběd v podobě barbeque. Bude příležitost ochutnat tradiční kyperské pochoutky - sníst souvle (grilované maso), salát, tzatziki, sýr halloumi a chléb.

 

Kyperský večer - víno, tanec a… chutné jídlo!
To všechno na nás čeká během kyperského večera, který se koná v tradiční taverně ve vesnici Sotira. Uvidíme ukázku kyperských tanců, ale nebude chybět také jídlo. Bude se podávat známé meze - různé pokrmy servírované na samostatných talířcích. Žízeň uhasí červené a bílé víno a také voda.PROHLÍDKY

Kostel sv. Lazara
Pravoslavný kostel byl postaven v 9. století a zrenovován v 17. století. Podle kyperské tradice byla budova postavena na místě posledního odpočinku sv. Lazara, který byl po mnoho let biskupem Kitionu (dřívější název Larnaky).
 

Kostel Profitis Ilias
Nádherně umístěný kostel přímo u břehu v letovisku Protaras. Z vrcholu kopce, na kterém se tyčí, je krásný výhled do okolí.
 

PŘÍRODA

Národní park Kavo Greko
Národní park se nachází mezi turistickými destinacemi Ayia Napa a Protaras. Krásná divočina je místem, které musíte vidět!
 

S DĚTMI

Ocean Aquarium
V akváriu lze zblízka obdivovat podmořský svět. Žije zde několik stovek druhů mořských živočichů. Můžete tady strávit vzrušující den s těmi nejmenšími.
 

Aquapark Ayia Napa
Možnost strávit spolu den aktivně a pobavit se. Doporučujeme pro děti i dospělé.
 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá na Kypru obvykle od poloviny června do konce srpna.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč