Ubytování Rodinné parky Obrázek0
Ubytování Rodinné parky Obrázek1
Ubytování Rodinné parky Obrázek2
Ubytování Rodinné parky Obrázek3
Ubytování Rodinné parky Obrázek4
Ubytování Rodinné parky Obrázek5
Ubytování Rodinné parky Obrázek6
Ubytování Rodinné parky Obrázek7
Ubytování Rodinné parky Obrázek8
Ubytování Rodinné parky Obrázek9
Ubytování Rodinné parky Obrázek10
Ubytování Rodinné parky Obrázek11
Ubytování Rodinné parky Obrázek12
Ubytování Rodinné parky Obrázek13
Ubytování Rodinné parky Obrázek14
Ubytování Rodinné parky Obrázek15

Paříž - rodinné zábavní parky - letecká verze

Francie - Paříž
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Paříž - Polsko, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu (4 noci), stravování: 4 kontinentální snídaně (servírované na sladko), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (RER a metro), systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) - cena cca 255 EUR/os. dospělá osoba a cca 230 EUR/os. dítě do 12 let (povinný poplatek placený průvodci). Nezahrnuje: jiné osobní výdaje a fakultativní výjezd na vrchol Eiffelovy věže (za příplatek cca 30 EUR/os.).

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji - wersja lotnicza
Kód zájezdu: PRL

UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 2 EUR/den/os. (pobytovou taxu platí obvykle osoby starší 14 let). Pobytová taxa se platí průvodci při ubytování v hotelu. 

Program

Přelet letadlem • zábava a poznávání - pro děti a rodiče • Disneyland Paris - nejlepší na světě • Asterix Park - síla smíchu a zábavy • relaxační plavba po řece Seině • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže


Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přílet do Paříže a transfer do hotelu. Odložení zavazadel v úschovně. Následně krátká prohlídka města a procházka po Elysejských polích (Champs-Elysées), nejznámější aleji světa. Poté návrat do hotelu, ubytování a čas na odpočinek.


Den 2
Po snídani celodenní pobyt (do 20:00-21:00) v Euro Disneylandu, největším zábavním parku pro děti a dospělé v Evropě. Skládá se ze 4 zemí: „Země fantazie - Fantasyland“ - mimo jiné s hradem Šípkové Růženky, „Pohraniční země - Frontierland“ - mimo jiné s nádhernou Velkou Hromovou horou, „Dobrodružný ostrov - Adventureland“ - mimo jiné Indiana Jones a Chrám zkázy a „Země objevů - Discoveryland“ - mimo jiné s krásnou ponorkou Nautilus kapitána Nema. Návrat do hotelu.


Den 3
Po snídani doporučujeme procházku po Montmartru, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Dalším bodem našeho výletu bude návštěva gotického kostela sv. Severína Pařížského, který skrývá ve svých zdech zvon z roku 1412. Následně se vydáme na ostrov Saint Louis, kde se zastavil čas. V klidných uličkách se skrývají malebné činžovní domy, okouzlující kavárny, četné umělecké galerie a okouzlující čajovny. Cestou budeme mít možnost vidět katedrálu Notre-Dame (zvenčí). Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za příplatek cca 30 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (výška téměř 300 m) a možnost obdivování jedinečného panoramatu města. Posledním bodem programu bude plavba lodí po Seině. Návrat do hotelu.


Den 4
Po snídani přejezd do Astérix Parku postaveného podle vzoru slavného komiksu o dobrodružstvích přátelských Galů: Asterixe, Obelixe a jeho přátel. Mezi nejzajímavější atrakce patří: vesnice Asterixe (replika galské vesnice), starověké Řecko (palác Minóse a replika trojského koně) a římské město. Návrat do hotelu.


Den 5
Snídaně (v případě odjezdu do Polska v brzkých ranních hodinách snídaně v podobě balíčku na cestu). Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.
 

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech. 
- 1. a 3. den zájezdu je program realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

Ubytování
Skromnější hotely turistické třídy - všechny se nachází v blízkých předměstích Paříže, v blízkosti stanice metra nebo RER.

Pokoje
Dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitní TV.

Strava
Kontinentální snídaně (podávané na sladko v hotelové restauraci, většinou croissant/rohlík, džem, káva nebo čaj).

Místní kategorie
**

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč