Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek0
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek1
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek2
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek3
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek4
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek5
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek6
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek7
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek8
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek9
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek10
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek11
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek12
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázek13

Pestana Village & Miramar Garden Resort

Portugalsko - Madeira
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotelový komplex se skládá ze 2 hotelů: Pestana Village Garden a Pestana Miramar. Komplex se nachází přibližně v blízkosti. 1,5 km od centra města, cca 50 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy, k nejbližším: supermarket - cca 50 m, bary a restaurace cca 200 m. Na letiště cca 25 km.

.
Pláž

Pláž hotelu Pestana Carlton Madeira- Přibližně 500 m od hotelu, oblázková, klienti Pestana Village Garden & Miramar mohou využívat oblázkovou pláž a jeden z bazénů hotelu Pestana Carlton (bazén určený hotelem).

Cca 900 m od hotelu, na pláži Lido (oblázková), se nachází koupací komplex Lido (oceněný Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 Eur/komplet, k vybavení na místě patří: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí, slaná voda v bazénech, vstup do oceánu, převlékárny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html

.
K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, výtahy, čtyři restaurace, bary, zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (sladká voda, jeden z bazénů má oddělenou část pro děti), butik. Za příplatek: žehlení a praní prádla, parkoviště. Hotel je přístupný pro osoby se zdravotním postižením. Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma). Hotel přijímá malá zvířata (do 5 kg) - za poplatek cca 25 EUR na den.

Internet

V celém komplexu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně (7.00-10.00) formou bufetu. Večeře jsou za příplatek. K dispozici jsou vegetariánská a bezlepková jídla.

.
Sportovní a animační program

Dvakrát týdně animace pro dospělé, jednou týdně večerní show a/nebo denně živá hudba. V ceně ubytování je zahrnuto: krytý bazén, posilovna, sauna, parní lázeň, hamam. Masáže a ošetření obličeje a těla za poplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Všudypřítomná zeleň, hotelový areál a interiéry velmi pěkně upravené v romantickém stylu, dostupné pokoje s oddělenou ložnicí, kvalitní služby a velmi chutná strava - to vše je podepsáno známým portugalským hotelovým řetězcem Pestana. A k tomu všemu ještě možnost využívat pláž hotelu Pestana Carlton Madeira. Komplex, který stojí za zvážení.

Umiestnenie

Hotelový komplex pozostávající ze 2 hotelů: Pestana Village Garden a Pestana Miramar. Komplex se nachází přibližně na jednom místě. 1,5 km od centra města, asi 50 m od hotelu sa nachádza zastávka verejnej dopravy, najbližšie: supermarket - asi 50 m, bary a reštaurácie asi 200 m. Na letisko cca 25 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Dvakrát týdenne animácie pre dospelých, raz týždenne večerné predstavenie a/alebo denne živá hudba. V cene je zahrnuto: krytý bazén, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ, hamam. Masáže a ošetrenia tváre a tela za poplatok.

.
Stravovanie

Raňajky (7.00-10.00) formou bufetu. Za příplatek je k dispozici více. K dispozici jsou vegetariánské a bezlepkové jídla.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, výťahy, štyri reštaurácie, bary, záhrada, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, 2 bazény (sladká voda, jeden z bazénov má oddelenú časť pre deti), boutique. Za poplatok: žehlenie a prádelna, parkovisko. Hotel je přístupný pro osoby se zdravotním postižením. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma). Hotel akceptuje malé zvířata (do 5 kg) - za poplatok približne 25 EUR na deň.

.
Podľa nášho názoru

Všadeprítomná zeleň, areál hotelu a interiéry velmi pekne zariadené v romantickom štýle, dostupné izby so samostatnou spálňou, kvalitné služby a veľmi chutné jedlo - to všetko je podpísané známou portugalskou sieťou hotelov Pestana. K tomu všetkému sa pridáva možnosť využívať pláž hotela Pestana Carlton Madeira. Komplex, který stojí za zváženie.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč