Apartamentos Vitoria Obrázek0
Apartamentos Vitoria Obrázek1
Apartamentos Vitoria Obrázek2
Apartamentos Vitoria Obrázek3
Apartamentos Vitoria Obrázek4
Apartamentos Vitoria Obrázek5
Apartamentos Vitoria Obrázek6
Apartamentos Vitoria Obrázek7
Apartamentos Vitoria Obrázek8
Apartamentos Vitoria Obrázek9

Apartamentos Vitoria

Madeira - Funchal
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento komorní hotel, zrekonstruovaný v roce 2019, se nachází na jihu Madeiry, asi 3 km od historického centra Funchalu, v hotelové čtvrti Lido. V příjemné pěší vzdálenosti se nacházejí bary, kavárny, restaurace a obchody. Moderní nákupní centrum Forum Madeira cca 1,5 km od hotelu. Do přístavu cca 2,5 km. Na letiště Funchal cca 24 km.

.
Pláž

Malá oblázková pláž je vzdálená asi 600 m od hotelu. Plážový servis není k dispozici. Asi 400 m od hotelu u oceánu se nachází koupací komplex Lido (vstupné - cca 5,5 Eur/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 Eur/komplet). dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky splatné cca 5 Eur/komplet). Komplex nabízí mimo jiné: bazén, brouzdaliště (slaná voda v bazénech), vstup do oceánu, šatny a restauraci.

K dispozici pro hosty

Recepce, prádelna (za poplatek cca 1,5 Eur/kg), žehlička a žehlicí prkno k zapůjčení na recepci, parkoviště (za poplatek cca 6 Eur/den). Hotel akceptuje domácí zvířata do 1 kg (na potvrzení, cena cca 3 Eur/noc).

.
Internet

Wifi v hotelu zdarma.

.
Catering

Bez stravování.

.
Sportovní a animační program

Poplatky: Lázně, fitness (cca 5 Eur/osoba), sauna (cca 7,50 Eur/osoba), vnitřní a venkovní bazén (cca 7,50 Eur/osoba).

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Výhodná poloha v srdci hotelové čtvrti Lido vám umožní plně využít všech atrakcí, které Funchal nabízí. Blízkost pobřežní promenády, četných restaurací, barů a nákupních center vám nedovolí se během dovolené nudit. Hotel doporučujeme zejména aktivním lidem, kteří jej považují za základnu pro poznávání města a ostrova!

Umiestnenie

Tento komorní hotel zrekonstruovaný v roce 2019 se nachází na jihu Madeiry, přibližně 3 km od historického centra města Funchal, v hotelové čtvrti Lido. V příjemnej pešej vzdialenosti sa nachádzajú bary, kaviarne, reštaurácie a obchody. Moderní nákupní centrum Forum Madeira je vzdálené přibližně 1,5 km od hotelu. Do přístavu cca 2,5 km. Na letisko Funchal cca 24 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Poplatky: Kúpele, fitnescentrum (cca 5 Eur/osoba), sauna (cca 7,50 Eur/osoba), vnitřní a vnější bazén (cca 7,50 Eur/osoba).

.
Stravovanie

Bez stravovania.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce, práčovňa (za poplatok cca 1,5 Eur/kg), žehlička a žehliaca doska na prenájom na recepcii, parkovisko (za poplatok cca 6 Eur/deň). Hotel přijímá domácí zvířata do 1 kg (na základě potvrzení, cena cca 3 Eur/noc).

.
Podľa nášho názoru

Výhodná poloha v srdci hotelovej štvrte Lido vám umožní naplno využít všetky atrakcie, ktoré Funchal ponúka. Blízkosť pobrežnej promenády, početných reštaurácií, barov a nákupných centier vám nedovolí, abyste sa počas dovolenky nudili. Hotel odporúčame najmä aktívnym ľuďom, ktorí ho považujú za základňu na spoznávanie mesta a ostrova!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč