Ubytování INN Obrázek0
Ubytování INN Obrázek1
Ubytování INN Obrázek2
Ubytování INN Obrázek3
Ubytování INN Obrázek4
Ubytování INN Obrázek5
Ubytování INN Obrázek6
Ubytování INN Obrázek7
Ubytování INN Obrázek8

Na úpatí Himálají

Nepál - Bhaktapur
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Káthmándú - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelech a logích (8 nocí), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem, stravování dle programu, služby polského průvodce, turistický program (viz níže), 1 láhev vody/os./den, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel, balíček Sport). 


Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů a spropitné pro místní průvodce, nosiče zavazadel, číšníky, obsluhu skupiny v systému TGS (cca 265 USD/os., povinný poplatek průvodci), osobní výdaje, další jídla a nápoje, vízum do Nepálu (cca 30 USD/os.), poplatky za fotografování a filmování (cca 40 USD/os.) a fakultativní výlety.


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Fakultativní výlety: let nad Himalájemi (cca 350 USD/os.), přelet helikoptérou do základního tábora Annapurny (cca 440 USD/os.), možnost letu vrtulníkem poblíž základního tábora pod Mt Everest (cca 1 650 USD), východ slunce v horách (cca 30 USD/os.), lanovka na Chandragiri Hills (cca 65 USD/os.), paragliding v Pókhaře (cca 140 USD/os.), rafting (cca 70 USD/os.). Upozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při min. 12 osobách.


Název zájezdu v polském jazyce: U podnóża Himalajów
Kód zájezdu: INN


Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky byly uvedeny ke dni 27.02.2024 a mohou být změněny.

Výlety v okolí

Let nad Himalájemi
Přibližně hodinový přelet letadlem podél nejvyšší části Himalájí, korunovaný výhledem na Mount Everest (8848 m n.m.). Odlet a návrat z/do Káthmándú. Prodávány jsou výhradně místa u oken. Let je realizován pouze za příznivých klimatických podmínek a dobré viditelnosti na zasněžené sedmi a osmitisícovky. Cena cca 350 USD/os. 

 

Annapurna Base Camp
Nezapomenutelný ranní přelet vrtulníkem do nejznámější základny v Himalájích na úpatí Annapurny v nadmořské výšce cca 4130 m. Vzhledem k povětrnostním podmínkám (silný vítr, možný sníh) a k teplotě (pod 0° C) je nezbytné odpovídající oblečení. Cca 30 minut volného času na obdivování nejvyšších himálajských vrcholků „na dosah ruky“. Odlet a návrat z/do Pókhary. Cena cca 440 USD/os.

 

Východ slunce v horách
Jedná se o výlet v brzkých ranních hodinách k vyhlídkovému místu na vysoké Himálaje. Vesnice Sarankot se nachází cca 1600 m n. m., několik kilometrů od Pókhary (cca 1 hodina jízdy autobusem), kde lze za jasného dne vidět masiv Annapurny (Annapurna II., 7937 m n. m.), Dhaulágirí (8167 m n. m.), Mačapučare (6993 m n. m.). Je to jedno z nejkrásnějších vyhlídkových míst v Nepálu pro obdivování nádherné scenérie, jakou je „rozsvícení vrcholů“ - chvíli před východem slunce, kdy slunce ještě není vidět na obzoru, ale nejvyšší vrcholy již zachytily první paprsky. Úspěch výpravy je zcela závislý na počasí. Cena cca 30 USD/os.

 

Lanovka na Chandragiri Hills (cca 65 USD/os.)

 

Paragliding v Pókhaře (cca 140 USD/os.).

 

Rafting na řece Trisuli (cca 70 USD/os.).Let vrtulníkem poblíž základního tábora pod Mt Everest (cca 1 650 USD).

 

Upozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při min. 12 osobách.

 

Víza

Nepálské vízum
- pro získání nepálského víza (vydaného na letišti v Káthmándú) potřebujete 1 barevnou fotografii a jednu volnou stránku v cestovním pase,
- cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu,
- cena víza je 30 USD/os.   

Hotel

Ubytování

Hotely *** podle místní kategorie a chaty - (8 zahájených hotelových nocí: Bhaktapur - 1, Nagarkot - 1, Pokhara - 2, Chitwan - 2, Kathmandu - 2).

Pokoje: bez možnosti přistýlek.

.
Catering

Snídaně a večeře, 2 obědy

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč