Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek0
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek1
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek2
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek3
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek4
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek5
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek6
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek7
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek8
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek9
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek10
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek11
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek12
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek13
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek14
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek15
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek16
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek17
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek18
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek19
Three Corners Fayrouz Plaza Obrázek20

Three Corners Fayrouz Plaza

Egypt - Marsa Alam
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Mezinárodní animace
Blízko letiště, krátký transfer
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prostorný hotelový komplex Three Corners Fayrouz Plaza obklopený udržovanou zahradou patřící ke známému hotelovému řetězci Three Corners. Mezinárodní letiště Marsa Alam je vzdáleno cca 6 km, přístav Port Ghalib cca 2 km a město Marsa Alam cca 65 km.

Pláž

Hotel Three Corners Fayrouz Plaza se nachází přímo u soukromé písečné pláže s přístupem k útesu - hotel má vlastní molo. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Hotel postavený v roce 2007 (částečně zrekonstruovaný v roce 2014) se skládá ze 41 budov.

Recepce 24h, bankomat, prádelna, lékárna, obchod se suvenýry, minimarket, kadeřnictví. V hotelu jsou 4 restaurace - hlavní Panorama (pokrmy formou bufetu), plážová Lagoona, a'la carte Chez Pascal a egyptská Marhaba, navíc několik barů: lobby bar, bar u bazénu a bar na pláži. Hosté mohou využívat 2 venkovní bazény (1 v zimě vyhřívaný) a dětské brouzdaliště, které obklopuje rozsáhlá sluneční terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma.

Internet

V areálu lobby, na terase přilehlé k lobby a v restauraci je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. V hotelu jsou k dispozici také počítače. Na pokojích není internet k dispozici.

Catering

All Inclusive: snídaně (6:30-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je v určených barech v určitých časech k dispozici také teplé a studené občerstvení, zmrzlina v baru u bazénu (15:30-17:00) a místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v určených barech. All Inclusive nezahrnuje čerstvě vymačkané džusy a dovážené lihoviny.

Sportovní a animační program

Hotel organizuje během dne animační program pro děti i dospělé (představení, hry, aktivity atd.) a večer orientální show. Zdarma je k dispozici: volejbal, šipky, stolní tenis, vodní pólo, boccia. Za příplatek: aerobik, kulečník a centrum vodních sportů na pláži. V hotelu je také wellness centrum (masáže, kosmetické procedury, sauna, lázně). Pro nejmenší je k dispozici miniklub Trixie s hrami a aktivitami, tematické dny, dětské hřiště a brouzdaliště.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Kvalitní 5* hotel s přístupem k malebnému korálovému útesu, patřící ke známému hotelovému řetězci Three Corners, který poskytuje služby na nejvyšší úrovni! Díky skvělému miniklubu jej doporučujeme zejména rodinám s dětmi - ti nejmenší budou trávit čas aktivně, zatímco rodiče budou moci relaxovat na krásné hotelové pláži!

Umiestnenie

Priestorový hotelový komplex obklopený udržiavanými zahradami patří do známej siete Three Corners. Mezinárodní letisko Marsa Alam je vzdálené přibližně 6 km, přístav Ghalib přibližně 2 km a město Marsa Alam přibližně 65 km.

Webová lokalita Športový a animačný program

Počas dňa sa tu koná animačný program pre deti a dospelých (predstavenia, hry, aktivity atď.) a večer orientálna show. Volejbal, šípky, stolní tenis, vodné pólo, boccia sú k dispozícii zadarmo, aerobik, biliard a centrum vodných športov na pláži sú k dispozícii za príplatok. V hoteli sa nachádza aj wellness centrum (masáže, kozmetické procedury, sauna, kúpele). Pre najmenších je k dispozícii miniklub Trixie s hrami a aktivitami, tematickými dňami, detským ihriskom a detským bazénom.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (6:30-10:00), oběd (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Počas dňa je k dispozícii aj teplé a studené občerstvenie v určených baroch v určených časech, zmrzlina v bare pri bazéne (15:30-17:00) a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v určených baroch. All Inclusive nezahàňa čerstvo vylisované šťávy a dovážané liehoviny.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel postavený v roce 2007, částečně zrekonstruovaný v roce 2014, zůstávajúci zo 41 budov.

Štyrihodinová recepcia, bankomat, práčovňa, lekáreň, obchod so suvenírmi, minimarket, kaderníctvo. Hotel má 4 restaurace - hlavnú Panorama (bufetové jídlo), plážovú Lagoona, a'la carte Chez Pascal a egyptskú Marhaba, ako aj niekoľko barov: lobby bar, bar pri bazéne a bar na pláži. Hostia môžu využívať 2 vonkajšie bazény (1 v zime vyhrievaný) a detské brodítko, ktoré obklopuje rozsiahla slnečná terasa. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazénoch - zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Prvotřídní 5* hotel s přístupem k malebnému korálovému útesu, patřícímu do známej hotelovej siete Three Corners, poskytujúci služby na nejvyšší úrovni! Vďaka vynikajúcemu miniklubu ho odporúčame najmä rodinám s deťmi - tí najmenší budú aktívni, zatiaľ čo rodičia môžu relaxovať na krásnej hotelovej pláži!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. 
Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Luxor a Karnak
Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku, Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd.
 

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních instruktorů. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Plavba lodí Seascope 
Pobyt v Marsa Alam bez obdivování útesu? Nemožné! Doporučujeme cca 1,5hodinovou plavbu lodí s proskleným dnem plující mezi korálovými útesy. Možnost obdivování nádherného podmořského světa z paluby lodi.


V galábiji přes El Quseir!
Odpolední výlet po nejstarším egyptském městě na pobřeží Rudého moře - El Quseir. Je to jedno z mála pobřežních měst, kde se podařilo udržet skutečné zvyky Egypťanů ještě nedotčené cestovním ruchem. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Následně oběd v místní rybí restauraci. Po jídle návštěva místního trhu, kde se nachází tradiční parfumerie a coffee shop, kde ochutnáme kávu s kardamónem nebo ibiškový čaj a zapálíme si vodní dýmku.
 

Potápění - ostrov Qulaan
Fantastický výlet lodí na ostrovy Qulaan - malé rajské ostrovy roztroušené po Rudém moři, obklopené pohádkovými útesy! Během výletu jsou naplánovány 2 více než hodinové zastávky na šnorchlování (vybavení ke šnorchlování v ceně). Během potápění je velká šance, že se k nám připojí delfíni! V ceně výletu je zahrnut oběd. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport.

 
Super expedice 2 v 1 - poušť a útesy!

Expedici začneme cca 2hodinovou jízdou na čtyřkolkách po poušti - během jízdy pouští obklopenou majestátními horami, se budeme cítit jako skuteční objevitelé! Po dávce adrenalinu budeme mít příležitost k odpočinku v beduínské vesnici u občerstvení a ibiškového čaje. Následně přejezd do zátoky Marsa Mobarak, čili želví zátoky. Čas na koupání a opalování, stejně jako šnorchlování na jednom z nejkrásnějších korálových útesů v oblasti Marsa Alam. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Želví dům
Skvělý výlet na místo, kde obří želvy rudého moře vytvořily svůj domov. Vyplujeme z krásného přístavu v Port Ghalibu a začneme naše dobrodružství, během něhož jsou plánovány tři zastávky na šnorchlování. Oběd na lodi v ceně. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport. 

Asuán a Abu Simbel 
Dvoudenní autobusový výlet. 1. den: navštívíme Velkou asuánskou přehradu a chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Následně nocleh v Asuánu (na lodi nebo v hotelu). V brzkých ranních hodinách odjezd z Asuánu a přejezd do Abu Simbel - monumentálních a úchvatných chrámů faraóna Ramzese II. a jeho manželky Nefertari. Následně přejezd do města Edfú, kde uvidíte chrám boha Hora. Cena zahrnuje 2 obědy, večeři a snídani.
 

Quad safari 
Výlet terénními vozy po rozlehlé poušti a návštěva beduínské vesnice, kde lze poznat beduínské zvyky a jednoduchost jejich života. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Další možnosti výletů

Káhira letadlem
Plavby lodí po Rudém moři 
Návštěva aquaparku Akassia

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Egyptě obvykle trvá od listopadu do poloviny března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč