Sugar Beach A Sun Resort Obrázek0
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek1
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek2
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek3
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek4
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek5
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek6
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek7
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek8
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek9
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek10
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek11
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek12
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek13
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek14
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek15
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek16
Sugar Beach A Sun Resort Obrázek17

Sugar Beach A Sun Resort

Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Hotel Elite
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova ve vesnici Flic en Flac. V blízkosti hotelu se nacházejí kavárny a restaurace. Letiště je od hotelu vzdáleno přibližně 36 km.

Pláž

Obydlí se nachází přímo na krásné 1,5 km dlouhé pláži. Plážový servis je pro hosty zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, 13 restaurací a barů, 3 venkovní bazény (u bazénu je vyhrazena "tichá zóna" - místo absolutního ticha, které přispívá ke klidu a relaxaci), lehátka a slunečníky, největší dětský klub na ostrově pro děti ve věku 2-11 let, fitness centrum, Cinq Mondes - lázně & Wellness zóna , 2 butiky, obchod se suvenýry. Za pronájem hlídání dětí se platí příplatek.

Internet

Bezplatný přístup k Wi-Fi.

Catering

V hotelu je celkem 13 restaurací a barů. Ve 3 hlavních restauracích (Buddha-Bar Beach, Citronella's Beach Lounge Restaurant, Le Patio) se podává kontinentální snídaně - (04:00 - 07:00), snídaně (7:00 - 10:30), pozdní snídaně (10:30 - 11:30), oběd (12:30 - 15:00), odpolední občerstvení (15:00 - 17:00), večeře (19:00 - 22:00). Jídla jsou podávána formou bufetu a z jídelního lístku (v závislosti na restauraci, kde se jídla podávají). Místní a importované alkoholické nápoje se podávají v hotelových barech v době: 09:00 - 23:00.

Dresscode platný v restauracích - elegantní oblečení, elegantní a zakrytá obuv.

Sportovní a animační program

Na pláži a u bazénu probíhají různé animační aktivity pro děti i dospělé. V rámci pobytu mohou hosté využívat 5 tenisových kurtů, víceúčelové hřiště, šnorchlovat, windsurfing a výlet lodí s proskleným dnem. Odpoledne a večer se konají hry s DJ, tematické večery s živou hudbou a různá představení. Za příplatek se můžete věnovat hloubkovému potápění, vodnímu lyžování, rybaření a celodenním plavbám katamaránem. Ve fitness centru je vyhrazen prostor pro bojová umění pro příznivce tae bo, kickboxu, juda a karate. Na místě je k dispozici také posilovací zařízení. Za příplatek: golf v Tamarina Golf Clubu (poplatek zahrnuje transfer na golfové hřiště, hrací vybavení a hrací dobu).

Lázeňské & wellness centrum nabízí specializované procedury, při nichž se používá místní a autentická mauricijská kosmetika. Lázně nabízejí Cinq Mondes - ajurvédské, africké a klasické hammam procedury.

Webové stránky

www.sugarbeachmauritius.com

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tato idylická destinace je proslulá svou nádhernou krajinou, tropickými zahradami a nekonečnými bílými písečnými plážemi. Resort se může pochlubit prvotřídními kuchaři, kteří pracují pouze s těmi nejčerstvějšími surovinami, takže každé jídlo je kulinářským mistrovským dílem. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na západnom pobreží ostrova v dedinke Flic en Flac. V blízkosti hotelu se nacházejí kaviarne a restaurace. Letiště je od hotelu vzdálené přibližně 36 km.

Webová lokalita
www.sugarbeachmauritius.com
Športový a animačný program
Na pláži a při bazéne sa konajú rôzne animácie pre deti a dospelých. V rámci pobytu mohou hostia využívat 5 tenisových kurtů, multifunkční ihrisko, mohou sa venovať šnorchlovaniu, windsurfingu a výletu lodí so skleným dnom. V popoludňajších a večerních hodinách sa konajú hry s DJ-om, tematické večery so živou hudbou a rôzne predstavenia. Za príplatok sa môžete venovať hĺbkovému potápaniu, vodnému lyžovaniu, rybolovu a celodennej plavbe katamaránom. Vo fitnescentre je vyhradená oblasť bojových umení pre fanúšikov tae bo, kickboxu, džuda a karate. Na místě se nachází i posilovací zařízení. Za príplatok: golf v golfovom klube Tamarina (poplatok zahàňa transfer na golfové ihrisko, hracie vybavenie a hrací čas).

V kúpeľnom & wellness centre sa ponúkajú špecializované procedúry, pri ktorých sa používa miestna a autentická maurícijská kozmetika. Kúpele ponúkajú Cinq Mondes - ajurvédske, africké a klasické hammam procedúry.

Stravovanie
V hotelu je celkem 13 restaurací a barů. Ve 3 hlavních restauracích (Buddha-Bar Beach, Citronella's Beach Lounge Restaurant, Le Patio) sa podávajú kontinentálne raňajky - (04:00 - 07:00), raňajky (07:00 - 10:30), neskoré raňajky (10:30 - 11:30), obed (12:30 - 15:00), popoludňajšie občerstvenie (15:00 - 17:00), večera (19:00 - 22:00). Jedlá sa podávajú formou bufetu a z jedálneho lístka (v závislosti od restauraácie, v ktorej sa jedlá podávajú). Miestne a importované alkoholické nápoje sa podávajú v hotelových baroch v čase: 09:00 - 23:00.

Oblečení platný v reštauráciách - elegant oblečenie, elegant a zakrytá obuv.
Miestna kategória
*****
K dispozícii pre hostí
Recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, 13 restauraácií a barov, 3 vnější bazény (při bazéne je vyhradená "tichá zóna") - miesto absolútneho ticha, ktoré prispieva k pokoju a relaxácii), ležadlá a slnečníky, najväčší detský klub na ostrove pre deti vo veku 2-11 rokov, fitnes centrum, Cinq Mondes - kúpele & Wellness zóna , 2 boutiquey, obchod so suvenírmi. Prenájom opatrovateľky je za příplatok.
Podľa nášho názoru
Tato idylická destinácia je známa svojou úžasnou prírodou, tropickými záhradami a nekonečnými bílými pieočnatými plážemi. Rezort sa môže pochváliť prvotriednymi šéfkuchármi, ktorí pracujú len s tými najčerstvejšími surovinami, vďaka čomu je každé jídlo kulinárskym majstrovským dielom. Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na Mauricius (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Mauritius - wczasy


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu na Mauricius

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem na letišti ve Varšavě. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na Mauricius pravidelnou linkou (s přestupem).

Den 2 -  7 (nebo 14)
Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (o přesném čase odletu vás bude informovat delegát Rainbow na místě).

Den 9 (nebo 16)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MAURICIUS obecné informace

Měna
1 rupie (MUR) = 100 centů. 20 rupií = 0,5 EUR. Doporučujeme vzít euro (EUR). V oběhu jsou bankovky v hodnotě 25, 50, 100, 200, 500, 1000 a 2000 rupií a mince v hodnotách 5, 20, 50 centů a 1, 5, 10, 20 rupií. Kreditní karty jsou všeobecně přijímány.

Vízum
Ke vstupu na Mauricius není potřeba vízum. Cestovní pas musí být platný po dobu dalších 6 měsíců od data návratu. Je potřeba prokázat, že máte dostatek finančních prostředků na úhradu nákladů během vašeho pobytu (100 USD/den).

Celní předpisy
Je přísný zákaz dovážet více než 1 litr lihovin na osobu (nebo přepočteno na jiný typ alkoholu) a pornografii.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 3 hodiny oproti zimnímu času.

Jazyk
Úředním jazykem na Mauriciu je anglický a kreolský jazyk, ale v běžném užívání je také francouzsky jazyk.

Elektřina
230 V/50 Hz. Evropské zásuvky (dva kulaté otvory umístěné horizontálně) a britské zásuvky (dva podlouhlé otvory umístěné vodorovně a jeden svisle, uprostřed).

Doprava
Na Mauriciu se jezdí vlevo. Silnice jsou v dobrém stavu. Veřejná doprava funguje do 22:30, na provincii do 18:00.

Očkování a zdraví
Při cestě na Mauricius není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se jen očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je třeba vzít s sebou repelenty. Vzhledem ke korálům vyskytujícím se u břehu, se doporučuje mít ke vstupu do vody vhodnou obuv.

Místní zvyky
Na Mauriciu je zakázán nudismus. Zemi obývají převážně hinduisté.

MAURICIUS
Mauricius - to jsou písečné pláže a křišťálově čistý tyrkysový oceán, ale také indické chrámy, botanické zahrady s bujnou, svěží zelení a vzácnými druhy ptáků, skrývající se mezi ebenovými stromy. Je také mekkou pro ty, jež milují vodní sporty, dokonce i ty nejnáročnější. Mauricius láká turisty sluncem a křišťálově čistým mořem, stejně jako nádhernými výhledy. Nejkrásnější "pohlednice" z ostrova je poloostrov Le Morne Brabant, jež se nachází na jihozápadním pobřeží. Je to velmi malebné pohoří, které nabízí fantastický výhled na tyrkysové vody Indického oceánu (od roku 2008 je na seznamu světového dědictví UNESCO).

Nejkrásnější pláž Trou aux Biches, se nachází přímo vedle hotelu Casuarina. Toto místo bylo oceněno v soutěži World Travel Awards v kategorii nejlepší pláž na světě v roce 2011.
Ve vodách Indického oceánu v blízkosti města Flic en Flac, uvidíte jedny z nejkrásnějších korálových útesů. Úžasný podmořský svět můžete vidět mnoha způsoby. Velmi rozšířené jsou zde prosklené ponorky a speciální bubliny k chození po dně oceánu. Co je však důležité, na mnoha místech na ostrově (také u hotelů), můžeme najít širokou škálu vodních sportů (vodní lyžování, windsurfing, šnorchlování, potápění, kajaky, šlapadla, motorové čluny, katamarány).

Fauna a flóra ostrova je nesmírně zajímavá a pestrá. Kromě úžasného podmořského světa lze vidět želvy, pestrobarevné papoušky stejně jako spoustu originálních orchidejí nebo vznešenou viktorii královskou. Srdečně zveme!

Odlety
Odlet z Varšavy. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti ve Varšavě. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na Mauricius pravidelnou linkou (s přestupem).

Výlety v okolí

Fakultativní výlety (ceny jsou orientační)

Mauricius v kostce
V programu oblast Chamarel, kde budeme obdivovat jediný jednokaskádový vodopád na Mauriciu a „Zemi sedmi barev“ - jedno z nejlepších a nezapomenutelných míst k vidění na ostrově. Chamarel je také jediným regionem na Mauriciu, kde se pěstuje káva, kterou bude možnost ochutnat. Je zde také jedna z nejznámějších továren rumu, kde se seznámíte s procesem výroby rumu a ochutnáte tento místní nápoj. Před námi je také jedno z nejkrásnějších vyhlídkových míst - Georges, odkud se rozprostírá unikátní panorama na Národní park Černé řeky (Black River Gorges). K rozjímání a klidu nás přivede Ganga Talao - posvátné jezero, které je místem pěších poutí Hinduistů. Návštěva Krokodýlího parku (Vanilla Crocodile & Tortoise Park) bude skutečnou procházkou tropickým lesem, jehož obyvatelem je zdejší známá želva obrovská. Výlet zakončíme na pláži Gris Gris - na nejjižnějším bodu ostrova, kde se rozprostírá jedinečné panorama a nachází se zde tzv. „plačící skála“.

Plavby katamaránem
Během každé dovolené, dokonce i té nejaktivnější, přijde vhod den odpočinku a relaxace. Vynikajícím nápadem je plavba pohodlným katamaránem, která bude obohacena spoustou zábavy, opalování a vodních sportů (šnorchlování). Během plavby bude oběd a nápoje (v ceně výletu). Nabídneme Vám různé verze tohoto výletu, v závislosti na směru, kterým se vydáme, uvidíme sever, východ nebo západ ostrova. 

Tropicana
Během tohoto výletu zažijete exotické safari v nejznámějším parku na ostrově - Casela Nature Park. Bude příležitost krmit žirafy, vyfotografovat lva, tygra nebo stanout tváří v tvář pštrosovi. Dalším bodem programu bude panorama jednoho z nejkrásnějších vodopádů v této části světa - Chamarel. Dalším zázrakem přírody je země, která se mění různými barvami, jejíž smíšené písky se vždy vrátí na své místo. To všechno je skryto v tropické džungli, ke které vede neobvykle malebná cesta. Dobrodružství, příroda a pohlednicové fotky nejslavnějších atrakcí ostrova. 

Dva živly
Nemusíte umět létat, abyste mohli vidět z ptačí perspektivy jedno z nejkrásnějších pobřeží na světě, nemusíte také umět plavat, abyste se ocitli v podvodním světě korálových útesů, želv a pestrobarevných ryb. Zveme vás na vzrušující dobrodružství s parasailingem (pohodlné sedačky s padákem závěsným za člunem), jež vám umožní obdivovat Mauricius ze vzduchu a procházku po dně oceánu (v hloubce 2-3 metrů) v průhledné kopuli vyplněné vzduchem. Ideálním zakončením dne bude přejezd lodí k vodopádům Grand River South-East, jízda na Tube Ride (ponton za lodí) a oběd na ostrově Ile aux Cerfs. 
 

Mystický výlet
Pokud chcete pocítit kouzlo neobvyklých míst Mauricia, pak Vás zveme na mystický výlet. Na začátku se vydáme k nejvyššímu vyhlídkovému místu města Curepipe, kterým je vyhaslá sopka Trou aux Cerfs. Rozprostírá se z ní nádherné panorama ostrova. K rozjímání a klidu nás přivede další bod programu - Ganga Talao - nejposvátnější místo na ostrově, s jednou z nejvyšších soch Šivy na světě. Následně návštěva čajové plantáže - uvidíme proces jeho výroby a ochutnáme různé druhy v čajovně umístěné uprostřed tropické zeleně a jezera. Návštěva Krokodýlího parku (Vanilla Crocodile & Tortoise Park) bude skutečnou procházkou tropickým lesem, jehož obyvateli jsou kromě krokodýlů želvy obrovské. Bude možnost je nakrmit a vyfotit se s nimi. Výlet zakončíme v Gris Gris - na nejjižnějším bodu ostrova, ve kterém se obrovské vlny oceánu rozbíjejí o sopečné útesy. 

Port Louis - hlavní město ráje
Návštěva hlavního města ostrova - Port Louis. V programu mimo jiné: návštěva místního trhu a slavného nákupního komplexu Caudan - ideální místa k nákupu suvenýrů z ostrova a využití volného času. Pojedeme také k citadele, kterou postavili Britové v roce 1835. Následně přejezd do Muzea cukru a seznámení s tajemstvím jeho výroby - koneckonců celý ostrov je pokrytý plantáží cukrové třtiny. Výlet zakončíme v Botanické zahradě „Pamplemousses“, ve které budeme moci pozorovat netopýry, nespočetné palmy, lotosové květiny a vizitku zahrady, čili důstojnou „Viktorii Královskou“ - je to místo, které je třeba navštívit. 

Setkání s delfíny
Plavání s delfíny je nesmírně vzrušující zážitek, který vám umožní kontakt s mimořádně krásnou a nedotčenou krajinou, ale také poznání života těchto nádherných mořských savců v jejich přirozeném vodním prostředí. Motorový člun nás vezme na setkání s delfíny, kde budeme mít jedinečnou příležitost nejen vidět tato zvířata, ale také hrát si s nimi ve vodách Indického oceánu. Ideálním zakončením této výpravy bude zastávka u křištálově čistých vod Crystal Rock a oběd servírovaný na ostrově Ile aux Benitiers. 

Ponorka/podvodní skútr
Ponorka Submarine Vás vezme na cestu v hlubinách, během níž objevíte tajemství ukrytá v Indickém oceánu. V hloubce 35 m můžete vidět vrak lodi, dno oceánu a jeho obyvatele. Skvělou alternativou je projížďka podvodními skútry v hloubce 3-4 m. Tyto nabídky jsou jedny z nejvíce originálních forem objevování podvodního světa! Budete pozorovat barevné ryby a s trochou štěstí i želvy a chobotnice.
 

Rybářská expedice „Big Game”
Skvělým způsobem aktivního odpočinku je výlet profesionální lodí na rybolov velkých mořských ryb. Vody obklopující Mauricius nám dávají tuto příležitost, protože jsou plné marlinů, doradů a bonitů. Nespornou výhodou této mořské eskapády je péče profesionála, který přizpůsobí tuto expedici dle vašeho vkusu a přání. Cena závisí na typu lodi a velikosti skupiny.

Nezapomenutelný výlet
Nabídka pro aktivní a skutečné cestovatele. Vyjděte na horu Le Morne - jeden z nejslavnějších vrcholů na ostrově, ze kterého uvidíte nejkrásnější pohled Mauricia na podvodní vodopád a vůbec jeden z nejnádhernějších ve vašem životě! Připojte se k úzkému okruhu dobyvatel jedné z nejvíce fascinujících hor v Indickém oceánu. Vřele doporučujeme! 

Potápění
Ponořte se do křišťálově čisté vody Indického oceánu a pod dohledem profesionálních potápěčů prozkoumejte podmořský svět Mauricia plný nejkrásnějších korálových útesů na světě, které jsou domovem pestrobarevných ryb, želv a mnoha dalších mořských tvorů. Budete mít příležitost cítit se jako průzkumník, jež se potápí mezi loděmi ztroskotalými v 18. a 19. století. Cena zahrnuje přepravu lodí, potápěčské vybavení a péči profesionálních potápěčů.

S dětmi

La Vanille Crocodile Park
Krokodýli nilští, aligátoři a kajmani - bude možnost prohlédnout si z blízka tato mimořádná zvířata. Ale to je teprve začátek. Během procházky tropickou vegetací uvidíme leguány, netopýry, opice a želvy - včetně těch největších. Procházka mezi desítkami obřích želv, děti je budou moci krmit, pohladit je po krku - a co se jim moc líbí a udělat si s nimi skvělé fotky! Doplněním výletu bude nádherná sbírka motýlů sběratele polského původu.

Odpočinek
Nádherné pláže - ostrov Mauritius je známý především díky rajským plážím, jedněm z nejkrásnějších pláží na světě. Tyrkysová, křišťálově čistá voda se spojuje s bílým pískem a modrou oblohou, díky čemuž je toto místo skutečným rájem.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč