Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek0
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek1
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek2
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek3
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek4
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek5
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek6
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek7
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek8
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek9
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek10
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek11
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek12
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek13
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek14
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek15
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek16
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek17
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek18
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek19
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek20
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek21
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek22
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek23
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek24
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek25
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek26
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek27
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek28
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek29
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek30
Barcelo Whale Lagoon Maldives Obrázek31

Barcelo Whale Lagoon Maldives

Maledivy
Pobytový
Hotel Elite
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na jižním atolu Ari, na rajském ostrově vzdáleném&nbsppřibližně 50 km&nbspod letiště Male (transfer trvá přibližně 30 minut). Transfer je organizován hydroplánem, který je další atrakcí.

Poznamenejte, že vzhledem k tomu, že transfer je organizován hydroplánem, let na ostrov se může uskutečnit pouze během dne. Klienti v poslední den pobytu opouštějí hotel v odpoledních hodinách a jsou přepraveni do Male. Zbývající čas na odlet z Male' do Varšavy je na letišti.
POZNÁMKA: Přímo v hotelu je nutné uhradit povinný poplatek Green Tax ve výši cca 6 USD/osoba/den (platí pro všechny, včetně dětí).

.

Pláž

Hotel se nachází na ostrově obklopeném krásnou písečnou pláží s malebnou lagunou. Lehátka jsou k dispozici bez příplatku.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, hlavní restaurace Sea Salt s místní a mezinárodní kuchyní, restaurace Aqua s fusion středomořskou kuchyní (za příplatek, doporučujeme rezervaci) a 2 restaurace s občerstvením u bazénu (za příplatek). Dále 2 bazény nepravidelného tvaru s lehátky a slunečníky zdarma. Za příplatek: půjčovna kol, obchody s řemeslnými výrobky a suvenýry, kadeřnictví, kosmetika a lékař.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (7:00-10:30) se podává formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek: HB - doplňková večeře (19:00-22:00) nebo FB - doplňková k HB oběd (12:30-14:30). Nad rámec formule All Inclusive: navíc k FB: občerstvení (10:30-11:00 a 16:00-16:30), vybrané místní a importované alkoholické a nealkoholické nápoje v otevírací době baru mezi 10:00-24:00, 1x za pobyt večeře v restauraci Aqua zdarma.

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní animace. Pořádá jógu a pilates u bazénu, vystoupení DJ a kapel, kurzy vaření a tance a různé hry. Dále je k dispozici: posilovna, fotbal, plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek: sauny, vířivka, procedury a masáže v elegantním lázeňském centru, vodní sporty (včetně: šnorchlování, windsurfingu, vodního lyžování, extrémních sportů).

Webové stránky

https://www.barcelo.com/en-ie/barcelo-whale-lagoon-maldives/

Místní kategorie
*****
Podle našeho názoru

Malebný a exkluzivní hotel obklopený bílými plážemi a tropickou vegetací bude tou správnou volbou pro hosty, kteří ocení odpočinek uprostřed přírody. Díky bohaté gastronomické nabídce, příjemným pokojům a přátelské atmosféře bude navíc tento hotel ideální pro páry i jednotlivce.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč