Jardins d'Ajuda Obrázek0
Jardins d'Ajuda Obrázek1
Jardins d'Ajuda Obrázek2
Jardins d'Ajuda Obrázek3
Jardins d'Ajuda Obrázek4
Jardins d'Ajuda Obrázek5
Jardins d'Ajuda Obrázek6
Jardins d'Ajuda Obrázek7
Jardins d'Ajuda Obrázek8
Jardins d'Ajuda Obrázek9
Jardins d'Ajuda Obrázek10
Jardins d'Ajuda Obrázek11
Jardins d'Ajuda Obrázek12
Jardins d'Ajuda Obrázek13
Jardins d'Ajuda Obrázek14
Jardins d'Ajuda Obrázek15
Jardins d'Ajuda Obrázek16
Jardins d'Ajuda Obrázek17

Jardins d'Ajuda

Portugalsko - Madeira
Pobytový
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přibližně 3 km od centra Funchalu. V blízkosti hotelu (cca 100 - 200 m) se nachází nákupní centrum, bary a restaurace. Zastávka veřejné dopravy cca 100 m od hotelu. K pobřežní promenádě/stezce cca 350 m. Na letiště cca 25 km.

.

Pláž

Malá skalnatá pláž asi 500 m od hotelu.

Cca 500 m od hotelu se u oceánu nachází koupací komplex Ponta Gorda (oceněný Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 Eur/komplet, na místě mimo jiné: bazén, brouzdaliště, slaná voda v bazénech, vstup do oceánu, převlékárny), více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/572-ponta-gorda-po%C3%A7as-do-governador-swimming-complex.html

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, bar, výtahy, 2 restaurace (včetně hlavní bufetové a a'la carte), 2 bary, zahrada, sluneční terasa s bazénem (vyhřívaný) a brouzdalištěm (sladká voda v bazénech), lehátka (v ceně) a slunečníky (za poplatek). Za příplatek: pokojová služba, hlídání dětí, žehlení a praní prádla.

Internet

Wi-Fi zdarma.

Catering

Polopenze: snídaně (7:30-10:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, sklenka vína nebo piva či džusu, voda k večeři). 

Sportovní a animační program

Hotel provozuje animační programy pro dospělé. V ceně: krytý bazén, fitness, herna (některé hry mohou být zpoplatněny). Lázeňská část za poplatek (solárium, parní lázeň, hamam, masáže).

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel nepatří mezi nejnovější, ale je velmi dobře udržovaný a za atraktivní cenu. Velká a pěkná zahrada a bazén, prostorné pokoje a velmi dobré služby jsou charakteristickými znaky hotelu. Navíc All Inclusive (za příplatek) pro všechny, kteří ocení pohodlí tohoto vzorce. Vřele doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč