Mia Reef Isla Mujeres  Obrázek0
Mia Reef Isla Mujeres  Obrázek1
Mia Reef Isla Mujeres  Obrázek2

Mia Reef Isla Mujeres

Mexiko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Mia Reef Isla Mujeres se nachází na soukromém ostrově El Yunque, který je spojen s Isla Mujeres mostem (cca 100 m). Trajektový přístav je vzdálen cca 1,5 km a mezinárodní letiště Cancún je cca 32 km od hotelu (je nutný cca 20minutový přejezd trajektem). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Mia Reef Isla Mujeres se nachází u písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace (včetně bufetové, cevicherie), bary (včetně baru typu swim-up), kavárna, bazén na zahradě, přírodní skalní bazén, sluneční terasa s lehátky, miniklub (4-11 let), dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), směnárna. Pokojová služba (za poplatek).

Pokoje
Hotel Mia Reef Isla Mujeres má 93 pokojů umístěných v hlavní budově. Všechny pokoje jsou pohodlné a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, trezorem, minibarem (denně doplňovaným vodou, nealkoholickými nápoji a pivem), žehlicím prknem a žehličkou, příslušenstvím k přípravě čaje/ kávy, balkonem nebo francouzským balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení).

Pokoj typu Deluxe - pro max. 2 osoby, v pokoji je postel typu queen size.

Pokoj typu Deluxe s výhledem na oceán - pro max. 4 osoby, v pokoji jsou maximálně 2 postele typu queen size (bez možnosti přidání přistýlek). Výhled na oceán může být neúplný.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu a/nebo a'la carte, občerstvení během dne, místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 22:00) na místech určených hotelem.

Sport a zábava
Hotel Mia Reef Isla Mujeres organizuje animace pro děti i dospělé. Zdarma: plážový volejbal, posilovna, kánoe. Za poplatek: ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness.

Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Poloha hotelu Mia Reef Isla Mujeres na útesu Avalon a na soukromém ostrově vytváří skutečně karibskou atmosféru. Za pozornost stojí také pokoje: obnovené během posledních 2-3 let, jejichž design odkazuje na barvy a kulturu Mexika. Navíc vynikající kuchyně a velmi dobré služby. Centrum letoviska se nachází ve vzdálenosti příjemné procházky (cca 400-500 m od hotelu) - tam jsou také obchody, restaurace a bary. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta "základní"  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě.

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Program

První den
Sraz na letišti ve Varšavě na stanovišti Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Cancúnu společnosti LOT (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady. Po příletu následuje pasové odbavení a setkání s delegátem, poté trajekt a transfer do vybraného hotelu.

Den 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování a fakultativní výlety atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Let s charterovým letadlem typu LOT Dreamliner (přímý let do Varšavy).

Den 9 lub 16
Přílet do Polska.

Jiné

Letadlo PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy cestování. V LOT CHARTERS Economy zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také minerální vodu. Další nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z menu Sky baru, které jsou k dispozici na palubě letadla, jsou za poplatek. V třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business zahrnuje cena bohatší menu včetně vybraných alkoholických nápojů (v omezeném množství) a nealkoholických nápojů a zvýšený váhový limit na zavazadla. Ve všech třídách je individuální palubní zábavní systém s osobním monitorem před každým sedadlem.  Více informací ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Víza

Cestovní pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret a ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

UPOZORNĚNÍ!

- Před příjezdem do Mexika musí zákazníci vyplnit povinné online celní prohlášení.
- Prohlášení může být vyplněno nejdříve 3 dny před plánovaným letem do Mexika.
- V případě osob, které cestují společně (rodiny), je prohlášení vyplněno jednou osobou jménem osob, které cestují společně (rodiny).
- Online prohlášení nahrazuje papírové prohlášení.
- Pod tímto odkazem by mělo být prohlášení vyplněno:

https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf

- Pokyny pro vyplnění prohlášení jsou k dispozici u rezervace.

Upozornění k přeletu

Všichni zákazníci, kteří využívají charterový let Cancun-Varšava, musí také letět do Mexika charterovým letem LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že zákazníci, kteří si zakoupili zpáteční cestu Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letem LOT, nemohou být odbaveni zpět na charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Víza

Cestovní pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret a ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.
 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč