Saccharum Obrázek0
Saccharum Obrázek1
Saccharum Obrázek2
Saccharum Obrázek3
Saccharum Obrázek4
Saccharum Obrázek5
Saccharum Obrázek6
Saccharum Obrázek7
Saccharum Obrázek8
Saccharum Obrázek9
Saccharum Obrázek10
Saccharum Obrázek11
Saccharum Obrázek12
Saccharum Obrázek13
Saccharum Obrázek14
Saccharum Obrázek15
Saccharum Obrázek16
Saccharum Obrázek17
Saccharum Obrázek18
Saccharum Obrázek19
Saccharum Obrázek20
Saccharum Obrázek21
Saccharum Obrázek22
Saccharum Obrázek23
Saccharum Obrázek24
Saccharum Obrázek25
Saccharum Obrázek26
Saccharum Obrázek27
Saccharum Obrázek28
Saccharum Obrázek29
Saccharum Obrázek30
Saccharum Obrázek31

Saccharum

Portugalsko - Madeira - Calheta
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel postavený v roce 2015 se nachází na jihozápadním pobřeží Madeiry, ve vesnici Calheta. Asi 300 m od hotelu několik restaurací, kavárna, obchody se suvenýry, nejbližší super market asi 500 m od hotelu, stejné množství k autobusové zastávce. Hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu do Funchalu (za poplatek cca 19 Eur/osoba v obou směrech). Letiště je vzdáleno cca 55 km.

.
Pláž

Praia do Calhau - cca 50 m od hotelu, malá, oblázková, lehátka pro hosty Saccharum zdarma, hotelový bar na pláži otevřen sezónně.

Praia da Calheta - cca 500 m od hotelu, písečná a oblázková. Lehátka a slunečníky na pláži za příplatek cca 3,5 EUR/osoba.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, výtah, dvě restaurace, pět barů, zahrada, sluneční terasy se dvěma bazény (vyhřívaný, sladkovodní, jeden nekonečný na střeše, jeden pouze pro dospělé), brouzdaliště a lehátka u bazénů, herna pro nejmenší. Za příplatek: praní a žehlení prádla, parkování/garáž (cca 8 €/den). Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma). Hotel je bezbariérový.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně (7:30-10:00 formou bufetu) a večeře (formou bufetu nebo a'la carte). Obědy (12:30-14:00, výběr ze stálého menu) jsou za příplatek. K dispozici jsou vegetariánská jídla. Za příplatek možnost využití bazénu, občerstvení a nápojů v hotelu Calheta Beach (cca 500 m od hotelu, od 14:00-18:00, příplatek ve dvou variantách podle druhu alkoholických nápojů):

- Calheta Beach, občerstvení a pivo

- Calheta Beach, občerstvení a mezinárodní alkoholické nápoje

.
Sportovní a animační program

Třikrát týdně večerní show. V ceně ubytování je zahrnuto: krytý bazén, posilovna, sauna, hamam. Lázně (cca 20 €/den, v ceně: krytý bazén pouze pro lázeňské hosty, smyslové sprchy, solná jeskyně, vířivka; při zakoupení procedur nebo masáží je vstup do lázní v daný den zdarma).

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Moderní, stylový hotel zařízený podle nejvyšších standardů a navržený jedním z nejznámějších portugalských architektů Nini Andrade Silvou. Prostorné pokoje (i s oddělenou ložnicí), sluneční terasy s bazény a výhledem na oceán, jídla připravovaná z těch nejlepších surovin, poloha na malé hotelové pláži a nedaleko jedné ze dvou písečných pláží ostrova. Navíc pouze a výhradně pro klienty Rainbow možnost využívat bazény, občerstvení a nápoje v hotelu Calheta Beach (služba za příplatek).

Umiestnenie

Hotel postavený v roce 2015 se nachází na juhozápadním pobřeží Madeiry, v obci Calheta. Asi 300 metrů od hotelu sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviareň, obchody so suvenírmi, najbližší supermarket je vzdialený asi 500 m od hotela, rovnakú vzdialenosť má aj autobusová zastávka. Hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu do Funchalu (za poplatok cca 19 Eur/osoba v oboch smeroch). Letisko je vzdálené přibližně 55 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Trikrát týdně večerné vysílání. V cene je zahrnuto: krytý bazén, posilňovňa, sauna, hamam. Kúpele (cca 20 €/den, v cene: vnútorný bazén len pre kúpeľných hostí, zmyslové sprchy, solná jaskyňa, vírivka; pri zakúpení procedúr alebo masáží je vstup do kúpeľov v daný deň zdarma)

.
Stravovanie

Raňajky (7:30-10:00 formou bufetu) a večere (formou bufetu nebo a'la carte). Za obedy (12:30-14:00, výběr ze stanoveného menu) sa účtuje príplatok. K dispozici jsou vegetariánské pokrmy. Za príplatok možnosť využitia bazéna, občerstvenia a nápojov v hoteli Calheta Beach (cca 500 m od hotelu, od 14:00-18:00, príplatok v dvoch variantoch podľa druhu alkoholických nápojov):

- Calheta Beach, občerstvenie a medzinárodné alkoholické nápoje

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, výtah, dvě restaurace, päť barov, záhrada, slnečné terasy s dvěma bazény (vyhrievaný, sladkovodný, jeden typ infinity na streche, jeden len pre dospelých), detským bazénom a ležadlami pri bazénoch, detská herňa. Za príplatok: služba prania a žehlenia bielazne, parkovisko/garáž (cca 8 EUR za deň). Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma). Hotel je prístupný pre osoby so zdravotným postihnutím.

.
Podľa nášho názoru

Moderní, stylový hotel zariadený podľa najvyšších štandardov, ktorý navrhol jeden z nejznámejších portugalských architektov Nini Andrade Silva. Priestranné izby (aj s oddelenou spálňou), slnečné terasy s bazénmi a výhľadom na oceán, jedlá pripravované z tých najlepších surovín, poloha na malej hotelovej pláži a neďaleko jednej z dvoch pieočnatých pláží ostrova. Kromě toho len a výlučne pre klientov Rainbow možnosť využívať bazény, občerstvenie a nápoje v hoteli Calheta Beach (služba za príplatok).

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč