Adaaran Club Rannalhi Obrázek0
Adaaran Club Rannalhi Obrázek1
Adaaran Club Rannalhi Obrázek2
Adaaran Club Rannalhi Obrázek3
Adaaran Club Rannalhi Obrázek4
Adaaran Club Rannalhi Obrázek5
Adaaran Club Rannalhi Obrázek6
Adaaran Club Rannalhi Obrázek7
Adaaran Club Rannalhi Obrázek8

Adaaran Club Rannalhi

Maledivy
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Adaaran Club Rannalhi se nachází na severním Atolu Kaafu, na malém, ale půvabném ostrově vzdáleném cca 34 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer lodí trvá cca 45 minut.

Pláž
Hotel Adaaran Club Rannalhi se nachází na ostrově s bohatou vegetací, obklopený krásnou bílou písečnou pláží. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace podávající jídla formou bufetu, jsou pořádány tematické večery. 2 bary: v hlavní restauraci a bar Nika, kavárna. Bez bazénu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Kromě toho: obchod se suvenýry, centrum vodních sportů.

Pokoje
Hotel Adaaran Club Rannalhi nabízí 130 komfortně zařízených pokojů. Vily v zahradě jsou mezonetové, každá má 4 pokoje, dva v přízemí a dva v patře. Pokoje o rozloze cca 37 m² jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, ventilátorem, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (konzumace za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, zařízeným balkonem nebo terasou. Na potvrzení jsou k dispozici vily na vodě s přímým vstupem do oceánu (rozloha cca 67 m²).

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, občerstvení (10:30-11:30 a 23:00-24:00), odpolední občerstvení (16:30-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (09:00-24:00). Za poplatek: čerstvé ovocné šťávy a importované alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Adaaran Club Rannalhi nepořádá animační program. V rámci sportovní infrastruktury: plážový volejbal, plážový fotbal. Za poplatek: elegantní lázně, vodní sporty (včetně šnorchlování, windsurfingu, potápění, surfování a vodního lyžování), místní výlety do Male nebo na okolní ostrovy, rybaření a plavby při západu slunce.

Internet
Internet Wi-Fi ve vybraných veřejných prostorách hotelu za poplatek cca 10 USD/den. Internetová kavárna za poplatek.

Místní kategorie
****

Jiné
www.adaaran.com

Náš názor
Adaaran Club Rannalhi je malý hotel, ve kterém panuje klid a ničím nerušené ticho. Ideální pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od shonu všedního života.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 1. 2. 2019 a můžou se změnit. 

Název zájezdu v polském jazyce: Malediwy - wypoczynek

Program

Den 1
11:25 Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla.
13:25 Odlet z Varšavy.
22:05 Přílet do Dubaje.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
4:35 Odlet z Dubaje.
9:45 Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé.
22:55 Odlet z Malé.

Den 11
2:05 Přílet do Dubaje.
8:05 Odlet z Dubaje.
11:20 Přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rufie [MVR] 1 rufie = 100 laari, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,21 Kč = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rufií. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD.
Drinky - cca 3 - 6 USD.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Telefony
Do České republiky 00 420 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.
Z České republiky 00 960 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba nebyla zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. Ceny od 60 USD/hod. Kurzy potápění od 120 USD za kurz.

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. Ceny od 30 USD.

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena. Cena od 50 USD.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. Cena od 40 USD.

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. Cena od 140 USD.
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. Ceny od 35 USD.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Měli jsme perfektní dovolenou 29. 12. 2017

Malý ostrůvek s názvem Adaaran Club Rannnalhi navštívila naše pětičlenná rodina v předvánočním čase od 8. do 22. prosince 2017 a nádherně jsme si zde užili každý den našeho pobytu! Transfer rychlou... Číst zbytek recenze

Naprostá spokojenost - krásné a klidné místo na zemi 11. 12. 2017

Služby hotelu Spokojenost - nemám nic, co bych vytkl resortu kategorie ***. Každý večer v hlavním baru živá hudba. Na ostrovu je i krámek se suvenýry, který každý třetí den nabízí slevy 20% - čímž... Číst zbytek recenze

Ráj na zemi 14. 07. 2016

Nádherný a klidný ostrůvek, perfektní obsluha, milí lidé, úžasný a usměvavý personál. Ubytování ve vodních bungalovech " bezkonkurenční". Jídlo vynikající, velký výběr všech chutí, Pláže a celý... Číst zbytek recenze

Super dovolena 30. 01. 2016

Klidne prostredi. Ceska recepcni. Vyborna strava. Ubytovani ve starsich patrovych domkach. Vodni bungalovy v rekonstrukci. Koraly blizko plaze. Bily pisek okolo celeho ostrova. Delka cca 350 m a... Číst zbytek recenze

Pán 13. 10. 2015

Super prostředí , bezchybna prijemna obsluha. Ráj na zemi. Všem doporučuji. Počasí bezkonkurenční . Ubytování nemá chybu . Servis jakbysmet . Stravování formou bufetu , každý si vybere . Super... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

08. 01. - 18. 01. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
71 185 Kč
15. 01. - 25. 01. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
69 510 Kč
22. 01. - 01. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
96 175 Kč
29. 01. - 08. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
69 009 Kč
05. 02. - 15. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
68 712 Kč
26. 02. - 07. 03. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
67 932 Kč
04. 03. - 14. 03. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
68 038 Kč
11. 03. - 21. 03. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
67 932 Kč
18. 03. - 28. 03. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
67 932 Kč
25. 03. - 04. 04. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
66 241 Kč
01. 04. - 11. 04. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
63 165 Kč
08. 04. - 18. 04. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
62 702 Kč
15. 04. - 25. 04. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
60 225 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč