Pestana Royal Obrázek0
Pestana Royal Obrázek1
Pestana Royal Obrázek2
Pestana Royal Obrázek3
Pestana Royal Obrázek4
Pestana Royal Obrázek5
Pestana Royal Obrázek6
Pestana Royal Obrázek7
Pestana Royal Obrázek8
Pestana Royal Obrázek9
Pestana Royal Obrázek10
Pestana Royal Obrázek11
Pestana Royal Obrázek12
Pestana Royal Obrázek13
Pestana Royal Obrázek14
Pestana Royal Obrázek15
Pestana Royal Obrázek16
Pestana Royal Obrázek17
Pestana Royal Obrázek18
Pestana Royal Obrázek19

Pestana Royal

Portugalsko - Madeira
Pobytový
Wi-Fi
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Pestana Royal se nachází v hotelové části Funchalu. V okolí je několik barů a restaurací, velké nákupní centrum je cca 800 m od hotelu. Centrum Funchalu je vzdáleno cca 4 km a letiště cca 25 km. Zastávka místní autobusové dopravy je cca 250 m od hotelu. 

Pláž
Cca 250 m od hotelu Pestana Royal se nachází Praia Formosa - dlouhá, oblázková pláž oceněna certifikátem Modré vlajky. Přechod areálem hotelu. Chybí plážový servis. 

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 3 restaurace (1 hlavní restaurace a 3 restaurace a'la carte: italská, asijská, madeirská), bar, snack bar, zahrada, sluneční terasa, 2 venkovní bazény (sladká voda), 1 vyhřívaný krytý bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), parkoviště. Za poplatek: pokojová služba, služba praní a žehlení prádla, wellness. Hotel je bezbariérový. Hotel neakceptuje domácí zvířata. Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma). 

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30); občerstvení během dne (11:00-18:00); místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva/čaj (11:00-23:00). 

Sport a zábava
Hotel Pestana Royal organizuje několikrát týdně animační program pro dospělé. Zdarma: krytý bazén, vířivka, minigolf, víceúčelové sportovní hřiště, kulečník, posilovna. Za příplatek: tenisový kurt, wellness zóna, sauna. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.pestana.com/en/hotel/pestana-royal

Náš názor
Hotel Pestana Royal patří ke známému portugalskému řetězci Pestana. Hotel je malebně umístěn u oceánu, na úpatí jednoho z nejvyšších útesů v Evropě - Cabo Girao. Je vysoce hodnocen hosty za vynikající jídlo a čistotu. Komfortní pokoje a velká palmová zahrada přispívají k relaxaci v idylické, uvolněné atmosféře. Výborné spojení s centrem Funchal láká k objevování a poznávání malebných zákoutí hlavního města ostrova.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč