Sunscape Sabor Cozumel Obrázek0
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek1
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek2
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek3
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek4
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek5
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek6
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek7
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek8
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek9
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek10
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek11
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek12
Sunscape Sabor Cozumel Obrázek13

Sunscape Sabor Cozumel

Mexiko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Mezinárodní animace
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Sunscape Sabor Cozumel se nachází v jižní části ostrova Cozumel, cca 15 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 85 km (nutný transfer trajektem cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Sunscape Sabor Cozumel se nachází u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 4 restaurace (včetně jedné podávající jídla z grilu a 2 restaurací a'la carte), 3 bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (v bazénech sladká voda), miniklub pro děti a maxiklub pro mládež, malé dětské hřiště, obchod se suvenýry, zdravotnické zařízení (za poplatek), prádelna (za poplatek).

Pokoje
Hotel Sunscape Sabor Cozumel má 218 pokojů různých typů rozmístěných v jednopatrových a dvoupatrových budovách. Všechny jsou pohodlné, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy, minibarem (možnost příplatku), žehlicím prknem/žehličkou, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let - zdarma. Pokoje pro osoby se zdravotním postižením na potvrzení.

- Pokoje Deluxe Tropical View (rozloha cca 32 m²) - s výhledem do zahrady, max. pro 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být pouze 2 postele typu queen-size. Je zde možnost příplatku za výhled na moře (výhled může být neúplný).

- Pokoje Suite Tropical View (rozloha cca 55 m²) - s výhledem do zahrady, max. pro 4 osoby, v pokoji navíc rozkládací pohovka a malý kuchyňský kout.

- Pokoje Junior Suite Tropical View (rozloha cca 60 m²) - s výhledem do zahrady nebo na bazén, max. pro 2 osoby, v pokoji se nachází jedna manželská postel.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne a noci občerstvení v místech určených hotelem, 2 restaurace a’la carte (bez dřívější rezervace). Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní i dovážené) k dispozici od 10:00 do 1:00.

Sport a zábava
Hotel Sunscape Sabor Cozumel organizuje pestrý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, aquaaerobik, kajaky, paddleboard, šnorchlování, nemotorizované vodní sporty. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek. U hotelu se nachází potápěčské centrum (za poplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, v ostatních částech hotelu - za poplatek (cca 9 USD/hodina, cca 40 USD/týden).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.sunscapesresorts.com

Náš názor
Hotel Sunscape Sabor Cozumel je výbornou volbou nejen pro rodinnou dovolenou. Menší děti ocení řadu animací, větší děti Core Zone a výlety na kolech a dospělí relaxaci v hotelovém wellness. Pro všechny pohodlné pokoje, chutné a pestré jídlo (24h), bazény a bohatství podmořského světa druhého největšího korálového útesu na světě nacházejícího se nedaleko hotelu - to vše pod prázdninovým heslem Unlimited-Fun®. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Mexika!

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - Cozumel

Program

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6, 7, 14 nebo 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7, 8, 9, 14, 15 nebo16
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 8, 9, 10, 15, 16 nebo 17
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Upozornění k přeletu

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč