Savoy Palace Obrázek0
Savoy Palace Obrázek1
Savoy Palace Obrázek2
Savoy Palace Obrázek3
Savoy Palace Obrázek4
Savoy Palace Obrázek5
Savoy Palace Obrázek6
Savoy Palace Obrázek7
Savoy Palace Obrázek8
Savoy Palace Obrázek9
Savoy Palace Obrázek10
Savoy Palace Obrázek11
Savoy Palace Obrázek12
Savoy Palace Obrázek13
Savoy Palace Obrázek14
Savoy Palace Obrázek15
Savoy Palace Obrázek16

Savoy Palace

Madeira - Funchal
Pobytový
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel byl postaven v roce 2019 a nachází se přibližně. 800 m od centra města, zastávka MHD u hotelu, bary a restaurace v okolí. Na letiště cca 25 km.

.
Pláž

Přibližně 1,7 km od hotelu, na pláži Lido (oblázková), se nachází koupací komplex Lido (ocenění Modrá vlajka, vstupné cca 5,5 Eur/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 Eur/komplet, k vybavení patří: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí, slaná voda v bazénech, vstup do oceánu, převlékárny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, knihovna, čtyři restaurace (z toho 1 hlavní bufetová, 1 pro hosty apartmá, 2 a'la carte), kavárna, bary, zahrada, sluneční terasa s bazénem (sladká voda, vyhřívaný), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu a brouzdaliště, střešní bazén a sluneční terasa v Galaxia Sky Baru (pouze pro dospělé), střešní bazén a sluneční terasa pouze pro hosty apartmá, dětská herna, konferenční místnosti. Za příplatek: hlídání dětí, žehlení a praní prádla, půjčovna kol, parkoviště. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (zdarma). Hotel je vhodný pro osoby se zdravotním postižením.

.
Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně (7:00 - 13:00) formou bufetu. Je možné si připlatit za večeři (bufet) nebo za 3 jídla denně (oběd a'la carte, večeře formou bufetu).

.
Sportovní a animační program

Denní animace pro dospělé. V ceně ubytování je zahrnuta posilovna. Lázně za poplatek (cca 50 Eur/osoba): vířivka, krytý bazén, smyslové sprchy, sauna, parní sauna. Ošetření obličeje a těla, masáže za příplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nejlepší a nejnovější 5* hotel na Madeiře s luxusními pokoji (k dispozici také s malým bazénem). Za zmínku stojí také krásná zahrada s velkým bazénem a elegantně zařízené lázně Laurea Spa. Hotel se nachází v příjemné pěší vzdálenosti od centra města, v jehož bezprostřední blízkosti najdete několik barů a restaurací.

Umiestnenie

Hotel postavený v roce 2019 se nachází přibližně na. 800 m od centra města, zastávka veřejné dopravy při hoteli, bary a restaurace v okolí. Na letisko cca 25 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Denní animácia pre dospelých. V cene je zahrnuta: posilňovňa. Koupě za poplatek (cca 50 Eur/osoba): Vírivka, vnitřní bazén, zmyslové sprchy, sauna, parní sauna. Ošetrenia tváre a tela, masáže za poplatok.

.
Stravovanie

Raňajky (7:00 - 13:00) formou buetu. Je možné si priplatiť za večeru (formou bufetu) alebo za 3 jedlá denne (obed a'la carte, večera formou bufetu).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, výťahy, knižnica, štyri reštaurácie (vrátane 1 hlavnej bufetovej, 1 pre hostí apartmánu, 2 a'la carte), kaviareň, bary, záhrada, slnečná terasa s bazénom (sladká voda, vyhrievaný), detskom brouzdalište, ležadlá a slnečníky pri bazéne a detskom brouzdališti, strešný bazén a slnečná terasa v Galaxia Sky Bar (len pre dospelých), strešný bazén a slnečná terasa len pre hostí apartmánu, detská herňa, konferenčné miestnosti. Za príplatok: stráženie detí, žehlenie a prádelna, požičovňa bicyklov, parkovanie. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma). Hotel je vhodný pro osoby se zdravotním postižením.

.
Podľa nášho názoru

Najlepší a nejnovější 5* hotel na Madeiře s luxusními pokoji (k dispozici i s malým bazénem). Za změnou stojí i krásná zahrada s velkým bazénem a elegantně zařízené lázně Laurea Spa. Hotel sa nachádza v príjemnej pešej vzdialenosti od centra mesta a v jeho bezprostrednej blízkosti nájdete niekoľko barov a reštaurácií.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč