Ubytování Paříž Obrázek0
Ubytování Paříž Obrázek1
Ubytování Paříž Obrázek2
Ubytování Paříž Obrázek3
Ubytování Paříž Obrázek4
Ubytování Paříž Obrázek5
Ubytování Paříž Obrázek6
Ubytování Paříž Obrázek7
Ubytování Paříž Obrázek8
Ubytování Paříž Obrázek9

Paříž a hrady nad řekou Loira - letecká verze

Francie
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Paříž - Polsko, letištní taxy, transfery autokarem: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu (4 noci), stravování: 4 kontinentální snídaně (servírované na sladko), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (RER a metro), systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) - cena cca 250 EUR/os. dospělá osoba a cca 180 EUR/os. dítě do 12 let (povinný poplatek placený průvodci). Nezahrnuje: jiné osobní výdaje a fakultativní výjezd na vrchol Eiffelovy věže (za příplatek cca 30 EUR/os.).


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza
Kód zájezdu: PZO


UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 2 EUR/den/os. (pobytovou taxu platí obvykle osoby starší 14 let). Pobytová taxa se platí průvodci při ubytování v hotelu. 

Program

Hrady - Chambord, Chenonceaux, Cheverny • Louvre a Mona Lisa • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže • Muzeum impresionistů Musée d'Orsay s plátny umělců jako Monet, Renoir, van Gogh, Cézanne • relaxační plavba po Seině


Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přílet do Paříže a transfer do hotelu. Odložení zavazadel v úschovně. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra města. Procházka po Montmartre, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Návrat do hotelu.


Den 2
Po snídani odjezd autokarem z Paříže do údolí řeky Loiry, kde navštívíme tři zámky-paláce: renesanční Chambord, postavený na začátku 16. století Františkem I. (pravděpodobně podle návrhu samotného Leonarda da Vinciho), Chenonceau - ležící nad řekou Cher (nádherné zahrady, krásná architektura) a palác Cheverny - udržovaný ve stylu Ludvíka XIII. Návrat do Paříže na přenocování.


Den 3
Po snídani odjezd na prohlídku, kterou začneme v Louvru (s polským místním průvodcem) s nádhernou sbírkou děl evropského umění: mimo jiné Mona Lisa, Venuše Mélská (Venus de Milo), Okřídlené Vítězství Samothrace. Dalším bodem našeho výletu bude návštěva gotického kostela sv. Severína Pařížského, který skrývá ve svých zdech zvon z roku 1412. Následně se vydáme na ostrov Saint Louis, kde se zastavil čas. V klidných uličkách se skrývají malebné činžovní domy, okouzlující kavárny, četné umělecké galerie a okouzlující čajovny. Cestou budeme mít možnost vidět katedrálu Notre-Dame (zvenčí). Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za příplatek cca 30 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (výška téměř 300 m) a možnost obdivování jedinečného panoramatu města. Posledním bodem programu bude plavba lodí po Seině. Návrat do hotelu.


Den 4
Po snídani prohlídka Gare d'Orsay - impresionistického muzea, které se nachází v budově bývalého vlakového nádraží. Kromě obrovské sbírky obrazů umělců, jako např. Moneta, Renoira, van Gogha a Cézanna, samotná budova vypadá impozantně. Následně se vydáme na procházku po Elysejských polích (Champs-Elysées) - nejznámější aleji světa a nakonec výstup na Vítězný oblouk (Arc de Triomphe), odkud je krásný výhled na alej. Návrat do hotelu.
 

Den 5
Snídaně (v případě odjezdu do Polska v brzkých ranních hodinách snídaně v podobě balíčku na cestu). Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.


Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech. 
- Program je realizován městskou hromadnou dopravou - kromě 2. dne zájezdu (RER, metro).
- Za příplatek jsou 2 večeře:
večeře jsou v den návštěvy: Louvru a Gare d'Orsay, Elysejských polí (Champs-Elysées).
V den, kdy se jede do údolí řeky Loiry (návštěva 3 zámků-paláců), ani v den příletu a odletu, NENÍ večeře.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

Ubytování

Skromné hotely turistické třídy - všechny se nacházejí na předměstí Paříže, v blízkosti stanic metra nebo RER.

Pokoje: 2-lůžkové (možnost 1 přistýlky max.

Pokoje: 2-lůžkové (možná max. 1 přistýlka; ve většině hotelů přistýlka ve formě palandy), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitní TV.

Catering

Kontinentální snídaně (podává se sladká v hotelové restauraci; obvykle croissant/žvýkačka, džem, káva nebo čaj), 2 večeře za příplatek.

Místní kategorie

**

Stravovanie

Kontinentálne raňajky (podávané na sladko v hotelovej reštaurácii; zvyčajne croissant/žrút, džem, káva alebo čaj), 2 večere za príplatok.

Miestna kategória

**

Ubytovanie

Nemoderní hotely turistickej triedy - všetky sa nachádzajú na predmestí Paríža, v blízkosti staníc metra alebo RER.

Spálne:

Postele: 2-lôžkové (možná max. 1 přístelky)

Postele: 2-lôžkové (možná max. 1 prístelka; vo väčšine hotelov prístelka vo forme poschodovej postele), všetky s kúpeľňou a WC, telefónom a satelitnou TV.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč