NEXT by Savoy Signature Obrázek0
NEXT by Savoy Signature Obrázek1
NEXT by Savoy Signature Obrázek2
NEXT by Savoy Signature Obrázek3
NEXT by Savoy Signature Obrázek4
NEXT by Savoy Signature Obrázek5
NEXT by Savoy Signature Obrázek6
NEXT by Savoy Signature Obrázek7
NEXT by Savoy Signature Obrázek8
NEXT by Savoy Signature Obrázek9
NEXT by Savoy Signature Obrázek10
NEXT by Savoy Signature Obrázek11

NEXT by Savoy Signature

Portugalsko - Madeira
Pobytový
Posilovna
Wellness
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Městský hotel zrekonstruovaný v roce 2020 se nachází asi 600 m od centra města, v okolí jsou bary, restaurace a supermarket. Zastávka MHD u hotelu, Na letiště cca 25 km.

.

Pláž

Hotel má sluneční terasu s přístupem k oceánu - podrobnosti v sekci "K dispozici".

Přibližně 1,7 km od hotelu se na pláži Lido (oblázková) nachází koupací komplex Lido (oceněný Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 1,5 Eur/dospělá osoba). 5 Eur/celý, k vybavení areálu patří: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí, slaná voda v bazénech, přístup do oceánu, šatny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).


.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, restaurace, 3 bary. Za příplatek: pokojová služba, konferenční místnost, praní a žehlení prádla, parkoviště (10 eur/den), půjčovna aut a kol. Hotel poskytuje osušky k bazénu (čekají na hosty na pokoji). Hotel má 2 areály se slunečními terasami - jeden v hlavní budově na střeše - sladkovodní bazén (pouze pro dospělé) - Rooftup bar (DJ), lehátka a slunečníky; druhý na opačné straně ulice (přechod přes most) - na břehu oceánu, bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky a plošina pro sestup k oceánu.
GRAB&GO (samoobsluha), bar 24/24 v prostoru recepce. Samoobslužný check-in.

Hotel akceptuje malé psy (pouze v apartmá Ocean) - 30 €/den, na základě potvrzení.

Internet

V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

.

Catering

Žádné jídlo. Za snídani (formou bufetu) nebo snídani a večeři nebo snídani, oběd a večeři se platí příplatek. Snídaně se podávají formou bufetu, obědy a večeře a' la carte.

.

Sportovní a animační program

Animace pro dospělé probíhají přibližně 4krát týdně. Sauna, turecká lázeň, ledová sprcha - zdarma. Lázně za poplatek: masáže, 3 léčebné místnosti, turecké lázně.
Zdarma: posilovna otevřená 24 hodin denně

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

V roce 2020 zrekonstruovaný hotel, který je součástí kolekce Savoy Signature Collection, je ideální volbou pro ty, kteří ocení vysoký standard ubytování a moderní design. Přímý přístup k oceánu z jedné ze slunečních teras je také nepochybně velkou výhodou a svědčí o jedinečnosti této lokality. Hotel se nachází v příjemné pěší vzdálenosti od půvabného starého města a přístavu.

Umiestnenie

Městský hotel zrekonstruovaný v roce 2020 se nachází asi 600 m od centra města, v okolí jsou bary, restaurace a supermarket. Zastávka veřejné dopravy při hotelu, Na letisko cca 25 km.

.

Webová lokalita Športový a animačný program

Animácie pre dospelých sa konajú približne 4-krát týždenne. Sauna, turecké lázně, ľadová sprcha - zdarma. Kúpele za poplatok: masáže, 3 miestnosti na procedúry, turecký kúpeľ.
Bez poplatku: posilňovňa otvorená 24 hodín denne

.

Stravovanie

Naše jídlo. Za raňajky (formou bufetu) nebo raňajky&nbspa večeru nebo raňajky, obed a večeru sa účtuje príplatok. Raňajky sa podávajú formou bufetu, obedy a večere a' la carte.

.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, výťahy, restauraácia, 3 bary. Za poplatok: izbová služba, konferenčná miestnosť, služba prania a žehlenia, parkkovisko (10 eur/deň), požičovňa áut a bicyklov. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (čakajú na hostí na izbe). Hotel má 2 priestory so slnečnými terasami - one v hlavnej budove na streche - bazén so sladkou vodou (len pre dospelých) - Rooftup bar (DJ), ležadlá a slnečníky; druhý na opačnej strane ulice (prechod cez most) - pri oceáne, bazén so slanou vodou, ležadlá a slnečníky a plošina na zostup k oceánu.
GRAB&GO (samoobsluha), bar 24/24 v prostorách recepce. Samoobslužná registrácia.

Hotel akceptuje malé psy (pouze v apartmánoch Ocean) - 30 €/den, na základě potvrzení.

.

Podľa nášho názoru

Hotel, který byl rekonstruován v roce 2020 a je součástí kolekce Savoy Signature Collection, je ideálnou volbou pro ty, kteří ocení vysoký standard ubytování a moderní design. Priamy prístup k oceánu z jednej zo slnečných terás je tiež nepochybne velkou výhodou a svedčí o jedinečnosti lokality. Hotel sa nachádza v príjemnej pešej vzdialenosti od očarujúceho starého mesta a prístavu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč