Apartamentos Funchal Obrázek0
Apartamentos Funchal Obrázek1
Apartamentos Funchal Obrázek2
Apartamentos Funchal Obrázek3

Apartamentos Funchal

Portugalsko - Madeira
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento komorní hotel, zrekonstruovaný v roce 2019, se nachází na jihu Madeiry, v samém centru Funchalu. V příjemné pěší vzdálenosti se nachází staré město s katedrálou, tržiště Mercado dos Lavadores, bary, kavárny, restaurace a obchody. K přístavu a pobřežní promenádě cca 500 m. Ke slavnému muzeu Cristiana Ronalda cca 2 km. Na letiště Funchal cca 13 km.

.
Pláž

Malá oblázková pláž je vzdálená asi 500 m od hotelu. Plážový servis není k dispozici.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, žehlička a žehlicí prkno k zapůjčení na recepci, prádelna (za poplatek cca 1,5 EUR/kg), parkoviště (za poplatek cca 6 EUR/den nebo cca 35 EUR/týden). Hotel akceptuje domácí zvířata do 1 kg (na potvrzení, cena cca 3 Eur/noc).

.
Internet

Wifi v hotelu zdarma.

.
Catering

Bez stravování.

.
Sportovní a animační program

Hotel nemá animační program.

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Pohodlné a funkčně vybavené pokoje v centru hlavního města Madeiry, v blízkosti turistických atrakcí - městských i přírodních. Je to ideální základna pro poznávání Funchalu a prohlídku Madeiry!"

Umiestnenie

Tento komorní hotel, zrekonstruovaný v roce 2019, se nachází na ostrově Madeira, v samém centru města Funchal. V príjemnej pešej vzdialenosti sa nachádza staré mesto s katedrálou, trh Mercado dos Lavadores, bary, kaviarne, reštaurácie a obchody. Do přístavu a na pobrežnú promenádu je to přibližně 500 m. Ke slavnému muzeu Cristiana Ronalda cca 2 km. Na letisko Funchal cca 13 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nemá animační program.

.
Stravovanie

Bez stravovania.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce, žehlička a žehliaca doska na prenájom na recepcii, práčovňa (za poplatok cca 1,5 EUR/kg), parkovisko (za poplatok cca 6 EUR/deň alebo cca 35 EUR/týždeň). Hotel přijímá domácí zvířata do 1 kg (na základě potvrzení, cena cca 3 Eur/noc).

.
Podľa nášho názoru

Pohodlné a funkčně vybavené pokoje v centru hlavního města Madeira, v blízkosti turistických atrakcí - městských i přírodních. Ideálna základňa na spoznávanie Funchalu a prehliadku Madeira!"

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč