Orca Praia  Obrázek0
Orca Praia  Obrázek1
Orca Praia  Obrázek2
Orca Praia  Obrázek3
Orca Praia  Obrázek4
Orca Praia  Obrázek5
Orca Praia  Obrázek6
Orca Praia  Obrázek7
Orca Praia  Obrázek8
Orca Praia  Obrázek9

Orca Praia

Portugalsko - Madeira
Pobytový
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
S výhledem na moře
Wi-Fi
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné části Sao Martinho přímo na pláži. Budova hotelu se kaskádovitě svažuje do skály (bazénová část se nachází pod hotelem, k sestupu je nutná poměrně strmá cesta). V blízkosti hotelu se nachází restaurace a bar. Do centra (bary, restaurace, obchody) cca 1,5 km. Do centra Funchalu cca 6 km. Autobusová zastávka vedle hotelu. Na nejbližší golfové hřiště cca 15 km. Na letiště cca 24 km.


.
Pláž

Písčitá a oblázková sopečná pláž hned vedle hotelu (na pláž musíte sestoupit do nejnižšího patra hotelu a pak jít po cestičce). Žádný plážový servis.

K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, výtahy, restaurace, dva bary, bazén (k bazénu vede cesta na úrovni pláže - k bazénu nevede výtah), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, obchod, hlídání dětí (za poplatek), parkoviště (za poplatek), půjčovna aut. Hotel poskytuje osušky k bazénu zdarma (záloha splatná cca 10Eur). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

.
Internet

WiFi v hotelu zdarma.

.
Catering

Snídaně formou bufetu se podává v restauraci s nádherným výhledem na oceán. Večeře je za příplatek. Nápoje se platí zvlášť.

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí večerní animaci pro dospělé. Za příplatek: ping pong, kulečník, šipky, herna a masáže.

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Krásný malebný hotel přímo na pláži, kde hosté ocení 2019 osvěžených, pohodlných pokojů s výhledem na oceán, příjemnou obsluhu a chutné jídlo. Navíc centrum letoviska v příjemné docházkové vzdálenosti doprovázené krásným výhledem. Doporučujeme pro klidnou dovolenou pro každého.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč