Adaaran Select Meedhupparu Obrázek0
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek1
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek2
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek3
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek4
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek5
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek6
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek7
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek8

Adaaran Select Meedhupparu

Maledivy - Male
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Adaaran Select Meedhupparu se nachází na severním atolu Raa, na rajském ostrově vzdáleném cca 136 km od mezinárodního letiště v Male (transfer trvá cca 45 minut). Transfer je organizován hydroplánem, což je dalším lákadlem.

UPOZORNĚNÍ!
Vzhledem k tomu, že je transfer organizován hydroplánem, let na ostrov se může uskutečnit pouze během dne. Klienti v poslední den pobytu opouští hotel brzy odpoledne a jsou dopraveni do Male. Zbývající čas do odletu z Male do Varšavy čekají na letišti.

Pláž
Hotel Adaaran Select Meedhupparu se nachází na ostrově obklopeném krásnou, bílou písečnou pláží s malebnou lagunou. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, 2 hlavní restaurace, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní, 3 bary, včetně swim up baru. K dispozici je bazén obklopený sluneční terasou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Navíc: kosmetický salon, obchod se suvenýry, centrum vodních sportů.

Pokoje
Komplex se skládá z 215 komfortních vil zařízených v místním stylu. Vily u pláže (rozloha cca 48 m²) se nachází v zahradě v blízkosti pláže a jsou vybavené koupelnou (sprchový kout - částečně pod širým nebem, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, ventilátorem, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (spotřeba za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, zařízenou terasou.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v restauraci Sufura, občerstvení v hlavním baru (10:30-11:30, 16:00-17:00 a 23:00-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: čerstvé ovocné džusy a importované alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Adaaran Select Meedhupparu pořádá animační program: karaoke, živá hudba, ukázky vaření, diskotéka na pláži. Sportovní infrastruktura: posilovna, badminton, plážový volejbal, plážový fotbal, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), šipky, sauna. Za poplatek: billiard, elegantní lázně, vodní sporty (šnorchlování, windsurfing, potápění, surfování, vodní lyžování, extrémní sporty), místní výlety do Male či na okolní ostrovy, rybaření a plavby při západu slunce.

Internet
Internet Wi-Fi ve společných prostorách hotelu zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
www.adaaran.com

Náš názor
Hotel dobré třídy, který se těší velmi dobrým hodnocením hostů. Elegantní pokoje a široký výběr atrakcí v areálu hotelu z něj dělají ideální volbu pro klidnou dovolenou. Hotel Adaaran Select Meedhupparu se nachází na krásném atolu Raa, který je známý pro své krásné, nedotčené korálové útesy. Vřele jej doporučujeme osobám orientovaným na prozkoumávání podmořského, mnohobarevného světa, protože je to jedno z nejlepších míst pro potápění na Maledivách.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2022 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Maledivy.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. Ceny od 60 USD/hod. Kurzy potápění od 120 USD za kurz.

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. Ceny od 30 USD.

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena. Cena od 50 USD.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. Cena od 40 USD.

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. Cena od 140 USD.
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. Ceny od 35 USD.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč