Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek0
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek1
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek2
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek3
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek4
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek5
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek6
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek7
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek8
Playa Azul Golf Scuba Spa Obrázek9

Playa Azul Golf Scuba Spa

Mexiko
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Komorní, malý
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Malý hotel Playa Azul Golf Scuba Spa se nachází cca 6 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Mezinárodní letiště Cancúnu je vzdáleno cca 75 km (nutná plavba trajektem - cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Playa Azul Golf Scuba Spa se nachází u malé písečné pláže s kamenitým sestupem do vody.

Vybavení
Recepce, lobby, 3 restaurace, bar, plážový bar, sluneční terasa s lehátky, bazén (sladká voda), obchod se suvenýry, konferenční místnost, lékařská péče (za poplatek), směnárna, prádelna (za poplatek), půjčovna kol a aut, parkoviště (zdarma). Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma).

Pokoje
Hotel Playa Azul Golf Scuba Spa nabízí 50 pokojů se základním vybavením. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, sprchový kout), satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem (balkónový nábytek).

Standardní pokoje (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 4 osoby, jako přistýlka je malá pohovka.

Strava
Snídaně (formou bufetu). Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-22:00) podávané na místech určených hotelem.

Sport a zábava
Za poplatek: kulečník, procedury v hotelovém wellness, potápění. Vybavení pro šnorchlování - zdarma. V rámci ubytování v hotelu je možnost zahrát si golf (golfové hřiště se nachází cca 8 minut chůze od hotelu) - v ceně je zahrnuta tzv. green fee, členská karta je za poplatek (cca 34 USD/osoba/den).

Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.playa-azul.com

Náš názor
Komorní základní hotel Playa Azul Golf Scuba Spa doporučujeme spíše pro dovolenou ve dvou nebo se skupinou přátel, než pro rodinnou dovolenou (chybí infrastruktura pro děti). Příjemná bazénová zóna, zdvořilá a ochotná obsluha a prostorné pokoje - to jsou vizitky hotelu. U hotelu se nachází malá pláž. Hotel leží v blízkosti letoviska San Miguel. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo minibusem, stravování dle popisu ubytování, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Program

Den 1 
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Jiné

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

UPOZORNĚNÍ!
- Před příjezdem do Mexika musí zákazníci vyplnit povinné online celní prohlášení.
- Prohlášení může být vyplněno nejdříve 3 dny před plánovaným letem do Mexika.
- V případě osob, které cestují společně (rodiny), je prohlášení vyplněno jednou osobou jménem osob, které cestují společně (rodiny).
- Online prohlášení nahrazuje papírové prohlášení.
- Online prohlášení je nutné vyplnit pod tímto odkazem:https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf

Upozornění k přeletu

Všichni klienti, kteří využijí charterový přelet Cancún - Varšava, musí také přiletět do Mexika charterovým letadlem společnosti LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že klienti, kteří si zakoupili přelet oběma směry Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letadlem společnosti LOT, nemusí být odbaveni na zpáteční charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč