Royal Decameron Tafoukt Obrázek0
Royal Decameron Tafoukt Obrázek1
Royal Decameron Tafoukt Obrázek2
Royal Decameron Tafoukt Obrázek3
Royal Decameron Tafoukt Obrázek4
Royal Decameron Tafoukt Obrázek5
Royal Decameron Tafoukt Obrázek6
Royal Decameron Tafoukt Obrázek7
Royal Decameron Tafoukt Obrázek8
Royal Decameron Tafoukt Obrázek9
Royal Decameron Tafoukt Obrázek10
Royal Decameron Tafoukt Obrázek11
Royal Decameron Tafoukt Obrázek12
Royal Decameron Tafoukt Obrázek13
Royal Decameron Tafoukt Obrázek14
Royal Decameron Tafoukt Obrázek15
Royal Decameron Tafoukt Obrázek16
Royal Decameron Tafoukt Obrázek17
Royal Decameron Tafoukt Obrázek18
Royal Decameron Tafoukt Obrázek19

Royal Decameron Tafoukt

Maroko
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Bazén se sladkou vodou
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo u Atlantického oceánu, přibližně 1 km od turistického centra a barů, restaurací a obchodů. Letiště Agadir je vzdáleno přibližně 30 km.

Pláž

Budova se nachází přímo na široké písečné pláži (přes promenádu). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (v oddělené hotelové části).

.
K dispozici pro hosty

Hotel se skládá ze 7 dvou a třípodlažních budov. Prostorná vstupní hala s nepřetržitě otevřenou recepcí, výtah, hlavní restaurace Atlantis, restaurace a la carte Café del Mar (nutná předchozí rezervace), snack bar (11:00-17:00), bar u bazénu (10:00-23:00), Champions Bar (17:00-23:00), marocká kavárna Fly (17:00-23:00):00-23:00), velký venkovní bazén s dětským bazénem (sladká voda ve všech bazénech; v zimě vyhřívaný bazén), Factory disco (23:00-1:00, nápoje za poplatek), dětský klub pro děti 4-12 let (otevřen v určených časech). U bazénů lehátka, slunečníky a osušky - zdarma. Za příplatek: kosmetický salon, prádelna, lékař, hlídání dětí. Hotel přijímá platební karty.

.
Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Atlantis, občerstvení během dne ve snack-baru (11:00-17:00) a další:00), 1 x za pobyt večeře v a la carte restauraci Café del Mar (19:00-22:00 - nutná předchozí rezervace, středomořská kuchyně), voda, nealkoholické nápoje, pivo, místní alkoholické nápoje v určených barech (10:00-1:00).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají během dne rozsáhlé animační programy (hry a soutěže u bazénu, aerobik, gymnastika) a pro děti jsou připraveny animační programy v miniklubu. Večer se v amfiteátru konají různá představení a vystoupení. K dispozici je také posilovna, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, plážový fotbal, petanque.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

The Royal Decameron je prvotřídní hotel, který vás může nalákat na příjemné pokoje, zajímavé animační programy vedené profesionálními animátory a fantastickou polohu přímo na písečné pláži u Atlantického oceánu.

Umiestnenie

Komfortní čtyřhviezdičkový hotel se nachází přímo při Atlantickom oceáne, přibližně 1 km od turistického centra, barov, restauraácií a obchodov. Letiště Agadir je vzdálené přibližně 30 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu se během dne konajú rozsiahle animačné programy (hry a súťaže pri bazéne, aerobik, gymnastika) a pre deti sú pripravené animácie v miniklube. Večer sa v amfiteátri konajú rôzne predstavenia a vystúpenia. K dispozici je také: posilňovňa, stolný tenis, lukostreľba, plážový volejbal, plážový futbal, petang.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (7:00-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Atlantis, občerstvení během dne ve snack bare (11:00-17:00):00), 1 x za pobyt večera v a la carte restauraácia Café del Mar (19:00-22:00 - nutná rezervácia vopred, stredomorská kuchyňa), voda, nealkoholické nápoje, pivo, miestne alkoholické nápoje v určených baroch (10:00-1:00).

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel se nachází v 7 dvoj- a trojposchoďových budovách. Priestranná vstupná hala s 24hodinovou recepciou, výťah, hlavná reštaurácia Atlantis, a la carte reštaurácia Café del Mar (nutná predchádzajúca rezervácia), snack bar (11:00-17:00), bar pri bazéne (10:00-23:00), Champions Bar (17:00-23:00):(17:00-23:00), marocká kaviareň Fly (17:00-23:00), veľký vonkajší bazén s detským bazénom (sladká voda vo všetkých bazénoch; v zime vyhrievaný bazén), Factory disco (23:00-1:00, nápoje za poplatok), detský klub pre deti od 4 do 12 rokov (otvorený v určených hodinách). Pri bazénoch ležadlá, slnečníky a osušky - zdarma. Za poplatok: salón krásy, práčovňa, lekár, opatrovateľka detí. Hotel prijíma kreditné karty.

.
Podľa nášho názoru

Hotel Royal Decameron je prvotriedny hotel ktorý vás môže zaujať príjemnými izbami, zaujímavými animáciami pod vedením profesionálnych animátorov a fantastickou polohou priamo na pieočnatej pláži pri Atlantickom oceáne.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive), povinný turistický poplatek (poplatek byl automaticky přidán do rezervace) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Maroko - Agadir wczasy

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obecné informace

Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.

 

Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.

 

Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně 6 měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum. Občané s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám.

 

Čas
- 1 hodina času oproti českému času.

 

Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.

 

Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

 

Agádír
Agádír se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlouhá cca 8 km a teplé vody Atlantského oceánu lákají ke koupání. Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.

Výlety v okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Jednodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Kutubíja (zvenčí), palác Bahia a jediné náměstí na světě Djemaa el Fna, kde se lze setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštci. V Marrákeši vás také pozveme na večeři do marocké restaurace a na procházku po medíně (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agádíru.

 

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT
Atraktivní cesta terénními automobily na jih od Agádíru, po oblasti Souss-Massa. V programu mimo jiné: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine na úpatí pohoří Antiatlas, Národní park Souss-Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, „malá sahara“. Oběd v berberské restauraci. A na závěr nezapomenutelná jízda  bývalou trasou Rally Paříž-Dakar.

 

RYBOLOV 
Relaxační plavba lodí po zátoce Agádíru, během které budeme mít možnost lovit a opalovat se. Hostinu z ulovených ryb připraví palubní šéfkuchař.

 

SAFARI BOU JERIF - 2 denní 
Dvoudenní expedice džípy na jih Maroka. Přejezd na divokou pláž Legzira, která je známá díky obrovským červeným skalním obloukům. Volný čas a oběd na pláži. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývalé španělské enklávy), pevnosti Cizinecké legie a lov škorpiónů. Nezapomenutelné ubytování na jedinečném místě - ve stanech berberských nomádů v pevnosti Bou Jerif! Následující den přejezd k úpatí pohoří Antiatlas, pobyt v opevněném městě Tiznit a prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. Cena zahrnuje: nocleh, 2 obědy, večeře, snídaně.

 

MALEBNÉ MĚSTEČKO AS-SAWÍRA 
Okouzlující bílo-modré městečko. Nachází se u pobřeží Atlantiku s krásným starým městem z 18. století. Město malířů, sochařů, hudebníků a umělců vyrábějících nádherné stříbrné výrobky. Toto město opakovaně navštívil Jimmy Hendrix. Program zahrnuje procházku historickým starým městem s opevněným nábřežím La Scala. Ve volném čase oběd na vlastní náklady.

 

PROJÍŽĎKA NA VELBLOUDECH
Dvouhodinový výlet na velbloudech do okolí Agádíru. Výhodou výletu je zajímavá trasa projížďky vedoucí přes eukalyptové háje podél údolí řeky Souss, kde lze s trochou štěstí vidět růžové plameňáky!

 

RELAXAČNÍ HAMMAM 
Tato relaxační procedura ošetření pleti je kombinací sauny, vodní lázně, aplikace černého olivového mýdla, gommage peelingu a hodinové masáže celého těla přírodními oleji.

 

KROKODÝLÍ PARK 
Výlet do Krokodýlího parku u Agádíru. Je zde shromážděno přes 300 exemplářů krokodýla Nilského. Je to jeden z největších druhů krokodýlů žijících v Africe. Krokodýly lze zde obdivovat v krásném uspořádání odkazujícím na jejich přirozený ekosystém. Park je také okouzlující botanickou zahradou, kde rostou rostliny z celého světa. Neobvyklé druhy exotických rostlin byly rozděleny do 4 botanických oblastí. V Croco parku můžete také obdivovat obří želvy a leguány. Volný čas v parku.

 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv případné reklamace by měly být směřovány přímo na organizátora. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientačnípro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Víza - informace pro prodejce

Držitelé cestovních pasů České republiky nepotřebují ke vstupu do Maroka vízum pro pobyt nepřesahující 90 dnů.

POZOR: Občané třetích zemí, se kterými nemá Maroko bezvízovou dohodu a kteří cestují s cestovním dokladem vydaným Českou republikou, vízum potřebují!

Ke vstupu do Maroka musí být občan ČR, dle informací Ministerstva zahraničních věcí a spolupráce Marockého království, vybaven nepoškozeným cestovním pasem s platností nejméně 3 měsíce od data vstupu na marocké území.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč