Barcelo Maya Grand Resort Obrázek0
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek1
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek2
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek3
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek4
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek5
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek6
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek7
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek8
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek9
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek10
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek11
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek12
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek13
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek14
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek15
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek16
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek17
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek18
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek19
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek20
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek21
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek22
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek23
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek24
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek25
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek26
Barcelo Maya Grand Resort Obrázek27

Barcelo Maya Grand Resort

Mexiko - Mayská riviéra
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Mezinárodní animace
Tenisový kurt
Wellness
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Obrovská prázdninová vesnice se skládá ze 4 hotelů Beach, Caribe, Colonial a Tropical - klienti mohou využívat rekreační zařízení všech hotelů. Nachází se v blízkosti malého (cca 4 km) letoviska Puerto Aventuras. V přístavu Puerto Aventuras několik obchodů, restaurací a barů. Do slavného archeologického naleziště Tulum cca 35 km, do hlavního letoviska Riviera Maya Playa del Carmen cca 20 km, na letiště v Cancúnu cca 80 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v regionu, která se táhne v délce více než 2 km - ideální pro ranní běhání a večerní procházky. Pláž je široká, s bílým pískem, křišťálově čistou vodou a korálovým útesem přímo u pláže.

K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, 16 restaurací (4 bufetové restaurace, 4 snack bary-grill, 8 tematických restaurací, kde je nutná rezervace stolu předem a poloprofesionální oblečení: (restaurace: mexická, španělská, s mořskými plody, 2 japonské, 2 italské, steakhouse), 14 barů, sluneční terasy s lehátky, houpacími sítěmi a slunečníky, 2 velké bazény s vířivkou, dětský bazén s aquaparkem,pirátský ostrov a lekce surfování (za poplatek), miniklub (4-12 let), dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), obchody se suvenýry a řemeslnými výrobky, butiky, prádelna (za poplatek), lékařské služby (za poplatek), půjčovna aut, směnárna.

Internet

V areálu hotelu je Wi-Fi připojení zdarma.

.

Catering

All inclusive: snídaně (7.00-10.30), obědy (12.30-15.00) a večeře (18.30-22.00) formou bohatého bufetu, možnost využití tematických restaurací (nutná předchozí rezervace). Během dne možnost rychlého občerstvení (sendviče, hamburgery, hot dogy) na pláži a snack bar pro děti u bazénu. Neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů (24 hodin denně).

Sportovní a animační program

Bohatý a pestrý animační program, včetně soutěží, zábavných her, večerů s živou hudbou, výuky tance, španělštiny. Zdarma: zdarma: aqua aerobik, 5 tenisových kurtů (osvětlení za poplatek), kurt na pádlování (osvětlení za poplatek), víceúčelové hřiště, šnorchlování (nutná záloha na vybavení), potápění (1 lekce v bazénu zdarma), kajaky, windsurfing, katamarány, plachtění, minigolf, šlapadla, vodní pólo, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, lukostřelba, zahradní šachy, posilovna (s tureckou lázní, saunou a vířivkou), sauna. Ošetření obličeje a těla v hotelových lázních - za příplatek. V komplexu se nachází delfinárium (za poplatek, včetně možnosti potápění s delfíny) a potápěčské centrum PADI.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Fantastická prázdninová vesnice s jedinečným bohatstvím rekreačních a sportovních zařízení, která osloví malé i velké. Jako bonusy - nedaleký útes a delfinárium. Hotel je chválen za bohatou nabídku jídel a prvotřídní služby i skvělou polohu přímo na krásné pláži. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Obrovská prázdninová dedina pozostávajúca zo 4 hotelov Beach, Caribe, Colonial a Tropical - klienti mohou využívat rekrečné zariadenia všetkých hotelov. Nachádza sa v blízkosti malého (cca 4 km) letoviska Puerto Aventuras. V prístave Puerto Aventuras niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Do známé archeologické lokality Tulum cca 35 km, do hlavního letoviska Riviera Maya Playa del Carmen cca 20 km, do letoviska Cancún cca 80 km.

.
Webová lokalita Stravovanie

All inclusive: raňajky (07.00-10.30), oběd (12.30-15.00) a večeře (18.30-22.00) formou bohatého bufetu, možnost využít tematické restaurace (nutná rezervace předem). Počas dňa rýchle občerstvenie (sendviče, hamburger, hot-dogs) na pláži a snack bar pre deti pri bazéne. Neobmedzené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů (24 hodin).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, 16 restauraácií (4 bufetové restauraácie, 4 snackbary-grill, 8 tematických restauraácií, v nichž se vyžaduje rezervacia stolov vopred a poloprofesionálne oblečenie: (mexická, španělská, morzeé plody, 2 japonské, 2 talianské, steakhouse), 14 barov, slnečné terasy s ležadlami, hojdacími sítěmi a slnečníkmi, 2 velké bazény s vírivkou, detský bazén s aquaparkom,pirátsky ostrov a lekcie surfovania (za poplatok), miniclub (4-12 rokov), detské ihrisko, opatrovateľská služba (za poplatok), obchody so suvenírmi a remeselnými výrobkami, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske služby (za poplatok), prenájom áut, zmenáreň.

Podľa nášho názoru

Fantastická prázdninová dedina s jedinečným bohatstvím rekreačních a sportovních zařízení, která oslovia malých i velkých. Ako bonusy - neďaleký útes a delfinárium. Hotel je chválený za bohatú ponuku jedál a prvotriedne služby, ako aj za skvelú polohu priamo na nádhernej pláži. Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner  do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 7 nebo 14 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti v Polsku, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel)

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 2 - 2,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. Na letišti v Cancunu může být vybírán poplatek VISITAX (cca 10 USD/os.) před odletem z Mexika.

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - Cancun i Riviera Maya

Upozornění! Všechny předběžné rezervace musí obsahovat údaje cestujícíh - je to nutné pro vytvoření rezervace v hotelu. Chybějící údaje cestujících mohou vést k tomu, že hotel rezervaci odmítne.

Program

První den
Sraz na letišti v Katovicích nebo Varšavě u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6 nebo 2 - 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7 nebo15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Katovice nebo do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu  (přímý let).

Den 8 nebo 16 
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Tajemné Chichén Itzá a Valladolid
Celodenní exkurze do předkolumbovského mayského města - Chichén Itzá, zapsaného v roce 1988 na seznam Světového dědictví UNESCO a v roce 2007 vyhlášeného jedním ze sedmi novodobých divů světa. Během výletu lze vidět mimo jiné: nejslavnější jukatánskou Kukulkánovu pyramidu, astronomickou observatoř, největší hřiště na pelotu v Mezoamerice, Chrám tisíců sloupů a Jaguára. Je to také nejlepší místo k nakupování řemeslných výrobků a suvenýrů. V programu výletu je zahrnuta také návštěva jedné z cenote (známých krasových studní na Yucatánu) s možností koupání, ochutnávky tequily v komorní palírně. Vyvrcholením dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oceněným jako „kouzelné místo Mexika“. Koloniální architektura tohoto malého městečka s tradičním náměstím nazvaným Zócalo uchvátí každého (oběd v ceně). 

Mayský svět a Yucatán v kostce v Xcaret
Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každý, kdo odpočívá na Yucatánu. Lze se zde setkat se skutečným „charro“ čili mexickým kovbojem, stanout tváří v tvář jaguárovi nebo tapírovi, vyfotit se s tukanem, obdivovat více než 1000 druhů ptáků, 30 druhů papoušků, extrémně bohaté motýlárium, plavat v podzemní kilometrové řece a konečně seznámit se s mayskými zvyky. Přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní seznámit se s flórou a faunou Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, rejnoci a manty uchvátí ty nejnáročnější (za příplatek možnost plavání s delfíny nebo rejnoky). Vyvrcholením pobytu v parku je jedinečné divadelní představení „světlo-zvuk“, během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, zhlédneme zápas v pelotě, budeme obdivovat bohatou kulturu, hudbu různých států Mexika. 

Coba a Tulum
Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých mayských archeologických zón na Yucatánu. V programu přejezd krásně umístěné Coby - archeologické zóny, která se nachází v Yucatánské selvě (džungli). Odvážným doporučujeme výstup na nejvyšší pyramidu poloostrova (42 metrů vysokou). Program výletu zahrnuje návštěvu a koupání v jeskynní cenote, kde budeme moci obdivovat úchvatné vápencové útvary - včetně stalaktitů a stalagmitů. Druhá archeologická zóna, kterou tento den navštívíme - Tulum je nejúchvatnějším místem na Yucatánu. Zříceniny předkolumbovského města Mayů se slavným Castillo (čili hradem) na 12 metrů vysokém útesu Karibského moře jsou velmi častou vizitkou poloostrova, která se objevuje na obalech průvodců po Mexiku (oběd v ceně).  

Rajské ostrovy Yucatánu - ostrov Contoy a ostrov Isla Mujeres
Skutečný ráj pro všechny, kteří milují panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemná plavba rychlým člunem na neobydlený karibský ostrov Contoy, který patří do Národního parku Yucatánu. Protože je chráněný, nemůže jej denně navštívit víc než 200 lidí. Toto místo uchvátí každého, kdo sem připluje - bohatá flóra a fauna na ostrově, rajská krajina, odpočinek na panenské pláži, koupání v křišťálovém moři - to vše tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - Ostrova žen. Isla Mujeres je malým, ale bezpochyby malebným ostrovem s majákem, komorním karibským městečkem a chrámem bohyně plodnosti Ixchel. Během pobytu na ostrově možnost šnorchlování mezi korálovými útesy (v závislosti na počasí, oběd v ceně výletu). Cena 
 

Sian Kaan
Národní biosférický park Sian Kaan je bezpochyby rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místnými loďkami mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžete obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo rejnoky v jejich přirozeném prostředí. Program také zahrnuje koupání v krystalických karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v lůně přírody. 

Pro aktivní

3 cenotes - Aventuras Mayas
Na Yucatánu je několik tisíc cenot neboli krasových studní vzniklých v důsledku vyplachování vápencových skal dešťovou vodou. Cenoty stanovily pro Maye hlavní zdroje sladké vody, některé také sloužily k rituálním účelům. Potápění v 3 cenotes - otevřené, jeskynní a propojené s mořem. Určitě to bude vzrušující zážitek pro každého milovníka podmořského světa (slavná, dokonalá průzračnost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé vápencové útvary).
 

Objevte Tajnou řeku
Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které tvoří nevídaný přírodní zázrak. Dvouhodinová plavba s průvodcem dává možnost objevit fantastické geologické útvary v krystalicky čisté vodě (oběd v ceně). 

Relaxace

Fifth Avenue v Playa del Carmen
Fifth Avenue v Playa del Carmen - to je nejmódnější adresa Yucatánu. Během dne promenáda - ideální místo na nákupy, po setmění se mění v centrum nočního života.

Voladores - nebescí akrobati
Poznejte dechberoucí předkolumbijský náboženský obřad, během kterého tanečníci rotující ve výšce 30 m přivolávají déšť a prosí o dobrou úrodu. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznamu Nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO a stále je kultivována Indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo
Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů na Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas v kombinaci s mimořádnými představeními a show, po nichž začíná bláznivá párty. Široký výběr hudby - od rock and rollu přes rock a pop až po latinské rytmy. Právě zde se natáčela kultovní komedie „Maska“! 

Kuchyně

Mexická kuchyně

Každý by ji měl ochutnat, protože mexická kuchyně je skutečnou symfonií chutí! Mexičané dovedně kombinují místní suroviny, jako jsou například rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s těmi, které dováželi dobyvatelé - olivový olej, rýže, hovězí maso nebo ořechy. A tak na základě různorodých produktů vznikají kulinářské variace, jejichž základem je tortilla a díky odvážné kombinaci přísad zde získávají překvapivé výsledky - dokonalým příkladem je pikantní čokoládová omáčka mole poblano.

Upozornění k přeletu

Přelet:
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
 
Důležité! 
V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Jedna dospělá osoba může přivézt ne více než 400 cigaret nebo 400 náplní do elektronických cigaret, ne více než 50 doutníků a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 01. listopadu do 31. března.

Upozorňujeme, že pláže v Cancúnu a na Mayské riviéře mohou být periodicky postiženy zvýšeným přílivem mořských řas. Jejich výskyt v této oblasti je přirozeným jevem a jejich intenzita se může měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách nebo mořských proudech. Z bezpečnostních důvodů proto nemusí být vodní sporty v tomto období k dispozici.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč